Back to Topicals

Records 1 to 25 of 138

Heritage Auctions Europe Sale: 69

Topicals
TOPICAL STAMPS / Motief

Sale No: 69
Lot No:1002

Doos motief Religie/Madonna etc. in 8 insteekboeken wo. veel postfris en div. beter genoteerd (oa. Portugese koloniën bloc 1/2**)

Low Estimate € 150

Closed..Sep-09-2021, 23:59:00 EST

image Sale No: 69
Lot No:1003

Cyprus 1963. Padvinderblok postfris( kopstaand wm) en gebruikt , beide in Pracht kwaliteit. Michel block 1, "Scouting" Michel € 420,- (Image)

Low Estimate € 60

Sale No: 69
Lot No:1004

Klein lotje postfrisse motief series en blokjes Disney.

Low Estimate € 20

Sold...EUR 25.00

Sold For 25

Sale No: 69
Lot No:1700

Zéér uitgebreide postfrisse verzameling thema Golf van veel landen in 8 dikke Leuchtturm insteekboeken waarin ook diverse postzegelboekjes, minisheets, zilveren-en gouden zegels etc. etc.

Low Estimate € 1000

Sale No: 69
Lot No:1701

Voornamelijk postfrisse uitgebreide themaverzameling Popsterren en Filmsterren in 7 dikke Importa banden met meer dan 1.200 verschillende series, blokjes, boekjes en minisheets.

Low Estimate € 500

Sale No: 69
Lot No:1702

Uitgebreide postfrisse verzameling Lions in 4 dikke Leuchtturm insteekboeken wb. ongetand, gutterpairs en zilveren-en gouden zegels etc. Mooie koop met een hoge aanschaf-en cataloguswaarde.

Low Estimate € 400

Sale No: 69
Lot No:1703

Uitgebreide gestempelde verzameling Thema Sport, Zuid/Midden Amerika en USA tussen 1932-2017 in 7 albums in een verhuisdoos waarin veel beter materiaal en ook diverse minisheets, postzegelboekjes en ongetand. Tevens een FDC van Brazilië 28-11-1969 met handtekening van Pelé - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’

Low Estimate € 350

Sale No: 69
Lot No:1704

Mooie uitgebreide gestempelde verzameling Engelse Koloniën, Thema Sport, in 8 Davo banden en 1 UE band in een verhuisdoos - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’

Low Estimate € 350

Sale No: 69
Lot No:1705

Mooie gestempelde verzameling Oost Europa, Thema Sport, waarin veel beter jaren '30, minisheets en ongetand in 7 EU banden in een verhuisdoos - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’

Low Estimate € 350

image Sale No: 69
Lot No:1706

Collectie 'Olympische Spelen/Sport 1896-1958' (on)gebruikt/postfris met beter Griekenland 1896 en 1906 gebruikt, Tsjechoslowakije 1932*, D. Reich 1936**, Uruguay 1924**+1928**, Z. Korea 1948**, Monaco 1952** etc. Mooie koop! (Image)

Low Estimate € 250

Sale No: 69
Lot No:1707

Prachtige gestempelde verzameling Sport tussen 1948-2010 in 5 albums met voornamelijk landen uit het Midden Oosten.

Low Estimate € 250

Sale No: 69
Lot No:1708

Motief Fauna in 2 dikke insteekboeken en zeer overwegend postfris met beter genoteerd en veel WWF series.

Low Estimate € 200

Sale No: 69
Lot No:1709

Prachtige gestempelde verzameling Sport met veel betere zegels en blokjes in mooie kwaliteit in een album tussen 1924-2019 van Frans Andorra, Frankrijk en Monaco, wb. diverse betere series jaren '40-'50 en niet uitgegeven blokjes oa. Olympische Spelen 1964, Voetbal 1978, Olympische Spelen 1980, 1991, 1992, 1994 etc. - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’

Low Estimate € 150

image Sale No: 69
Lot No:1710

Prachtige uitgebreide gestempelde verzameling Griekenland, Thema Sport, tussen 1896-2018! in een Davo band wb. de nrs. 96-107, 144-157, minisheets, postzegelboekjes, prestigeboekjes etc. alles in prima kwaliteit. Zie de foto - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’ (Image)

Low Estimate € 150

Sale No: 69
Lot No:1711

Voornamelijk gestempelde verzameling Franse Koloniën met thema Sport in 4 albums wb. ongetand en zilveren/ gouden zegels - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’

Low Estimate € 150

Sale No: 69
Lot No:1712

Zeer uitgebreide postfrisse verzameling Olympische Spelen1964 in 2 dikke Leuchtturm album wb. veel ongetand.

Low Estimate € 150

Sale No: 69
Lot No:1713

Mooie zeer uitgebreide postfrisse verzameling Olympische Spelen 1968 in 2 dikke Leuchtturm albums wb. ongetand en minisheets.

Low Estimate € 150

Sale No: 69
Lot No:1714

Mooie merendeels gestempelde verzameling Thema Sport uit Afrikaanse landen in 4 albums wb. ook boekjes, velletjes en gouden/zilveren zegels/blokjes - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’

Low Estimate € 125

Opening EUR 125.00
Sold...EUR 125.00

Sold For 125

image Sale No: 69
Lot No:1715

Thema Vogels in twee insteekboeken met een uitgebreide voornamelijk postfrisse collectie van diverse landen. (Image)

Low Estimate € 125

Opening EUR 125.00

Sale No: 69
Lot No:1716

Collectie 'Vlinders' zeer overwegend postfris in 2 insteekboeken.

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No:1717

Insteekboek motief 'Zeeleven' zeer overwegend postfris met series en blokken.

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No:1718

2 insteekboeken motief 'Katten'' zeer overwegend postfris en veel modern.

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No:1719

Vlinders en Insecten. Uitgebreide collectie gebruikt alfabetisch opgezet in 5 insteekboeken

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No:1720

Collectie Mineralen in 4 albums met cassette waarin 340 series en blokken*/**/gebruikt en covers en FDC's.

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No:1721

Gestempelde verzameling Sport in een album tussen 1947-2016 wb. veel beter Japan uit de jaren '40-'50, Israël en Indonesië wb. betere blokjes en zeer modern - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’

Low Estimate € 80