Importa ringband Nederland frankeergeldig, boekjes, kerst, priority en tarief. Frankeerwaarde +/- €6200,-.
Low Estimate € 2480
Opening EUR 2,480.00
Closed..Jan-11-2024, 11:00:00 EST
Sale No: 81
Lot No:2601
Davo ringband Nederland frankeergeldig, kerst, priority en boekjes. Frankeerwaarde +/- € 3160,-.
Low Estimate € 1260
Opening EUR 1,260.00
Sale No: 81
Lot No:2602
Nederland Tarief zegels tot 2020 in 2 Davo albums waarbij iets guldens. Frankeerwaarde ongeveer €2410,- Euro.
Low Estimate € 950
Opening EUR 950.00
Sale No: 81
Lot No:2603
Nederland frankeergeldig in 3 Importa albums tot en met 2022 waarbij tarief, crypto, kerst en aangetekend. Frankeerwaarde +/- € 1970,-.
Low Estimate € 780
Opening EUR 780.00
Sale No: 81
Lot No:2604
Nederland Tarief zegels engros in blokken en velletjes, hang verpakkingen, frankeerwaarde ongeveer €1820,- inclusief PR11 (Duitse Rembrand), 2 zilveren zegels en wat gulden periode.
Low Estimate € 725
Opening EUR 725.00
Sale No: 81
Lot No:2605
2 insteekboeken postfris Nederland wb. veel guldenperiode en voor € 1790.- frankeergeldig t/m 2015.
Low Estimate € 700
Sale No: 81
Lot No:2606
Nederland 5 boeken met frankeergeldige zegels, nominaal 495,- plus 1025 aan tariefzegels. Totaal ca. 1530,- euro.
Low Estimate € 600
Sale No: 81
Lot No:2607
Nederland 1995-2011 in 5 Davo de luxe albums wb. Wat oudere blokken, port en Dienst alsmede frankeergeldig deel € 1457.-
Low Estimate € 575
Opening EUR 575.00
Sale No: 81
Lot No:2608
Nederland 1995-2017 in insteekboek en ringband w.b. voor € 1408.- frankeergeldig. Tevens wat guldenmateriaal.
Low Estimate € 550
Opening EUR 550.00
Sale No: 81
Lot No:2609
Verzameling PTT mapjes in 6 albums (nr. 208 t/m 551) Frankeerwaarde ca. 1450.-
Low Estimate € 550
Opening EUR 550.00
Sale No: 81
Lot No:2610
4 stockboeken frankeergeldig Nederland (waarbij gulden periode vanaf 1978). Frankeerwaarde +/- €1310,-.
Low Estimate € 520
Opening EUR 520.00
Sale No: 81
Lot No:2611
Nederland frankeergeldig in 4 Importa albums, tarief, kerst, priority. Frankeerwaarde +/- € 1275,-.
Low Estimate € 500
Sale No: 81
Lot No:2612
2 insteekboeken Nederland postfris blokken en velletjes 1968-2021 wb. Frankeergeldig deel € 1245,-
Low Estimate € 480
Opening EUR 480.00
Sale No: 81
Lot No:2613
Nederland 2015-2021. Insteekboek velletjes tarief 1 en Internationaal. Frankeergeldig € 1102,-
Low Estimate € 450
Sale No: 81
Lot No:2614
Nederland 2000-2015 complete collectie postfris in 3 Davo (luxe) albums. Frankeerwaarde € 1160,-
Low Estimate € 450
Sale No: 81
Lot No:2615
Nederland 2000-2014 in 2 Davo(luxe) albums. Frankeerwaarde € 1006.-
Low Estimate € 400
Sale No: 81
Lot No:2616
Frankeergeldig Nederland in 4 Davo albums, kerst, priority, tarief en aangetekend (ook postfris gulden periode). Frankeerwaarde +/- € 985,-.
Low Estimate € 400
Sale No: 81
Lot No:2617
Nederland frankeergeldig in 1 Davo luxe en 1 ringband, Kerst, tarief, priority. Frankeerwaarde +/- € 950,-.
Low Estimate € 380
Opening EUR 380.00
Sale No: 81
Lot No:2618
Nederland 1979-2010 in 4 insteekboeken meest postfris wb. Voor 875.- frankeergeldig.
Low Estimate € 350
Sale No: 81
Lot No:2619
Stockboek met frankeergeldig Nederland waarbij kerst en tarief zegels. Frankeerwaarde +/- € 775,-.
Low Estimate € 310
Opening EUR 310.00
Sale No: 81
Lot No:2620
Nederland frankeergeldig in 4 stockboeken waarbij kerst, tarief, priority. Frankeerwaarde +/- € 620,-. (Image)
Low Estimate € 250
Sale No: 81
Lot No:2621
Importa Juweel albums met 2012-2016 postfris. Frankeerwaarde € 658.-
Low Estimate € 250
Sale No: 81
Lot No:2622
Nederland 1996-2005 in Davo de luxe en insteekboek. Wb. Voor € 606,- frankeergeldig.
Low Estimate € 240
Sale No: 81
Lot No:2623
4 thema albums "Nostalgie in Postzegels", "De Canon van Nederland", Kastelen in Nederland" en "Vier Jaargetijden" Frankeergeldig € 574,-
Low Estimate € 225
Opening EUR 225.00
Sale No: 81
Lot No:2624
Nederland 1995-2013 in 2 x Davo de luxe en stockboek met (meest t/m 2010) frankeergeldig 559,-