AFRIKA, meest postfrisse zegels, series en blokken wb. betere en zeer aardig motief in 2 dikke insteekboeken. Zeer hoge cataloguswaarde! (Image)
Closed..Oct-09-2020, 23:59:00 EST
Sale No: 644
Lot No:1889
MOTIEF: Fauna, dik insteekboek met series, blokken en siervellen, meest postfris wb. div. beter genoteerde ex. Prachtkoop met zeer hoge cat.wrd.! (Image)
Sold...EUR 1,400.00
Sold For 1400
Sale No: 644
Lot No:1890
MOTIEF: Flora en Fauna, meest postfrisse samenstelling modern materiaal in 2 dikke insteekboeken (Image)
Sale No: 644
Lot No:1891
MOTIEF: Rotary, verzameling o/*/** en op poststuk waarbij variƫteiten, ongetande uitg. en div. aardige sets en covers (Image)
Sale No: 644
Lot No:2124
MOTIEF: Voetbal, hoofdzakelijk postfrisse verz. series, blokken en iets div., in 6 Schaubek albums
Sale No: 644
Lot No:2134
MOTIEF: hoofdzakelijk FDC's waarbij Schilderijen, Koningshuis en Sport in 9 albums
Sale No: 644
Lot No:2142
AFRIKA, meest postfrisse samenstelling modern materiaal in 6 dikke insteekboeken, wb. veel Engelse en Franse Gebieden w.o. motief
Sale No: 644
Lot No:2146
DIVERSEN, o/*/** in 18 albums/insteekboeken wb. diverse aardige nrs. en veel motief
Sale No: 644
Lot No:2172
DIVERSEN, o/*/** in 4 albums en doosje waarbij veel motief
Sale No: 644
Lot No:2183
MOTIEF: hoofdzakelijk ongebr. resp. postfrisse verzameling in 20 insteekboeken en 7 doosjes vol met zegels en blokken nog in de zakjes zoals uitgeleverd bij abonnement, van klassiek tot modern. Vele aardige tot betere nrs., series, blokken en vellen. Bijna ieder denkbaar motief vertegenwoordigd en alles in zeer nette kwaliteit. Prachtkoop met mogelijkheden in 2 verhuisdozen (Image)
Sold...EUR 2,600.00
Sold For 2600
Sale No: 644
Lot No:2192
MOTIEF: Kerst, o/*/** verzameling in 2 albums, 3 insteekboeken en 2 doosjes met vele aardige series, blokken en velletjes, veel nog in de zakjes zoals uitgeleverd bij abonnement