MOTIEF, Bloemen en Planten, hoofdzakelijk postfrisse verz. in 4 dikke insteekboeken, wb. div. betere series (Image)
Closed..Oct-05-2018, 23:59:00 EST
Sale No: 640
Lot No:1913
MOTIEF, Olympische Spelen 1956-1998, overwegend geheel postfrisse collectie met blokken, velletjes, ongetand en enkele brieven in maar liefst 20 Leuchtturm albums, 5 Schaubek albums, 2 cassettes en 1 insteekboek. Uitgebreide prachtkoop met enorme cat.wrd!
Sale No: 640
Lot No:1914
MOTIEF, Schaken, meest postfrisse verz. zegels, series en blokken in 2 Blanco albums wb. blad van het Wereld-Schaaktournooi Groningen 1946 met spec. stempel en de handtekeningen van alle deelnemers (Image)
Sale No: 640
Lot No:1915
MOTIEF, verzameling postzegels met Textiel-motieven zoals Weven, Kant, Katoen, Tapijten, enz., meest postfris in 2 Lindner albums (Image)
Sale No: 640
Lot No:1916
MOTIEF, Vogels, Vissen en uitgebreid Honden, meest postfrisse verz. series en blokken in 4 dikke Kosmos albums. Prachtkoop met betere uitgiften en hoge waarde! (Image)
Sale No: 640
Lot No:1917
MOTIEF, Vogels, Vissen, Vlinders etc., meest postfrisse verz. series en blokken in 5 dikke insteekboeken. Mooie koop met betere langlopende series Eng. Koloniën, etc. (Image)
Sold...EUR 3,200.00
Sold For 3200
Diversen in dozen OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 640
Lot No:2053
MOTIEF: Flora, Fauna, Olympische Spelen, Schilders, e.a. Thema's, o/*/** in albums en insteekboeken in 3 vehuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)
Sale No: 640
Lot No:2058
MOTIEF: Thema Vincent van Gogh, postfrisse series en blokken op Hawidkaarten
Sale No: 640
Lot No:2068
MOTIEF: Vogels, Schepen en Treinen, partij met veel Engelse Koloniën in 2 insteekboeken en op insteekkaarten
Sale No: 640
Lot No:2133
MOTIEF: Motorfietsen, postfrisse series en blokken in 2 insteekboeken, alsmede 1 boek met kaarten en Fdc's
Sale No: 640
Lot No:2156
MOTIEF: meest Flora en Fauna, omvangrijke partij in 20 insteekboeken, meest postfrisse series en blokken, waarbij betere! Mooie koop met hoge waarde!
Sale No: 640
Lot No:2159
MOTIEF: div. verzamelingen waarbij WWF en Olympische Spelen, in 12 albums, tevens doosje Wereld in zakjes. Totaal in 2 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)
Sale No: 640
Lot No:2176
MOTIEF: Dieren, postfrisse partij series en blokken wb. veel WWF. Cat.wrd.vlgs.inz. ruim € 5000
Sale No: 640
Lot No:2278
MOTIEF, Edelcollectie Railway Heritage in 7 albums en nog in de verpakking van de abonnement-levering
Sale No: 640
Lot No:2281
WERELD, leuke uitzoekklus in 6 insteekboeken, dozen en kistjes w.b. aardige nrs. en motief, in 2 verhuisdozen (Uitsluitend voor afhalers!)
Sale No: 640
Lot No:2294
MOTIEF, Edelcollectie Flora/Fauna en iets Tweede W.O. in 6 albums en abonnementen-levering
Sale No: 640
Lot No:2303
WERELD, o/*/** wb. leuk motief in 24 insteekboeken, rondzendboekjes en diversen in 2 doosjes. In 2 verhuisdozen (Uitsluitend voor afhalers!)
Sale No: 640
Lot No:2309
MOTIEF, Vrouwen o/*/** collectie in 3 insteekboeken en ordner w.o. Marilyn Monroe