Back to Topicals

Records 1 to 18 of 18

van Dieten Stamp Auctions Sale: 640

Topicals
Album - Overige landen gehele Wereld

OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
image Sale No: 640
Lot No:1912

MOTIEF, Bloemen en Planten, hoofdzakelijk postfrisse verz. in 4 dikke insteekboeken, wb. div. betere series (Image)

Closed..Oct-05-2018, 23:59:00 EST

Sale No: 640
Lot No:1913

MOTIEF, Olympische Spelen 1956-1998, overwegend geheel postfrisse collectie met blokken, velletjes, ongetand en enkele brieven in maar liefst 20 Leuchtturm albums, 5 Schaubek albums, 2 cassettes en 1 insteekboek. Uitgebreide prachtkoop met enorme cat.wrd!

image Sale No: 640
Lot No:1914

MOTIEF, Schaken, meest postfrisse verz. zegels, series en blokken in 2 Blanco albums wb. blad van het Wereld-Schaaktournooi Groningen 1946 met spec. stempel en de handtekeningen van alle deelnemers (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1915

MOTIEF, verzameling postzegels met Textiel-motieven zoals Weven, Kant, Katoen, Tapijten, enz., meest postfris in 2 Lindner albums (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1916

MOTIEF, Vogels, Vissen en uitgebreid Honden, meest postfrisse verz. series en blokken in 4 dikke Kosmos albums. Prachtkoop met betere uitgiften en hoge waarde! (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1917

MOTIEF, Vogels, Vissen, Vlinders etc., meest postfrisse verz. series en blokken in 5 dikke insteekboeken. Mooie koop met betere langlopende series Eng. Koloniën, etc. (Image)

Sold...EUR 3,200.00

Sold For 3200

Diversen in dozen

OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 640
Lot No:2053

MOTIEF: Flora, Fauna, Olympische Spelen, Schilders, e.a. Thema's, o/*/** in albums en insteekboeken in 3 vehuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)

Sale No: 640
Lot No:2058

MOTIEF: Thema Vincent van Gogh, postfrisse series en blokken op Hawidkaarten

Sale No: 640
Lot No:2068

MOTIEF: Vogels, Schepen en Treinen, partij met veel Engelse Koloniën in 2 insteekboeken en op insteekkaarten

Sale No: 640
Lot No:2133

MOTIEF: Motorfietsen, postfrisse series en blokken in 2 insteekboeken, alsmede 1 boek met kaarten en Fdc's

Sale No: 640
Lot No:2156

MOTIEF: meest Flora en Fauna, omvangrijke partij in 20 insteekboeken, meest postfrisse series en blokken, waarbij betere! Mooie koop met hoge waarde!

Sale No: 640
Lot No:2159

MOTIEF: div. verzamelingen waarbij WWF en Olympische Spelen, in 12 albums, tevens doosje Wereld in zakjes. Totaal in 2 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)

Sale No: 640
Lot No:2176

MOTIEF: Dieren, postfrisse partij series en blokken wb. veel WWF. Cat.wrd.vlgs.inz. ruim € 5000

Sale No: 640
Lot No:2278

MOTIEF, Edelcollectie Railway Heritage in 7 albums en nog in de verpakking van de abonnement-levering

Sale No: 640
Lot No:2281

WERELD, leuke uitzoekklus in 6 insteekboeken, dozen en kistjes w.b. aardige nrs. en motief, in 2 verhuisdozen (Uitsluitend voor afhalers!)

Sale No: 640
Lot No:2294

MOTIEF, Edelcollectie Flora/Fauna en iets Tweede W.O. in 6 albums en abonnementen-levering

Sale No: 640
Lot No:2303

WERELD, o/*/** wb. leuk motief in 24 insteekboeken, rondzendboekjes en diversen in 2 doosjes. In 2 verhuisdozen (Uitsluitend voor afhalers!)

Sale No: 640
Lot No:2309

MOTIEF, Vrouwen o/*/** collectie in 3 insteekboeken en ordner w.o. Marilyn Monroe