Stamps - Large lots - cannot be shipped Stamps - Large lots - cannot be shipped Netherlands
Sale No: 77
Lot No:1900
Verhuisdoos Nederland met verzameling Nederland (zonder topnrs.) in 4 Davo albums, schoendoos PTT mapjes (Fl.) en 4 banden div. w.o. blokken/velletjes wb. ca € 400 frankeergeldig (w.b. 120 x 1).
Low Estimate € 250
Closed..Jan-13-2023, 12:00:00 EST
Sale No: 77
Lot No:1901
Verhuisdoos Nederland w.b (goed gevulde)dubbelcollectie gebruikt + ongebr./postfris 1852-1989 in 6 Lindner-T albums alsmede collectie FDC's uit E-7-E289 in 2 albums.
Low Estimate € 250
Sale No: 77
Lot No:1902
Verhuisdoos met Importa album 1994 - 2004 inclusief boekjes en velletjes, 3 grote en 2 kleine stockboeken wereld, 3 verzamelingen in Importa album en 4 Davo albums met PTT mapjes tot 2006.
Low Estimate € 150
Sale No: 77
Lot No:1903
Verhuisdoos Nederland va. ca. 1900 zowel gebruikt als ongebruikt/postfris tot 2001 en nadien abonnementsleveringen gebruikt TPG Post Groningen t/m 2007. tevens wat diversen.
Low Estimate € 125
Opening EUR 125.00
Sold...EUR 125.00
Sold For 125
Sale No: 77
Lot No:1904
Verhuisdoos Nederland wb. collectie FDC's in 4 albums E200 t/m E760 alsmede startcollectie Nederland en wat div. covers.
Low Estimate € 100
Sale No: 77
Lot No:1905
Verhuisdoos Nederland met deel en restverzamelingen overwegen gebruikt in 12 Davo albums.
Low Estimate € 100
Sale No: 77
Lot No:1906
Verhuisdoos Nederland 1960-2018 in 11 insteekboeken en 2 albums wb. deelcollecties/voorraadboeken postfris/(on)gebruikt w.o. ook Kinderzegels 1924-2018 en veel jaren 80/90 en wat frankeergeldig
Low Estimate € 100
Sale No: 77
Lot No:1907
Verhuisdoos Nederland ongebruikt en heel veel postfris(Fl.) in 12 banden incl. combinaties uit AB's, blokken, rolzegels, veldeeltjes etc. Tevens iets gebruikt en wat diverse landen.
Low Estimate € 100
Sale No: 77
Lot No:1908
Verhuisdoos Nederland** in 11 insteekboeken wo. engros, blokken van 4, rolstrippen van 5, combinaties, blokken/velletjes etc. meest periode 1976-1996 doch ook wat jaren 50 en 60, collectie postfris in 2 Davo albums 1942-1982 (op en Face na compleet) en 5 vellenmappen met vel(delen) eveneens postfris.
Low Estimate € 100
Sale No: 77
Lot No:1909
Verhuisdoos Nederland in 12 insteekboeken meest engros incl. europeriode alsmede div. beter als LP 12/13 en goed frankeergeldig.
Low Estimate € 100
Sale No: 77
Lot No:1910
Verhuisdoos Nederland wb. FDC's uit E107-E542 in oa. 2 luxe albums (met hoes) en div. doubletten in pakjes en enveloppen, tevens wat ECU letters, jaarcollecties 1991-2001, gestempelde PTT leveringen uit 1992-2007, collectie postfris 1969-1999 in 2 Davo de luxe en collectie Ned. Antillen 1971-1985** in Davo de luxe.
Low Estimate € 100
Sale No: 77
Lot No:1911
Verhuisdoos Nederland in 4 x Davo deluxe, 4 x Lindner Falzlos en Importa Juweel album met collecties 1968-1983 gebr. en postfris 1990-96, 1980-89, 1959-89, 1983-96, 1970-86, 1990-96 en 1967-1979. Alles in zeer nette kwaliteit (albums en zegels).
Low Estimate € 100
Sale No: 77
Lot No:1912
Verhuisdoos diversen waarin frankeergeldig, zilveren Koninkrijksmunten, VE in 4 banden etc.
Low Estimate € 75
Sale No: 77
Lot No:1913
Verhuisdoos waarbij oa. een aardige collectie Nederland waarin oa. 346-349* een Edel collectie Rijks Museum en Olympische Spelen wb. Nederland 212-219* Tevens iets buitenland aanwezig.
Low Estimate € 75
Sale No: 77
Lot No:1914
Verhuisdoos Nederland in 9 albums en 3 insteekboeken wb. postfris/(on)gebruikt 1872-1994, 1852-1960, 1864-1982 en diverse pfr. collecties uit 1960-1992 alsmede ongebr. 1995-2002 (wb. €).
Low Estimate € 75
Sale No: 77
Lot No:1915
Verhuisdoos Nederland in 15 insteek/voorraadboeken N.O.G. va. 1852. Hoge cat waarde doch gevarieerde kwaliteit.
Low Estimate € 75
Sale No: 77
Lot No:1917
Verhuisdoos Nederland in 4 album(redelijke verzamelingen met beter mat.) en 4 insteekboeken + een hoes met bladen.
Low Estimate € 75
Sale No: 77
Lot No:1918
Verhuisdoos Nederland wb. 3 voorraadboeken gebruikt 1892-2011, 4 Davo de Luxe albums (met hoes) uit 1945-1999, stockboek 90 er jaren** etc. Tevens insteekboek postfris Indonesië.
Low Estimate € 75
Sale No: 77
Lot No:1919
Verhuisdoos Nederland wb. startcollectie in album en 5 insteekboeken vnl. postfris modern (en PTT stempels) inclusief divers frankeergeldig. Tevens album Nature in Miniature en wat diversen.
Low Estimate € 75
Sale No: 77
Lot No:1920
Verhuisdoos diverse Nederland waarin oa. FDC's tussen ca. 1960- 2013, automaatboekjes, set postfrisse Provincievellen etc.
Low Estimate € 60
Sale No: 77
Lot No:1921
Nederland **/*/0 een verhuisdoos met 7 stockboeken, een Davo album uit de gulden periode, 6 albums met FDC's w.o. oudere.
Low Estimate € 60
Sale No: 77
Lot No:1923
Verhuisdoos Nederland in 7 insteekboeken en 4 albums wo. voorraadboeken postfris/(on)gebruikt deelcollecties** meest uit 1960-1995 doch ook wat beter jaren 50 aanwezig.
Low Estimate € 50
Sale No: 77
Lot No:1924
Verhuisdoos Nederland met o.a. 14 albums/insteekboeken en wat diversen wo. België en motief Arabische staten en ruim € 100 frankeergelding wb. 40 x 1.
Low Estimate € 50
Sale No: 77
Lot No:1925
Verhuisdoos PTT mapjes 1 t/m 293 in 17 albums.
Low Estimate € 50
Sale No: 77
Lot No:1926
Verhuisdoos met een ongebruikte verzameling Nederland, restanten in 18 stockboeken w.o. restant stocks **/*/0.