MOTIEF, ongebruikte resp. postfrisse verzameling in 4 Lindner albums waarbij vele aardige nrs. en series (Image)
Closed..Apr-16-2021, 23:59:00 EST
Sale No: 645
Lot No:2344
MOTIEF, hoofdzakelijk Christelijke motieven waarbij Madonna's, Heilige Schrift, Schilderkunst, Fresco's, Ikonen, etc., hoofdzakelijk postfrisse verzameling in 32 blanco albums. Uitgebreide koop in 3 verhuisdozen (Image)
Sale No: 645
Lot No:2403
MOTIEF, postfrisse verzameling series en blokken in 7 insteekboeken
Sale No: 645
Lot No:2425
MOTIEF, meest postfris in 5 insteekboeken met o.a. Voetbal, Kerst, Dieren en Schepen
Sale No: 645
Lot No:2470
MOTIEF, Treinen en Dieren, alsmede iets diversen in 1 album en 2 insteekboeken
Sale No: 645
Lot No:2516
WERELD, meest postfris motief, series, blokken, velletjes, waarbij ook aardig ouder materiaal, in 3 dikke insteekboeken (Image)
Sale No: 645
Lot No:2545
MOTIEF, Olympische Spelen, postfris in 7 insteekboeken
Sale No: 645
Lot No:2570
MOTIEF, Kerst, hoofdzakelijk postfrisse verz. series en blokken in 10 dikke ordners. Veel materiaal en zeer hoge cataloguswaarde! Totaal in 2 dozen (Image)