Back to Stamps - Boxes

Records 1 to 25 of 98

Heritage Auctions Europe Sale: 77

Stamps - Boxes
Stamps - Boxes

Netherlands
image Sale No: 77
Lot No:1600

Nederland FDC's jaren 50 w.o. 4 x E 2, 2 x 3, 9 x E 4, 2 x E 5, 11 x E 6, etc. van mooi tot zeer fraai met Aantekenstrookje, vnl. met getypt adres. Catalogus waarde € 19857, 00, zie foto. (Image)

Low Estimate € 1000

Closed..Jan-13-2023, 12:00:00 EST

Sale No: 77
Lot No:1601

Collectie gestempeld Nederland met de zegels EN de velletjes uit de € periode, nog in de Post NL verpakking t/m 2021 !

Low Estimate € 300

Sale No: 77
Lot No:1602

Postfrisse partij Nederland uit de jaren '90-'2000 nog in de verpakking waarin € 700,- frankeergeldig.

Low Estimate € 250

Sale No: 77
Lot No:1603

Doos met 6 collecties en 4 voorraadboeken Nederland en O.G. postfris/(on)gebruikt wb. telegram en wat cijfer 1876 gespecialiseerd.

Low Estimate € 150

Sale No: 77
Lot No:1604

Doosje modern gestempeld Nederland, alleen uit de € periode, nog in de originele Post NL verpakking.

Low Estimate € 130

Sale No: 77
Lot No:1605

Verzameling FDC's Nederland 1953 t/m kerst 2011 en vanaf 1959 vrijwel compleet in 5 albums.

Low Estimate € 100

Sale No: 77
Lot No:1606

Doos Nederland wb. goedgevulde startcollectie gebruikt va. 1852 (na 1925 vrijwel compl.) in album, 3 insteekboeken doubletten etc. alsmede 5 albums PTT mapjes(Fl.)

Low Estimate € 100

Sale No: 77
Lot No:1607

Nederland ** 8 vellen mappen met vellen, veldelen, blokken uit de jaren 70 - 80, enorme nominale waarde Guldens.

Low Estimate € 100

Sale No: 77
Lot No:1608

Engrospartij postfris Gulden-nominaal in stockboeken, zakjes, mapjes etc. Teven ca 1 Kg. complete vellen.

Low Estimate € 100

Sold...EUR 290.00

Sold For 290

Sale No: 77
Lot No:1609

Doos met ruim 400 FDC's uit 1955-1965 allen aangetekend verzonden.

Low Estimate € 100

Sale No: 77
Lot No:1610

48 postfrisse Provincievellen à € 4,68 frankeergeldig.

Low Estimate € 90

Sale No: 77
Lot No:1611

Klein doosje met ruim 30 verschillende postfrisse Prestigeboekjes.

Low Estimate € 75

Sale No: 77
Lot No:1612

Doos diversen waarin oa. iets buitenland en Nederland FRANKEERGELDIG in jaarpakketten, PTT mapjes en een insteekboek.

Low Estimate € 75

Sale No: 77
Lot No:1613

Doos Nederland in 6 albums postfris/(on)gebruikt met (deel)collecties tussen 1945-2006.

Low Estimate € 75

Sale No: 77
Lot No:1614

Doos met 5 (rest)collecties in albums postfris/(on)gebruikt uit 1852-2001 wo. mooie nr. 3 gebruikt etc.

Low Estimate € 75

Sale No: 77
Lot No:1615

Verhuisdoos Nederland in 17 albums/insteekboeken wb. Automaat/postzegelboekjes(oa. 6c en 9d) diverse collecties (wb. 2 x Importa Juweel) 1940-1995, wat gespecialiseerde tandingen in stockboek startcollectie N.O.G. met UNTEA*, vellen Germaanse symbolen etc.

Low Estimate € 75

Sale No: 77
Lot No:1616

Doos PTT mapjes 1 t/m 316 in 9 albums.

Low Estimate € 75

Sale No: 77
Lot No:1617

Soort startverzameling Nederland 1876-2010, deels los in albums, wb. frankeergeldig in 2 Davo albums.

Low Estimate € 75

Sale No: 77
Lot No:1618

Doos beschreven FDC's uit periode 1959-1965. Ca 400 stuks wb. veel Kinder- en Zomerseries. Allen aangetekend verzonden.

Low Estimate € 75

Sale No: 77
Lot No:1619

Nederland **/*/0 in 5 Luxe Davo albums periode 1852 - 1973 w.o. betere, automaatboekjes, combinaties.

Low Estimate € 70

Sale No: 77
Lot No:1620

Nederland ** in 9 stockboeken en vellenmap jaren 60 - 90 w.o. blokken van 4 ook iets euro's.

Low Estimate € 60

Sale No: 77
Lot No:1621

Diverse gestempeld en postfris Nederland in 3 ringbanden en 2 ringbanden met VE** tussen 1956-1992 waarin Luxemburg 1956** en 3 x de E27 van Nederland.

Low Estimate € 50

Sale No: 77
Lot No:1622

Verhuisdoos FDC's Nederland in 4 albums met veel moderne FDC's t/m ca. E-750 almede wat diverse landen in insteekboekjes.

Low Estimate € 50

Sale No: 77
Lot No:1623

Doos Nederland in vier stockboeken wb. vooroorlogs ongebruikt/postfris doch veel vastgeplakt, eveneens wat beter Bundespost doch ook vastgeplakt. Tevens albums covers/FDC's/1e vluchten, meest Nederland doch ook wat div. landen. kavel dient bekeken te worden.

Low Estimate € 50

Sale No: 77
Lot No:1624

Diverse betere zegels **/*/0 w.o. met bemerking en 1 met certificaat 347-349 op insteekkaartjes.

Low Estimate € 50