Topicals Diversen in dozen OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 640
Lot No:2053
MOTIEF: Flora, Fauna, Olympische Spelen, Schilders, e.a. Thema's, o/*/** in albums en insteekboeken in 3 vehuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)
Closed..Oct-05-2018, 23:59:00 EST
Sale No: 640
Lot No:2058
MOTIEF: Thema Vincent van Gogh, postfrisse series en blokken op Hawidkaarten
Sale No: 640
Lot No:2068
MOTIEF: Vogels, Schepen en Treinen, partij met veel Engelse Koloniën in 2 insteekboeken en op insteekkaarten
Sale No: 640
Lot No:2133
MOTIEF: Motorfietsen, postfrisse series en blokken in 2 insteekboeken, alsmede 1 boek met kaarten en Fdc's
Sale No: 640
Lot No:2156
MOTIEF: meest Flora en Fauna, omvangrijke partij in 20 insteekboeken, meest postfrisse series en blokken, waarbij betere! Mooie koop met hoge waarde!
Sale No: 640
Lot No:2159
MOTIEF: div. verzamelingen waarbij WWF en Olympische Spelen, in 12 albums, tevens doosje Wereld in zakjes. Totaal in 2 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)
Sale No: 640
Lot No:2176
MOTIEF: Dieren, postfrisse partij series en blokken wb. veel WWF. Cat.wrd.vlgs.inz. ruim € 5000
Sale No: 640
Lot No:2278
MOTIEF, Edelcollectie Railway Heritage in 7 albums en nog in de verpakking van de abonnement-levering
Sale No: 640
Lot No:2281
WERELD, leuke uitzoekklus in 6 insteekboeken, dozen en kistjes w.b. aardige nrs. en motief, in 2 verhuisdozen (Uitsluitend voor afhalers!)
Sale No: 640
Lot No:2294
MOTIEF, Edelcollectie Flora/Fauna en iets Tweede W.O. in 6 albums en abonnementen-levering
Sale No: 640
Lot No:2303
WERELD, o/*/** wb. leuk motief in 24 insteekboeken, rondzendboekjes en diversen in 2 doosjes. In 2 verhuisdozen (Uitsluitend voor afhalers!)
Sale No: 640
Lot No:2309
MOTIEF, Vrouwen o/*/** collectie in 3 insteekboeken en ordner w.o. Marilyn Monroe