Back to Topicals

Records 1 to 13 of 13

van Dieten Stamp Auctions Sale: 643

Topicals
OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD

image Sale No: 643
Lot No:1862

MOTIEF: Vogels, uitgebreide verzameling o/*/** in 12 Kosmos albums en 6 insteekboeken, lopend tot ca. 2004, met veel gezochte 'gevleugelde' nrs. en series. Zie fotocollage voor een eerste indruk (Image)

Sold...EUR 1,900.00

Closed..Mar-13-2020, 23:59:00 EST
Sold For 1900

image Sale No: 643
Lot No:1870

GEHELE WERELD, postfrisse verzameling in 3 insteekboeken, waarbij aardige nummers motief, etc. (Image)

Sale No: 643
Lot No:2006

MOTIEF: Dieren, in 10 albums/insteekboeken waarvan 8 albums WWF, tevens 6 banden met verschillende motieven o.a. Treinen, Uno, etc. Totaal in 2 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)

Sale No: 643
Lot No:2050

MOTIEF: Flora en Fauna, o/*/** in 16 albums en 3 insteekboeken in 2 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)

Sale No: 643
Lot No:2069

WERELD, Russische Republieken en Gebieden, o/*/** verzameling in 14 insteekboeken, waarbij modern materiaal met veel motief

Sale No: 643
Lot No:2097

MOTIEF: Schelpen, alfabetich opgezette verzameling o/*/** in 5 dikke insteekboeken, wb. div. aardige ex./series en 3 mappen met brieven/Fdc's

Sale No: 643
Lot No:2151

MOTIEF: WWF, zegels en enveloppen in 4 albums, alsmede Uno in 2 bandjes

Opening EUR 24.00
Sold...EUR 36.00

Sold For 36

image Sale No: 643
Lot No:2179

FRANSE KOLONIËN in AFRICA 1870-2000, uitgebreide verzameling o/*/** in 26 insteekboeken, waarbij beter materiaal en veel motief, ook iets Italiaanse en Spaanse Koloniën. Totaal in 2 verhuisdozen (Image)

Sale No: 643
Lot No:2194

MOTIEF: "150 jaar Postzegels" in 7 albums waarbij aardige nummers

Sale No: 643
Lot No:2195

MOTIEF: Vuurtorens, o/*/** keurig opgezette verzameling met documentatie in 6 dikke ordners en 1 insteekboek, waarbij aardige nrs., alsmede delen van "The Seamark catalogue of Ligthouses", in 2 dozen

Sale No: 643
Lot No:2203

MOTIEF, hoofdzakelijk postfrisse verzameling met diverse motieven, wb. Paus, Madonna, 150 jaar postzegels, etc., in 9 albums/insteekboeken

Sale No: 643
Lot No:2210

MOTIEF: WWF, verzameling in 14 albums met postfrisse series, Fdc's en maximumkaarten. Hoge aanschafwaarde! In 2 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)

Sale No: 643
Lot No:2236

MOTIEF: Paarden en div. motieven o/*/**, op brief en met vele kaarten in albums en insteekboeken en los in verhuisdoos