Back to Stamps - Large lots - cannot be shipped

Records 1 to 6 of 6

Heritage Auctions Europe Sale: 77

Stamps - Large lots - cannot be shipped

Netherlands and (former)overseas territories - Cov
Sale No: 77
Lot No:2046

Nederland. Verhuisdoos Nederland postfris/(on)gebruikt met6 albums N.O.G.(deels zeer matig gevuld) meest periode 1965-2000 alsmede 7 insteekboeken postfris Nederland wb. blokken van 4, veldeeltjes en wat complete vellen allen uit de gulden periode.

Low Estimate € 50

Closed..Jan-13-2023, 12:00:00 EST

Sale No: 77
Lot No:2047

Nederland. 4 verhuisdozen met ca. 8000 aangetekende enveloppen meest na 1970 met veel Beatrix frankeringen.

Low Estimate € 50

Sale No: 77
Lot No:2048

Verhuisdoos diversen wb. Jaarcollecties(Fl.), Kinderbedankkaarten, Telefoonkaarten, div. O.G. wb. Automaatboekjes Surinam, startcollectie Surinam** 1975-1980 in Davo, etc. etc.

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

Sale No: 77
Lot No:2049

Verhuisdoos met een laden kastje, 2 doosjes met FDC's. post en postwaarde stukken w.o. Nederland en Overzee, iets Buitenland.

Low Estimate € 20

Sale No: 77
Lot No:2050

Enormous amount used stamps from Netherlands Indie, Indonesia, Asia etc. in big plastic boxes.

Low Estimate € 5

Opening EUR 5.00
Sold...EUR 13.00

Sold For 13
Sale No: 77
Lot No:2051

Verhuisdoos met allerlei soorten boekjes met FDC's, gelegenheidsenveloppen, Nederland en Overzee ook iets Buitenland etc.

Low Estimate € 5

Opening EUR 5.00
Sold...EUR 33.00

Sold For 33