Back to Topicals

Records 1 to 8 of 8

van Dieten Stamp Auctions Sale: 645

Topicals
OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD

image Sale No: 645
Lot No:2325

MOTIEF, ongebruikte resp. postfrisse verzameling in 4 Lindner albums waarbij vele aardige nrs. en series (Image)

Closed..Apr-16-2021, 23:59:00 EST

image Sale No: 645
Lot No:2344

MOTIEF, hoofdzakelijk Christelijke motieven waarbij Madonna's, Heilige Schrift, Schilderkunst, Fresco's, Ikonen, etc., hoofdzakelijk postfrisse verzameling in 32 blanco albums. Uitgebreide koop in 3 verhuisdozen (Image)

Sale No: 645
Lot No:2403

MOTIEF, postfrisse verzameling series en blokken in 7 insteekboeken

Sale No: 645
Lot No:2425

MOTIEF, meest postfris in 5 insteekboeken met o.a. Voetbal, Kerst, Dieren en Schepen

Sale No: 645
Lot No:2470

MOTIEF, Treinen en Dieren, alsmede iets diversen in 1 album en 2 insteekboeken

image Sale No: 645
Lot No:2516

WERELD, meest postfris motief, series, blokken, velletjes, waarbij ook aardig ouder materiaal, in 3 dikke insteekboeken (Image)

Sale No: 645
Lot No:2545

MOTIEF, Olympische Spelen, postfris in 7 insteekboeken

image Sale No: 645
Lot No:2570

MOTIEF, Kerst, hoofdzakelijk postfrisse verz. series en blokken in 10 dikke ordners. Veel materiaal en zeer hoge cataloguswaarde! Totaal in 2 dozen (Image)