Back to Topicals

Records 1 to 11 of 11

van Dieten Stamp Auctions Sale: 644

Topicals
OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD

image Sale No: 644
Lot No:1877

AFRIKA, meest postfrisse zegels, series en blokken wb. betere en zeer aardig motief in 2 dikke insteekboeken. Zeer hoge cataloguswaarde! (Image)

Closed..Oct-09-2020, 23:59:00 EST

image Sale No: 644
Lot No:1889

MOTIEF: Fauna, dik insteekboek met series, blokken en siervellen, meest postfris wb. div. beter genoteerde ex. Prachtkoop met zeer hoge cat.wrd.! (Image)

Sold...EUR 1,400.00

Sold For 1400

image Sale No: 644
Lot No:1890

MOTIEF: Flora en Fauna, meest postfrisse samenstelling modern materiaal in 2 dikke insteekboeken (Image)

image Sale No: 644
Lot No:1891

MOTIEF: Rotary, verzameling o/*/** en op poststuk waarbij variƫteiten, ongetande uitg. en div. aardige sets en covers (Image)

Sale No: 644
Lot No:2124

MOTIEF: Voetbal, hoofdzakelijk postfrisse verz. series, blokken en iets div., in 6 Schaubek albums

Sale No: 644
Lot No:2134

MOTIEF: hoofdzakelijk FDC's waarbij Schilderijen, Koningshuis en Sport in 9 albums

Sale No: 644
Lot No:2142

AFRIKA, meest postfrisse samenstelling modern materiaal in 6 dikke insteekboeken, wb. veel Engelse en Franse Gebieden w.o. motief

Sale No: 644
Lot No:2146

DIVERSEN, o/*/** in 18 albums/insteekboeken wb. diverse aardige nrs. en veel motief

Sale No: 644
Lot No:2172

DIVERSEN, o/*/** in 4 albums en doosje waarbij veel motief

image Sale No: 644
Lot No:2183

MOTIEF: hoofdzakelijk ongebr. resp. postfrisse verzameling in 20 insteekboeken en 7 doosjes vol met zegels en blokken nog in de zakjes zoals uitgeleverd bij abonnement, van klassiek tot modern. Vele aardige tot betere nrs., series, blokken en vellen. Bijna ieder denkbaar motief vertegenwoordigd en alles in zeer nette kwaliteit. Prachtkoop met mogelijkheden in 2 verhuisdozen (Image)

Sold...EUR 2,600.00

Sold For 2600
Sale No: 644
Lot No:2192

MOTIEF: Kerst, o/*/** verzameling in 2 albums, 3 insteekboeken en 2 doosjes met vele aardige series, blokken en velletjes, veel nog in de zakjes zoals uitgeleverd bij abonnement