Back to Posthistorie

Records 1 to 25 of 25

van Dieten Stamp Auctions Sale: 649

Posthistorie
DIVERSE STEMPELS OP LOSSE ZEGELS
image Sale No: 649
Lot No:1058

Franco takje Delft op 10 cent nr. 8. Zeer fraaie zegel met ideale afst. (Image)

Opening EUR 24.00

Closed..Mar-23-2023, 14:00:00 EST

image Sale No: 649
Lot No:1059

Kleinrond postkantoor ASTEN op 5 gulden postbewijs. Prachtex. met luxe afst. (Image)

image Sale No: 649
Lot No:1060

Kleinrond GROENLO op 20 cent nr. 24K. Prachtex. met velrand (zeer schaars!) en volledige afst. (Image)

Opening EUR 24.00

image Sale No: 649
Lot No:1061

Kleinrond KAATSHEUVEL op 50 cent nr. 27. Prachtex. met luxe afst. (Image)

Opening EUR 24.00

image Sale No: 649
Lot No:1062

Kleinrond KAMP BIJ ZEIST op 7½ cent nr. 20. Prachtpaar waarop volledige afst. van 3-9-1891. Zeldzaam, en zeker op deze zegels! € 340+ (Image)

image Sale No: 649
Lot No:1063

Kleinrond KATWIJK A/Z op 5 cent nr. 19. Zeer fraai ex. met volledige afdruk van dit schaarse stempel. € 115 (Image)

Opening EUR 24.00

image Sale No: 649
Lot No:1064

Kleinrond OUDEMOLEN op 5 cent nr. 19. Vrijwel prachtex. met ideale afst. (Image)

Opening EUR 24.00

image Sale No: 649
Lot No:1065

Kleinrond VENRAIJ op 20 cent nr. 24. Prachtex. met ideale afst. (Image)

Opening EUR 24.00

image Sale No: 649
Lot No:1066

Kleinrond VLAARD:-HELLEVOETSL: / A op 5 cent nr. 35. Prachtex. met ideale afst. (Image)

Opening EUR 24.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

image Sale No: 649
Lot No:1067

Kleinrond VLIELAND op 5 cent Bontkraag. Prachtex. met ideale afst. (Image)

Opening EUR 24.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

image Sale No: 649
Lot No:1068

Grootrond AFFERDEN (GELD.) op 5 cent Jub. '13. Prachtex. met volledige afst. (Image)

Opening EUR 24.00

image Sale No: 649
Lot No:1069

Grootrond CASTRICUM op 5 cent Jub. '13. Zeer fraai ex. (az. dun plekje) met ideale afst. (Image)

Opening EUR 24.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

image Sale No: 649
Lot No:1070

Grootrond DOMBURG op 1 gulden nr. 28. Prachtblok van vier (iets los op tanding, met in midden plakker ter versteviging) met luxe, centrale afst. van 20-9-1898. Zeldzaam op deze laat gebruikte zegel (Image)

image Sale No: 649
Lot No:1071

Grootrond HEESWIJK op 5 cent Jub. '13. Vrijwel prachtex. met volledige afst. (Image)

Opening EUR 24.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

image Sale No: 649
Lot No:1072

Grootrond PINGJUM op 5 cent Jub. '13. Vrijwel prachtex. met volledige afst. (Image)

Opening EUR 24.00

image Sale No: 649
Lot No:1074

Grootrond VLAARDINGEN.HELLEV:SLUIS op 2½ cent De Ruyter. Prachtex. met vrijwel ideale afst. van dit boottraject (Image)

image Sale No: 649
Lot No:1076

Grootrond AMSTERDAM 6 op 15 cent nr. 23 van 27-12-1899 (prachtex.), 'sHERTOGENBOSCH op 5 cent nr. 19 van 8-9-1899 (prachtex.), OISTERWIJK op 5 cent nr. 19 op briefstukje van 28-3-1899 (zeer fraai) en ROTTERDAM 4 op 12½ cent nr. 22 op knipsel van 5-4-1898 (luxe). Schaars tot zeldzaam op deze laat gebruikte zegels! (Image)

image Sale No: 649
Lot No:1077

Naamstempel (zonder schreven) FINSTERWOLDE op 5 cent port P1AB. Prachtex. met mooie, diagonale afst. Op deze waarde niet in Van Unen (p.96) (Image)

image Sale No: 649
Lot No:1078

Naamstempel HEERENVEEN op 8 verschillende zegels (zeer fraaie t/m prachtex.) nrs. 26, 109, 177, 186, 192, 194, 415 en 433 (Image)

image Sale No: 649
Lot No:1079

AANGETEEKEND in achthoekig kader op 1 gulden nr. 28 op briefstukje. Prachtex. met prima afst. Mogelijk enig bekende afst. en in Specialiteitencatalogus 2006-2011 nog onbekend (zie p.259) (Image)

image Sale No: 649
Lot No:1080

Buitenlandse stempels. Frans grenskantoorstempel Pays-Bas/Lille Paris op 25 cent nr. 11IA. Fraaie zegel (miniem scheurtje) met volledige afst. (Image)

Opening EUR 24.00

image Sale No: 649
Lot No:1081

Buitenlandse stempels. Belgisch rondstempel ANVERS van 27-4-1892 op 7½ cent nr. 20. Prachtex. met luxe afst. (Image)

image Sale No: 649
Lot No:1082

Buitenlandse stempels. Belgisch roulettestempel kruiselings over 50 cent nr. 27. Prachtex. met mooie afst. (Image)

Opening EUR 24.00

image Sale No: 649
Lot No:1083

Buitenlandse stempels. Deens rondstempel KOLDING / 2 POST van 4-5 op 25 cent nr. 26. Prachtex. met volledige afst. (Image)

image Sale No: 649
Lot No:1084

Diverse buitenlandse stempels op emissie 1872. Aalborg-Fredericia op 7½c, Duisburg op 10c (rond hoekje), Journaux in rood op 12½c (vrijwel prachtex.), punt 44 waaroverheen Lille/Nord op 50c en Haarlem waaroverheen Chiasso op 1 gld (vrijwel prachtex.) (Image)