Stamps - Large lots - cannot be shipped Stamps - Large lots - cannot be shipped
Sale No: 75
Lot No:2400
Grote partij vellen en veldelen Nederland tussen de jaren '40-'80 in 4 ordners en 2 vellenmappen.
Starting Bid € 600
Closed..Sep-09-2022, 11:59:00 EST
Sale No: 75
Lot No:2402
FDC verzameling Nederland in 10 Importa albums, E12-E167 (on)beschreven niet compleet, maar vanaf E168 geheel compleet en onbeschreven t/m E743 = t/m 2016. Tevens aanwezig PBZ 1-17. Mooie koop met een hoge cat. waarde.
Starting Bid € 200
Sale No: 75
Lot No:2403
Collectie FDC's in 5 Davo albums waarin E6-7 en E9 t/m E726B (Januari 2016) compleet en vanaf de E 140 geheel onbeschreven. Tevens aanwezig 2 albums met bijzondere enveloppen, album met maximumkaarten en wat diverse.
Starting Bid € 200
Sale No: 75
Lot No:2404
Verzameling Nederlands Koningshuis in 17 speciale albums in 2 verhuisdozen.
Starting Bid € 150
Sale No: 75
Lot No:2405
Collectie FDC's Nederland in 15 albums, periode 1964 t/m 2011, 2 tot 6x verzameld en tevens postfrisse zegels in blokjes van 10 en halve vellen, periode 1983-1993, tevens diversen wb. Kerstzegels ( wb. iets frankeergeldig) in 2 verhuisdozen.
Starting Bid € 150
Sale No: 75
Lot No:2406
Partij FDC's in 13 Importa albums tussen E1 (geen garantie) en E426.
Starting Bid € 150
Sale No: 75
Lot No:2407
Verhuisdoos Nederland wb. Collectie o/*/** 1867-1996 in 3 Davo albums, Collectie Automaatboekjes wb. 9b,9c en 9d, 2 albums FDC's uit E12--E399, album dubbele FDC's en Kinderbedankkaarten wb. 1950 en 1951, wat FDC Suriname en wat velletjes in omslag.
Starting Bid € 125
Opening EUR 125.00
Sale No: 75
Lot No:2408
Verhuisdoos FDC's in 8 albums beschreven/onbeschreven uit E36-E537 met engrospostjes tot ca. E70, Amphilexvelletjes op grootformaat FDC's en ca. 150 kleinformaat FDC met kindblokken v.a. E76a (vrijwel alle met gekopieerde stempels) Tevens W-covers, blokken v. 4 etc.
Starting Bid € 100
Sale No: 75
Lot No:2409
Verhuisdoos Nederland **/*/o 1945-1993 in 6 albums en 5 insteekboeken wb. deelcollecties en voorraadboeken.
Starting Bid € 100
Sale No: 75
Lot No:2410
Verhuisdoos met insteekalbums en (restant)verzamelingen tussen 1852 tot in de jaren '90.
Starting Bid € 100
Sale No: 75
Lot No:2411
HELE KAR met dozen waarin oa. oudere dc's Nederland, Nederland oud engros, verzamelingen België, Nederland, Duitse Rijk, enkele Muntsetjes, Hawidstroken etc.etc. - kijken!
Starting Bid € 100
Sale No: 75
Lot No:2413
Verhuisdoos met diverse Nederland oa. een verzameling FDC's vanaf E 39 tot in de € periode in 4 Davo albums, diverse wb. ouder in zakjes en een stockboek waarin oa. roltanding 86-89**
Starting Bid € 80
Sale No: 75
Lot No:2414
Verzameling FDC's Nederland, vrijwel compleet tussen E46-E642 en bijzondere FDC's/enveloppen oa. W FDC's (tot 2011) in 8 Davo albums waarvan 6 luxe.
Starting Bid € 75
Sale No: 75
Lot No:2415
Verhuisdoos met 3 à 4000 onbeschreven FDC's uit E83-E588 wb. tevens ca. 85 FDC's met Kindblokken (vals gestempeld!) uit E81a/E129a.
Starting Bid € 75
Sale No: 75
Lot No:2416
Verhuisdoos FDC's in 7 albums + doos wb. beschreven/onbeschreven uit E50-E100(engros) en nadien overwegend onbeschreven tot E628 met doubletten alsmede aantallen van E129a, E136a, E144a en E153a. Tevens wat diverse covers.
Starting Bid € 75
Sale No: 75
Lot No:2417
Verhuisdoos FDC's uit E100-E582 meest onbeschreven in 11 Grote en 8 kleine FDC albums wb. veel kindblokken op FDC (meest stempels vals).
Starting Bid € 75
Sale No: 75
Lot No:2418
Verhuisdoos onbeschreven FDC's uit E49-E681 in 11 nette albums.
Starting Bid € 75
Sale No: 75
Lot No:2420
Verhuisdoos FDC's/Covers beschreven onbeschreven wb. beter jaren 50 va. E12 in 14 albums.
Starting Bid € 75
Sale No: 75
Lot No:2421
Verhuisdoos Nederland, OR en automaatboekjes in 11 insteekboeken en 2 albums waarbij startcollecties, voorraadboeken** 1965-1999 etc.
Starting Bid € 75
Sale No: 75
Lot No:2422
Verhuisdoos Nederland postfris/(on)gebruikt in 12 insteekboeken/albums/mappen meest na 1945 wo. voorraad(boeken).
Starting Bid € 75
Sale No: 75
Lot No:2423
Verhuisdoos Nederland in 13 insteekboeken albums meest postfris modern na 1960 wb. Kindblokken engros, veldeeltjes blokken van 4 etc. etc.
Starting Bid € 75
Sale No: 75
Lot No:2425
Verhuisdoos diverse Nederland waarin oa. ongebruikt voor 1940 in een Davo album.
Starting Bid € 75
Sale No: 75
Lot No:2426
Verhuisdoos diverse wb. postzegelboekjes, jaren '80 gestempeld engros, album Franrijk**, prentbriefkaarten etc. etc. leuke koop!
Starting Bid € 75
Sale No: 75
Lot No:2427
Gestempelde voorraad Nederland vanaf 1867 tot modern in 15 dikke insteekalbums.
Starting Bid € 60
Sale No: 75
Lot No:2428
Verhuisdoos onbeschreven FDC's uit E50-E630 in 7 albums en op losse FDC bladen. Alles in goede kwaliteit.