Back to Netherlands and former colonies

Records 1 to 17 of 17

Corinphila Veilingen BV Sale: 250

Netherlands and former colonies
DEI KPM cancellation
Sale No: 250
Lot No:2699
M.S. Boissevain (ovaal stempel in zwart) op envelop uit Manila met getypt First Mail from Saigon en datumstempel 12-12-1938 op achterzijde naar New York, zeer fris pracht ex.
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Closed..Sep-17-2021, 01:00:00 EST

Sale No: 250
Lot No:2700
Symbol:Cat No:117

S.S. Buijskes (ovaal stempel in violet) op scheepjestype 12½ cent rood via Soerabaja 14-10-1929 naar Amsterdam, pracht ex.
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 250
Lot No:2701
Symbol:Cat No:104, 129

S.S. Coen (ovaal stempel in violet) op Cijfer 2½ cent lichtrood en palmentype 50 cent op expresse envelop uit Singaradja naar Soerabaja 30-4-1929, pracht ex. (kleine reparatie achterklep). Herkomst: collectie Verkuil (2012)
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 250
Lot No:2702
Symbol:Cat No:99, 105

s.s. v. Imhoff (langstempel in blauw) op Cijfer ½ cent violet (4x) en 3 cent bruingeel op prentbriefkaart via Makasser 20-6-1923 naar Hoensbroek, pracht ex. Herkomst: collectie Verkuil (2012)
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 250
Lot No:2704
Symbol:Cat No:117

S.S. de Klerk (langstempel in zwart) op scheepjestype 12½ cent rood op firma envelop van Waingapoe 16-10-1928 via Bima naar Makassar, pracht ex.
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 250
Lot No:2705
Symbol:Cat No:127

M.S. Makian (ovaal stempel in zwart)  op scheepjestype 35 cent op envelop van Amahai via Amboina 11-11-1937 naar Batavia, pracht ex. (enkele kreukjes)
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 250
Lot No:2706
Symbol:Cat No:111, 113

M.S. Mandar (ovaal stempel in zwart) op Cijfer 5 cent groen en 7½ cent op kleinformaat envelop van Singaradja naar Batavia 2-9-1929, pracht ex.
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 250
Lot No:2707
Symbol:Cat No:248, 251

M.S. Maros (ovaal stempel in violet) op Karbouw 2½ cent (2x) en 5 cent op gecensureerde firma envelop van Tambilahan via Singapore 14-9-1939 naar Batavia, zeer fris pracht ex. Herkomst: collectie Verkuil (2012)
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 250
Lot No:2708
Symbol:Cat No:116

S.S. Mossel (langstempel in zwart) op scheepjestype 12½ cent blauw op firma envelop uit Bindjei 20-7-1922 via Weltevreden naar Buitenzorg, vrijwel pracht ex. (enkele kreukjes)
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 250
Lot No:2710
Symbol:Cat No:47

S.S. Palopo (ovaal stempel in blauw) op envelop 12½ cent rood van Palembang 27-3-1928 naar Weltevreden, zeer fris pracht ex.
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 250
Lot No:2711
Symbol:Cat No:P30

S.S. Reyniersz (ovaal stempel in blauw) op Straits Settlements George V 12 cents op firma envelop van Singapore naar Samarinda 6-11-1926 met stempel Ontoereikend in kastje en beport met 15 cent lichtrood, vrijwel pracht ex. (boven iets ingekort)
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 250
Lot No:2713
Symbol:Cat No:171

S.S. Singkep (ovaal stempel in zwart) op Hulpuitgifte 12½ op 20 cent op envelop via Medan 23-11-1931 en Tandjong Balei naar Den Haag, fris pracht ex. (miniem bruin tandje)
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 250
Lot No:2714
M.S. Straat Soenda (ovaal stempel in zwart) op ongedateerde envelop uit Beira (Mozambique) naar Hong Kong, vrijwel pracht ex. (bovenzijde wat ruw geopend)
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 250
Lot No:2717
Symbol:Cat No:188, 204

M.S. Tinombo (langstempel in violetblauw) op Karbouw 2½ cent en Kreisler 42½ cent op envelop van Pakanbaroe 1-5-1937 naar Wiesbaden (Duitsland), pracht ex.
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 250
Lot No:2718
Symbol:Cat No:196

M.S. Toboali (ovaal stempel in zwart) op Kreisler 12½ cent op firma envelop van Bagan Si Api Api via Singapore 1-7-1937 naar Soerabaja, zeer fris pracht ex. Herkomst: collectie Verkuil (2012)
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 250
Lot No:2719
Symbol:Cat No:171

M.S. Tohiti (langstempel in zwart) op hulpuitgifte 12½ op 20 cent op firma envelop van Makassar via Bandjermasin 21-7-1931 naar Tarakan, fris pracht ex.
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 250
Lot No:2720
Symbol:Cat No:255

S.S. Tomohon (ovaal stempel in zwart) op Kreisler 20 cent roodviolet met tevens stempel Paquebot Singapore 29-5-1939 op envelop naar Den Haag, pracht ex. Herkomst: collectie Verkuil (2012)
(Image 1) (Image 2)

image (Image)