Back to Topicals

Records 1 to 17 of 17

van Dieten Stamp Auctions Sale: 639

Topicals
Lots and Collections

Lots and Collections
image Sale No: 639
Lot No:1899

FRANSE KOLONIËN, Polynesië, Wallis, Nw. Caledonië en St. Pierre et Miquelon, meest postfrisse verzameling met veel motief in dik insteekboek (Image)

Closed..Apr-13-2018, 23:59:00 EST

image Sale No: 639
Lot No:1962

MOTIEF en DIVERSEN, hoofdzakelijk postfris waarbij aardige ex. , in 2 insteekboeken (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1964

MOTIEF: Bloemen, hoofdzakelijk postfrisse verzameling wb. betere series en blokken (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1965

MOTIEF: Olympische Spelen 1920-1984, postfrisse verzameling in album, wb. betere series en blokken (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1968

MOTIEF: Ruimtevaart, hoofdzakelijk postfrisse verzameling in 2 insteekboeken, wb. aardige series en blokken, alsmede iets Fdc's (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1969

MOTIEF: WWF, postfrisse series en blokken, tot zeer modern in dik insteekboek (Image)

Sale No: 639
Lot No:2097

MOTIEF, Schepen, o/*/**, alfabetisch gerangschikt in 10 dikke insteekboeken, waarbij div. goede nrs., series en blokken

Sale No: 639
Lot No:2106

MOTIEF, Schepen en Zeevaarders, veel postfris, opgesierd met div. poststukken in 17 speciaal-albums, waarbij vele aardige series en blokken en zeer hoge cataloguswaarde! in 2 verhuisdozen

Sale No: 639
Lot No:2129

MOTIEF, Vuurtorens, postfrisse en gebruikte verz. wb. op brief, roodfrankeringen, etc. Mooi geheel!

Sale No: 639
Lot No:2153

MOTIEF, Dieren, o/*/** verzameling in 5 insteekboeken waarbij goed Engelse en Franse Koloniën en diverse andere betere series. Zeer hoge cataloguswaarde!

Sale No: 639
Lot No:2163

MOTIEF, Bruggen, verz. in blanco album, alsmede Columbus in insteekboek

Sale No: 639
Lot No:2175

MOTIEF, div. motieven gebruikt en postfris in 9 banden

Sale No: 639
Lot No:2256

MOTIEF: Olympische Spelen, verzameling** 1988 Seoul & Calgary in 3 albums Deutsche Sporthilfe, cat. Mi. 2014 ca. € 2600, alsmede gestempelde verzameling 1920-1996 in 2 dikke insteekboeken, info bijgevoegd

Sale No: 639
Lot No:2337

MOTIEF, De Bijbel op postzegels o/*/** in 3 Lindner albums

Sale No: 639
Lot No:2406

WERELD, diversen wb. aardig motief in 2 dozen. (Uitsluitend voor afhalers!)

Sale No: 639
Lot No:2409

MOTIEF, Spoorwegen en Treinen o/*/** en op brief/fdc, schitterd opgezet in maar liefst 22 banden! Uitgebreide prachtkoop met zeer hoge cataloguswaarde! In 2 verhuisdozen. (Uitsluitend voor afhalers!)

Miscellaneous

image Sale No: 639
Lot No:1649

MOTIEF, Ruimtevaart, 8 covers wb. 4 ex. met originele handtekeningen van Kosmonouten v.v. certificaten (Image)