Halfrondstempel Groningen-B op 3a, 15 cent oranje met variatie 'Missende scheidingslijn tussen maand- en dagaanduiding', pr.ex., catw. € 550 (Image)
Low Estimate € 15
Opening EUR 15.00
Closed..Jan-11-2024, 11:00:00 EST
Covers/Postal stationary Netherlands
Sale No: 81
Lot No:48
83 - gebruikte 10 cent grijs Koningin Wilhelmina 1923 in hor. paar met roulette doorsteek verzonden van Bergen naar Alkmaar, klein attest Vleeming 2023 (zegels echt, doch boven ruw afgescheurd en beschadigd (philatelistisch beïnvloed poststuk), stempels o (Image)
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 81
Lot No:49
404 - gebruikte 10c PTT 1943 in horizontaal paar op aangetekende enveloppe met 1e dagstempel 'Amsterdam 15.1.1943', getypt adres en gesloten klep, pr.ex., catw. € 110+ (Image)
Low Estimate € 5
Opening EUR 5.00
Sale No: 81
Lot No:50
676-680 - gebruikte serie Olympiade 1956 op gelegenheidskaart met speciale stempel Kampen Landbouwtentoonstelling en dagtekenstempel Auto-Postkantoor 27.VIII.56 (1e dag), pr.ex., catw. € 270 (Image)
Low Estimate € 5
Opening EUR 5.00
Curaçao
Sale No: 81
Lot No:427
Curaçao/Ned. Antillen 1873-1998 in 3 Davo albums. Collectie gebruikt/ongebr./postfris wb. 44-70 (op 3 goedkope waardes na) postfris(!), 82-88**, 89-99**, 104-120*, LP compl. T/m 1941* nadien **, Port 11-20*, 21-30**, 31-33** en 34-43*, Antillen 230-233* e (Image)
Low Estimate € 600
Sale No: 81
Lot No:428
Curaçao/Ned. Antillen 1873-1988 in Davo album. Collectie (on)gebruikt/postfris (oa. 81** z.fr./pr. En LP 18-25**) en LP 85-88 (stempels niet controleerbaar), Port 7 (dun), P11-P19*P31-P33*/** alsmede Aruba t/m 1990** (Image)
Low Estimate € 300
Sale No: 81
Lot No:429
Curaçao/Nederlandse Antillen 1873-1995. Collectie gebruikt met div. beter Curaçao en Nederlandse Antillen (compleet) gebruikt aanwezig in 3 Davo de luxe albums. (Image)
Low Estimate € 150
Sale No: 81
Lot No:430
Curaçao/Ned. Antillen 1873-2007. 4 voorraadboeken postfris/(on)gebruikt wb. ook wat ouder Curaçao postfris en veel 'modern' postfris wb. teven wat Aruba.
Low Estimate € 100
Dutch Indies
Sale No: 81
Lot No:52
1 - gebruikte 10 cent wijnrood Willem III 1864, net gerand ex. met FRANCO stempel, pr.ex., catw. € 125 (Image)
D7f - ongebruikte 2½ gulden oranjebruin en lichtblauw met Machine-opdruk D kopstaand, keur Keiser en cert. Ned. Bond 1982 (echt), rechtsonder hoektand aangezet, gom licht getint, plakkerrest, catw. € 825 (Image)
Low Estimate € 5
Opening EUR 5.00
Sale No: 81
Lot No:422
Nederlands Indië 1864-1949 in Davo album. Mooie collectie gebruikt/ongebruikt en va. 1930 ook div. postfris (wo. 167 t/m 179**, 167-210**, 274-289**, 337-346**) tevens Luchtpost en Dienst goed gevuld alsmede Nederlands Nieuw Guinea compleet postfris incl. (Image)
Low Estimate € 500
Sale No: 81
Lot No:423
Ned. Indië 1864-1949. 2 collecties in 2 Davo de luxe albums resp. ongebruikt/postfris en gebruikt (va. 1870). Beide heel aardig gevuld. (Image)
Low Estimate € 250
Sale No: 81
Lot No:424
Collectie puntstempels Nederlands Indië (op nrs. 9.) met 118 verschillende nrs. meest mooie afdrukken. Tevens 6 insteekkaarten met ook andere waardes.
Low Estimate € 150
Sale No: 81
Lot No:425
Collectie Nederlands Indië en Indonesia waarbij jaarbeurs Bandoeng (*), Nieuw Guinea (Untea), Indonesia (Repoeblik) veel ongestempeld maar ook gestempeld.
Low Estimate € 100
Sale No: 81
Lot No:426
Stockbook Indonesia with RIAU set mint, overprints "Republik Maluku Selatan and local stamps Maluku Selatan (perf/unperf.), same Terr. New Guinea/Papua* and some fiscal stamps indonesia.
Low Estimate € 75
First Day Covers Netherlands
Sale No: 81
Lot No:40
Sluis 8 - gebruikte serie Kinderzegels 1937 op Sluis FDC, gestempeld adres met open klep, afstempeling Enkhuizen 1.XII.1937, catw. € 225 (Image)
Low Estimate € 5
Opening EUR 5.00
Sale No: 81
Lot No:41
Sluis 8 - gebruikte serie Kinderzegels 1937 op Sluis FDC, onbeschreven met open klep, afstempeling Enkhuizen 1.XII.1937, 2 lichte hechtsporen op binnenrand, catw. € 225 (Image)
Low Estimate € 5
Opening EUR 5.00
Sale No: 81
Lot No:42
E1 - Zomerzegels 1950 - gebruikt met gestempeld adres (J.L. van Dieten) met open klep, pr.ex., catw. € 1600 (Image)
Low Estimate € 250
Sale No: 81
Lot No:43
E5 - Zomerzegels 1951 (kastelen) - gebruikt met geschreven adres en open klep, miniem bruin vlekje rechts, catw. € 375 (Image)
Low Estimate € 5
Opening EUR 5.00
Sale No: 81
Lot No:44
E7 - Riebeeck 1952 - gebruikt met getypt adres en open klep, pr.ex., catw. € 170 (Image)