Back to Stamps Netherlands and (former)overseas territorie

Records 1 to 5 of 5

Heritage Auctions Europe Sale: 77

Stamps Netherlands and (former)overseas territorie

Netherlands-Indies
image Sale No: 77
Lot No:666

Nederlands Indië 1864-1948 in klemband. Collectie zeer overwegend ongebruikt (nr. 2 gebr.), in hoofdnummers compleet met div. extra's wo. Proevenboek 41 ( 18 verschillende kleuren) Luchtpost, Dienst 1-27*, Port 1*, 3*, 4*, 5-13*, 14/66*, Brandkast 1-7*, wat Japanse bezetting, Indonesie351/388* en Nederlands Nieuw Guinea 1950-1963. Zeer mooie koop in overwegend pracht kwaliteit. (Image)

Low Estimate € 1000

Closed..Jan-12-2023, 12:00:00 EST

Sale No: 77
Lot No:667

Nederlands Indië/Indonesië 1864-1974 in album. Collectie postfris/(on)gebruikt met beter Indië w.o. 60/61*, 260**, 361**, RIS gebruikt en RIAU ongebruikt. Tevens wat NNG.

Low Estimate € 250

image Sale No: 77
Lot No:668

Nederlands Indië 1964-1948 in Davo albums. Collectie gebruikt/ongebruikt en iets postfris met beter materiaal alsmede Nederlands Nieuw Guinea compleet postfris incl. UNTEA. (Image)

Low Estimate € 150

Sale No: 77
Lot No:669

Stockboek Ned. Indië va. 1864 wb. 3 x nr. 1 (2 pr. ex) en 2 x nr. 2 (fr./Zr.) tevens divers stempelmateriaal en iets engros.

Low Estimate € 75

Sale No: 77
Lot No:670

Insteekboek met ruim 50 Covers/Postal stationary , meest Nederlands Indië.

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00