Portugal and Portuguese Colonies EUROPA EN GEBIEDEN
Sale No: 644
Lot No:1652
PORTUGAL, klassiek gebruikt op insteekkaartjes waarbij div. betere nrs. waaronder gekeurd en met certificaat. Zeer hoge waarde! (Image)
Closed..Oct-09-2020, 23:59:00 EST
Sale No: 644
Lot No:1653
PORTUGAL 1855-1895, gebruikt op insteekblad wb. betere nrs. o.a. Michel 4 (miniem dun), 5, 41D, 44xB, meest in zeer nette kwaliteit, zeer hoge cataloguswaarde! (Image)
Sale No: 644
Lot No:1866
PORTUGAL 1853-1894, klassiek gebruikt wb. nrs. 1(2), 3, 5, 5 in verticaal paar en div. afstempelingen opgezet in insteekboek. Mooie koop met 16 certificaten, hoge cat.wrd.! (Image)
OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 644
Lot No:2029
PORTUGAL, o/* in album en diverse mappen
Sale No: 644
Lot No:2121
PORTUGAL, o/*/** w.o. aardige blokken en iets Gebieden