Back to Stamps Netherlands and (former)overseas territorie

Records 1 to 25 of 443

Heritage Auctions Europe Sale: 77

Stamps Netherlands and (former)overseas territorie

(Former)overseas territories
image Sale No: 77
Lot No:657

Collectie O.G. postfris/(on)gebruikt met klassiek deel in nogal gevarieerde kwaliteit doch ook veel 'modern' ongebruikt/postfris wb. Ned. Indië (BK7 dun plekje en stempel ?) nr. , NNG, Curacao/Ned. Antillen t/m 2009 aanwezig, Surinam t/m 1975 in 3 Davo albums. (Image)

Low Estimate € 200

Closed..Jan-12-2023, 12:00:00 EST

Sale No: 77
Lot No:658

6 insteekboeken OG van Nederland wb. veel Nederlands Indië, Indonesië**, Surinam en wat div. O.G.

Low Estimate € 100

Sale No: 77
Lot No:659

Insteekboek Surinam 1872-1975 ongebruikt/postfris alsmede Nederlands Nieuw Guinea postfris/(on)gebruikt wb. aardig UNTEA incl. div. plaatnummers.

Low Estimate € 100

Sale No: 77
Lot No:660

Gestempelde voorraad OR vanaf klassiek in een dik insteekalbum waarin oa. Ned. Indië Dienst 26f gestempeld (geen garantie)

Low Estimate € 75

Sale No: 77
Lot No:661

Nederlands Nieuw Guinea 1950-1963. Collectie postfris (wb. wat goedkopere zegels licht getint)en compleet incl. UNTEA en Port alsmede 11 onbeschreven FDC's va. E1 en collectie Maluku Selatan postfris achterin.

Low Estimate € 50

Sale No: 77
Lot No:662

Verzameling FDC's Nederlandse Antillen en Surinam waarbij verschillende vignetten en van Ned. Antillen de beginnummers aanwezig zijn in 3 albums.

Low Estimate € 40

Sale No: 77
Lot No:663

Verzamelingen OR in 2 Davo albums met cassette waarin voor 1940.

Low Estimate € 40

Sale No: 77
Lot No:664

Gestempelde verzameling OR tussen 1870-1990 waarin Ned. Indië, NNG wb. Untea, Curacao, Ned. Ant. Aruba en Surinam wb. blok 1.

Low Estimate € 20

Sold...EUR 38.00

Sold For 38

Sale No: 77
Lot No:665

Startcollectie Surinam 1872-1988 (un)used/MNH including some other territories in 2 albums.

Low Estimate € 20

Air Post stamps Netherlands
image Sale No: 77
Lot No:20

LP6-8 - postfrisse serie Mercurius 1929, catw. € 80 (Image)

Low Estimate € 15

Opening EUR 15.00

image Sale No: 77
Lot No:21

LP9 + 9B - postfrisse Luchtpost Koningin Wilhelmina 1931, tanding 14¼ en 12½, catw. € 150 (Image)

Low Estimate € 30

image Sale No: 77
Lot No:22

LP12-13 - postfrisse Meeuwen 1951, cert. Muis 1996 (zonder gebreken), pr.ex., catw. € 600 (Image)

Low Estimate € 100

image Sale No: 77
Lot No:23

LP12-13 - postfrisse Meeuwen 1951, randstukken, pr.ex., catw. € 600 (Image)

Low Estimate € 100

image Sale No: 77
Lot No:24

LP12-13 - gebruikte Meeuwen 1951, pr.ex., catw. € 250 (Image)

Low Estimate € 40

Aruba
Sale No: 77
Lot No:680

Aruba 1986-2009 postfris compleet in Davo de luxe album(met hoes)

Low Estimate € 90

Sale No: 77
Lot No:681

Aruba ** 1986 - 2013 compleet in Davo Luxe album met cassette.

Low Estimate € 50

Sale No: 77
Lot No:682

Postfrisse verzameling Aruba compleet van 1986 t/m 2007 (bladen lopen door t/m 2009) in een luxe Importa album met cassette.

Low Estimate € 30

Sale No: 77
Lot No:683

Postfrisse complete verzameling Aruba 1986-2006 in een luxe Davo album met cassette.

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00

Cancellations Netherlands
image Sale No: 77
Lot No:69

Puntstempels - 12 - Bolsward op 28, 1 gulden grijsviolet Willem III, pr.ex., catw. € 200 (Image)

Low Estimate € 35

Opening EUR 35.00

image Sale No: 77
Lot No:70

Puntstempels - 15 - Boxtel op 42, 25 cent lila Prinses Wilhelmina, pr.ex., catw. € (Image)

Low Estimate € 20

image Sale No: 77
Lot No:72

Puntstempels - 30 - Drachten op 10, 20 cent donkergroen Willem III, pr.ex., catw. € 47.50 (Image)

Low Estimate € 10

Opening EUR 10.00

image Sale No: 77
Lot No:73

Puntstempels - 30 - Dragten op 25, 22½ cent blauwgroen Willem III, pr.ex., catw. € 130 (Image)

Low Estimate € 30

image Sale No: 77
Lot No:77

Puntstempels - 66 - Leerdam met punt tussen de zessen op 9, 15 cent oranjebruin Willem III, pr.ex., catw. € 100 (Image)

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

image Sale No: 77
Lot No:78

Puntstempels - 67 - Leeuwarden zonder krul op 21 Willem III, 10 cent rood, pr.ex., catw. € 52 (Image)

Low Estimate € 15

Opening EUR 15.00
Sold...EUR 15.00

Sold For 15
image Sale No: 77
Lot No:79

Puntstempels - 69 - De Lemmer op 25, 22½ cent blauwgroen Willem III, pr.ex., catw. € 205 (Image)

Low Estimate € 45

Opening EUR 45.00