Stamps - Boxes Stamps - Boxes Netherlands and (former)overseas territories
Sale No: 77
Lot No:1667
Doos Nederland 1993-2007 deels los en in Leuchtturm album (1997-2007), Nederlandse Antillen 1949-1999 (overwegend postfris) in album alsmede insteekboek Indonesië.
Low Estimate € 200
Closed..Jan-13-2023, 12:00:00 EST
Sale No: 77
Lot No:1668
Doos met (Former)overseas territories w.o. Nederlands Indië **/*/0 enorme hoeveelheid in zakjes, ook los w.o. port, Curacao, Surinam leuk om uit te zoeken voor de winterdag.
Low Estimate € 100
Sale No: 77
Lot No:1669
Doos met insteekkaartjes w.o. Nederland, West Europa, jaarsets, zeker bekijken, **/*/0.
Low Estimate € 80
Sale No: 77
Lot No:1670
Leuke uitzoekpartij NOR in oude zakjes en sigarenkistjes wb. voor 1940 postfris.
Low Estimate € 75
Sale No: 77
Lot No:1671
Doos Nederland wb. Collectie gebruikt 1852-1941 met nrs. 1 en 2 in goede kwaliteit, 61b* en aardig jaren 20/30. Tevens album N.O.G. 1941-1965 gebr/ongebr. en wat diversen Nederland.
Low Estimate € 75
Sold...EUR 115.00
Sold For 115
Sale No: 77
Lot No:1672
Nederland in verhuisdoos met 15 boeken diverse perioden **/*/0.
Low Estimate € 50
Sale No: 77
Lot No:1673
Doos **/*/0 met 2 stocboeken Frankrijk jaren 70-90, stockboek Indonesië en 1 stockboek Surinam, Davo supplement 2012 Noorwegen, speciaal jaarboek 1987 San Marino, etc.
Low Estimate € 50
Sale No: 77
Lot No:1674
Doos covers, FDC's etc. wb. voorloper FDC's Nederland, beginjaren Ned. Antillen op FDC, LP covers Curaçao, FDC's Indonesië en Surinam, Amphilex velletjes**, Legioenblok 403B*, LP 13 gebruikt en klein stockboekje Nederland en Indonesië. Leuke koop.
Low Estimate € 50
Sale No: 77
Lot No:1675
Nederland **/*/0 op insteek kaartjes en stockboek w.o. roltanding, 130/131 gebruikt, Untea, Armenwet.
Low Estimate € 50
Sale No: 77
Lot No:1676
Diverse NOR */**/o wb. Ned. Indië en Curacao in albums en stockboeken, op kaartjes en een stapel jaarpakketten NL uit de guldenperiode.
Low Estimate € 40
Sale No: 77
Lot No:1677
Doos diversen waarin oa. een stock*/** OR.
Low Estimate € 35
Opening EUR 35.00
Sale No: 77
Lot No:1678
Nederland **/*/0 2 davo albums diverse zakjes, stockboeken, oud album, etc.
Low Estimate € 30
Sale No: 77
Lot No:1679
Schoenendoos met post- en postwaarde stukken, FDC's vnl ouderen Nederland en Overzee, leuk.
Low Estimate € 30
Sale No: 77
Lot No:1680
Nederland. Doosje met 10 zilveren zegels (Tarief 1, 1 goeden Rembrandt zegel, en 2 ouden zegels resp. Saba 2021 en Bonaire 2021.
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 77
Lot No:1681
Verhuisdoos met vnl. Nederland **/*/0 in 13 boeken diverse perioden.
Low Estimate € 20
Sale No: 77
Lot No:1682
Doos Nederland en overzee **/*/0 w.o. FDC's, albums, doos met Diverse los, etc.
Low Estimate € 20
Sale No: 77
Lot No:1683
Doos diversen in 8 insteekboeken wo. Kerst en Kinderzegels engros, 2 insteekboeken Nederlands-Indië (engros) en wat diverse landen wo. Congo en Ruanda Urundi.
Low Estimate € 20
Sold...EUR 25.00
Sold For 25
Sale No: 77
Lot No:1684
Doosje met ruim 50 gelopen rondzendboekjes Wereld, gebruikt OR engros in enveloppen en wat Hawid klemstroken.
Low Estimate € 10
Opening EUR 10.00
Sold...EUR 25.00
Sold For 25
Sale No: 77
Lot No:1685
Doos met Davo album Indonesië o.a. Sumatra, Japanse bezetting, 6 stockboeken Overzee met van alles wat **/*/0.
Low Estimate € 10
Opening EUR 10.00
Sale No: 77
Lot No:1686
Verzameling FDC's in 3 albums waarbij Nederland Profil bladen 1992-1999 in 3 ringbanden, enkele fdc's van Surinam en van De Nederlandse Antillen onbeschreven oa. de nrs. E221 t/m 316 in 3 fdc albums.
Low Estimate € 10
Opening EUR 10.00
Sold...EUR 23.00
Sold For 23
Sale No: 77
Lot No:1687
Doos met 6 FDC's albums Nederland en Overzee en een album EDK's.
Low Estimate € 5
Opening EUR 5.00
Sale No: 77
Lot No:1688
Doos met Nederland **/*/0 in sigarenkistjes, kleine stockboekjes met jaren 60 - 80 engros in zakjes tevens iets Antillen.
Low Estimate € 5
Opening EUR 5.00
Netherlands and (former)overseas territories - Cov
Sale No: 77
Lot No:1689
Doosje met ca. 100 R-Covers/Postal stationary met gelegenheids Aantekenstrookjes en stempels merendeels modern doch ook div. ouder.
Low Estimate € 150
Sale No: 77
Lot No:1690
Doos met ca 400 eerste en speciale vluchten Nederland en O.G. w.b. divers jaren 30, seriefrankeringen jaren 50 en div. modern na 1960 (Image)
Low Estimate € 150
Sale No: 77
Lot No:1691
Doos met ruim 500 post(waarde)stukken wb. zeer veel Nederlands Indië met oa. Aangetekend, Speciale vluchten, div. KPM stempels, briefkaarten Japanse bezetting (gebr./ongebr.), stempelmateriaal etc. etc. Interessante koop! (Image)