Back to Stamps Netherlands and Oversea - Single lots

Records 1 to 25 of 185

Heritage Auctions Europe Sale: 75

Stamps Netherlands and Oversea - Single lots

image Sale No: 75
Lot No:1

2q - ongebruikte 10 cent rood op dun poreus papier, plaat X pos.21, attest Vleeming 2012 (fris zegel zonder gebreken), pr.ex., catw. € 550++ (Image)

Starting Bid € 150

Closed..Sep-08-2022, 11:59:00 EST

image Sale No: 75
Lot No:2

3c - ongebruikte 15 cent oranje Willem III 1852, pos.14, attest Vleeming 2012 (fris zegel zonder gebreken), pr.ex., catw. € 1100 (Image)

Starting Bid € 200

image Sale No: 75
Lot No:3

4AIb - ongebruikte 5 cent blauw 1864 koning Willem III, Utrechtse druk met geretoucheerde linkerkaderlijn, attest Vleeming 2012 (met met minimale plakkerspoortjes, violet eigenaarsstempeltje VR in ovaal, fris zegel zonder gebreken), catw. € 375 (Image)

Starting Bid € 100

image Sale No: 75
Lot No:4

5A - ongebruikte 10 cent rood 1864 koning Willem III, attest Vleeming 2012 (klein plakkerspoor, fris zegel zonder gebreken), catw. € 550 (Image)

Starting Bid € 125

Opening EUR 125.00

image Sale No: 75
Lot No:6

11IA - ongebruikte 25 cent donkerviolet Willem III 1867, kamtanding 12¾:11¾ type I , cert. Muis 2010 (ongebruikt met orig. gom, zonder gebreken) & attest Vleeming 2013 (echt met orig. gom, enkele plakkerrestjes, keur Richter en rood eigendomsmerkje op az., zeer fris zegel zonder gebreken), pr.ex., catw. € 3300 (Image)

Starting Bid € 400

image Sale No: 75
Lot No:7

12IA - ongebruikte 50 cent goudkleur Koning Willem III 1867, type I kamtanding 12¾:11¾, cert. Muis 2007 (ongebruikt en zonder gebreken) & attest Vleeming 2013 (echt, gom origineel en zonder gebreken), pr.ex., catw. € 3500 (Image)

Starting Bid € 500

image Sale No: 75
Lot No:8

13B - ongebruikte ½ bruin Wapenzegel 1869-73, kamtanding 13¼ kl.g. op dik papier, Befund Vleeming 2012 (gom origineel en postfris, zonder gebreken), catw. € 44 (Image)

Starting Bid € 10

Opening EUR 10.00

image Sale No: 75
Lot No:9

15C - postfrisse 1 cent smaragdgroen Wapenzegel 1870-1875, kamtanding 13¼ kl.g. op dun papier, Befund Vleeming 2012 (gom origineel en postfris, enkele getinte tandjes ov. fris zegel), catw. € 330 (Image)

Starting Bid € 40

image Sale No: 75
Lot No:10

16D - ongebruikte 1½ cent roze Wapenzegel 1875-76, kamtanding 13¼ gr.g. op dun papier, Befund Vleeming 2012 (gom origineel en postfris, kleine oneffenheidjes ov. fris zegel), catw. € 225 (Image)

Starting Bid € 30

image Sale No: 75
Lot No:11

17C - postfrisse 2 cent bruingeel Wapenzegel 1870-1875, kamtanding 13¼ kl.g. op dun papier, attest Vleeming 2012 (zegels en tanding echt, gom origineel en postfris, zonder gebreken), catw. € 550 (Image)

Starting Bid € 150

image Sale No: 75
Lot No:12

18D - ongebruikte 2½ cent violet Wapenserie 1875-76, kamtanding 13¼ gr.g., pr.ex., catw. € 725 (Image)

Starting Bid € 75

image Sale No: 75
Lot No:13

23H - postfrisse 15 cent oranjebruin Willem III 1875-1889, kamtanding 12½:12 gr.g., attest Vleeming 2012 (zegel en tanding echt, gom origineel en postfris, 2 orig. gomstrepen, enkele bruine vlekjes ov. fris zegel), catw. € 7000 (Image)

Starting Bid € 1000

Sold...EUR 2,100.00

Sold For 2100

image Sale No: 75
Lot No:14

27J + 27H - gebruikte 50 cent geelbruin 1875-1884, gecombineerde tanding in horizontaal paar, bovenzijde tanding iets los, vr.pr.ex., niettemin zeldzaam, catw. € 400 (Image)

Starting Bid € 50

image Sale No: 75
Lot No:15

34-37 - postfrisse 3 t/m 10 cent Prinses Wilhelmina 1891-1892, pr.ex., catw. € 385 (Image)

Starting Bid € 90

image Sale No: 75
Lot No:16

39 - postfrisse 15 cent geelbruin Prinses Wilhelmina 1891, attest Moeijes 1992 (postfris en zonder gebreken), pr.ex., catw. € 550 (Image)

Starting Bid € 100

image Sale No: 75
Lot No:17

42 - postfrisse 25 cent lila Prinses Wilhelmina 1891, attest Karssen 1996 (postfris en zonder gebreken), pr.ex., catw. € 825 (Image)

Starting Bid € 150

image Sale No: 75
Lot No:18

43b - ongebruikte 50 cent geelbruin Wilhelmina 1891-94, kamtanding 12½, attest Vleeming 2013 (gom origineel met minimaal plakkerspoor, rechts onder hoekvouwtje, ov. fris zegel), catw. € 750 (Image)

Starting Bid € 75

image Sale No: 75
Lot No:19

44 - postfrisse 1 gulden grijsviolet Wilhelmina 1891-94, attest Vleeming 2013 (gom origineel en postfris, gom licht getint, fris zegel zonder gebreken), catw. € 6500 (Image)

Starting Bid € 100

image Sale No: 75
Lot No:20

46B - postfrisse 1 gulden bruin en olijfgroen Wilhelmina 1893-96, attest Vleeming 2013 (gom origineel en postfris, zeer fris zegel zonder gebreken), catw. € 1350 (Image)

Starting Bid € 250

image Sale No: 75
Lot No:21

47B - postfrisse 2½ gulden anilineroze en blauw Wilhelmina 1893-96, attest Vleeming 2013 (gom origineel en postfris, zonder gebreken, enkele orig. gomrimpels, fris zegel), catw. € 3750 (Image)

Starting Bid € 700

image Sale No: 75
Lot No:22

48C - ongebruikte 5 gulden bronsgroen en roodbruin Prinses Wilhelmina 1896-1898, lijntanding 11, enkele gomloze plekjes en deels licht getint, catw. € 1000 (Image)

Starting Bid € 100

image Sale No: 75
Lot No:23

49 - ongebruikte 1 gulden blauwgroen Kroningsgulden 1898, uiterst miniem plakkerspoor, gom egaal bruinig (als gewoonlijk), pr.ex., catw. € 250++ (Image)

Starting Bid € 75

image Sale No: 75
Lot No:24

49 - ongebruikte Kroningsgulden 1898, met originele gom en plakkerrest, catw. € 250 (Image)

Starting Bid € 40

image Sale No: 75
Lot No:25

50-55 - postfrisse Cijferserie 1899, pr.ex., catw. € 75 (Image)

Starting Bid € 15

Opening EUR 15.00
Sold...EUR 33.00

Sold For 33
image Sale No: 75
Lot No:26

56-76 - postfrisse serie Koningin Wilhelmina (Bontkraag) 1899-1921, alle kamtanding 12½, attest Vleeming 2013 (postfris en zonder gebreken), 50c bronsgroen en bruin gom licht getint ov.pr.ex., catw. €3960 (Image)

Starting Bid € 500

Sold...EUR 1,400.00

Sold For 1400