Back to Stamps Netherlands and Oversea - In covers

Records 1 to 25 of 46

Heritage Auctions Europe Sale: 75

Stamps Netherlands and Oversea - In covers

image Sale No: 75
Lot No:206

Verzameling Telegramzegels NVPH TG 4 t/m 10*(*) in diverse kwaliteit wb. met nieuwe gom, niettemin een mooie koop met een hoge cataloguswaarde. Zie foto. (Image)

Starting Bid € 750

Closed..Sep-08-2022, 11:59:00 EST

image Sale No: 75
Lot No:207

Complete Telegramserie TG. 1-12 op een albumblad, gedeeltelijk ongebruikt met originele gom en gedeeltelijk met nieuwe gom. Schaarse serie. Zie voor tanding foto. (Image)

Starting Bid € 750

image Sale No: 75
Lot No:208

Mooie partij van ruim 250 betere punstempels op insteekbladen tussen nr. 2-255 op verschillende emissies waarbij ook enkele valse exemplaren. Niettemin een mooie koop met een gigantische cataloguswaarde. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 400

image Sale No: 75
Lot No:209

Mooie verzameling van ruim 800 puntstempels op diverse waarden tussen nr. 1-247. Prachtkoop met een hoge cat. waarde. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 400

image Sale No: 75
Lot No:210

Mooie ongebruikt/postfrisse verzameling Portzegels 1881-1958 wb. heel veel beter materiaal en iets types en plaatfouten oa. 43f* 1 gulden de Ruyter port met streepje door de D, en 80a-105a**verticaal watermerk. Mooie koop met een hoge cataloguswaarde. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 350

Sale No: 75
Lot No:211

Leuk restant van een inzending waarin oa. nr. 100 postfris (tanding bijgewerkt) misdrukken, roltanding ongevraagde proeven Berger-Levrault, blokjes van 4 oa. 238/239 Goudse Glazen postfris en gestempeld etc. Zie de foto voor een impressie.

Starting Bid € 350

Sale No: 75
Lot No:212

Verzameling Nederland*/** 1899-1940 (diverse series met befund Vleeming) waarin beter en Back of the Book.

Starting Bid € 250

Sale No: 75
Lot No:214

Kinderbedankkaarten compleet van 1966 t/m 1978 uitgave van de Filatelistische Dienst.

Starting Bid € 200

image Sale No: 75
Lot No:215

Nederland 1852. nr. 1 (19x), 2 (10x) en 3 (15x) in verschillende kwalteiten w.b. pracht exemplaren. (Image)

Starting Bid € 200

Sale No: 75
Lot No:216

Verzameling Nederland op albumbladen waarin beter postfris oa. Wilhelmina Hangend Haar en Bontkraag.

Starting Bid € 175

Opening EUR 175.00

Sale No: 75
Lot No:217

Leuk kavel Nederland op insteekkaartjes wb. oa. Veth 169-198*, Legioen velletjes*, Juliana en face 534-537 nieuwe gom etc. etc.

Starting Bid € 160

Sold...EUR 221.00

Sold For 221

Sale No: 75
Lot No:218

Nederland 1876-1938. Partijtje ongebruikt/postfris op insteekbladen wo. NVPH 30**(2x), 34**, 35**(3x), 70B**, 159** etc.

Starting Bid € 150

image Sale No: 75
Lot No:219

Complete verzameling Roltanding Kinderzegels, merendeels postfris met originele gom wb. 71-73 postfris met certificaat van Vleeming 2012 en Muis 2009. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 150

Sale No: 75
Lot No:221

Behoudens R 32 complete (on)gebruikte collectie Roltanding in prima kwaliteit.

Starting Bid € 150

Sale No: 75
Lot No:222

Complete verzameling van 14 verschillende complete velletjes op onbeschreven FDC's tussen E 304a en E 372a. Schaars!

Starting Bid € 140

Sale No: 75
Lot No:224

Voorraad in zakjes met gestempelde paartjes, strippen en blokjes wb. veel Emissie Bontkraag.

Starting Bid € 60

Sale No: 75
Lot No:225

Complete postfrisse velletjes van 25 Juliana en profil; 2x nr. 639 plaatnr. 13 en 2x plaatnr. 15 en nr. 640 met plaatnr. 7

Starting Bid € 50

Sale No: 75
Lot No:226

Koningin Juliana en profil de nrs. 639 in een compleet postfris velletje van 25 met plaatnummer 16 en nr. 640 met plaatnummer 8.

Starting Bid € 40

Sale No: 75
Lot No:227

Nederland 1869-1913. Insteekkaart met 40 div. stempels wb. veel kleinronden wat div. stempels.

Starting Bid € 40

Sale No: 75
Lot No:228

Complete postfrisse Pakketzegelboekjes uit 1996-1997 nr. 6 en 17, elk met 10 velletjes per boekje.

Starting Bid € 30

Sale No: 75
Lot No:229

Postfris prestigeboekje PRA Het Sterrenboek 1999 cat. waarde € 175,-

Starting Bid € 30

Sale No: 75
Lot No:230

Partijtje frankeergeldig Nederland.

Starting Bid € 30

Sale No: 75
Lot No:231

14 postfrisse Provincievellen a € 4,68 nominaal.

Starting Bid € 25

Opening EUR 25.00
Sold...EUR 28.00

Sold For 28

Sale No: 75
Lot No:232

Prestigeboekje PRA Het Sterrenboek jaar 1999 cat. waarde € 175,-

Starting Bid € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 75
Lot No:233

NVPH nrs. 469-473 in complete postfrisse vellen van 100

Starting Bid € 25

Opening EUR 25.00
Sold...EUR 33.00

Sold For 33