Netherlands and former colonies DEI KPM cancellation
Sale No: 250
Lot No:2699
M.S. Boissevain (ovaal stempel in zwart) op envelop uit Manila met getypt First Mail from Saigon en datumstempel 12-12-1938 op achterzijde naar New York, zeer fris pracht ex. (Image 1)(Image 2)
s.s. v. Imhoff (langstempel in blauw) op Cijfer ½ cent violet (4x) en 3 cent bruingeel op prentbriefkaart via Makasser 20-6-1923 naar Hoensbroek, pracht ex. Herkomst: collectie Verkuil (2012) (Image 1)(Image 2)
S.S. de Klerk (langstempel in zwart) op scheepjestype 12½ cent rood op firma envelop van Waingapoe 16-10-1928 via Bima naar Makassar, pracht ex. (Image 1)(Image 2)
M.S. Makian (ovaal stempel in zwart) op scheepjestype 35 cent op envelop van Amahai via Amboina 11-11-1937 naar Batavia, pracht ex. (enkele kreukjes) (Image 1)(Image 2)
M.S. Mandar (ovaal stempel in zwart) op Cijfer 5 cent groen en 7½ cent op kleinformaat envelop van Singaradja naar Batavia 2-9-1929, pracht ex. (Image 1)(Image 2)
M.S. Maros (ovaal stempel in violet) op Karbouw 2½ cent (2x) en 5 cent op gecensureerde firma envelop van Tambilahan via Singapore 14-9-1939 naar Batavia, zeer fris pracht ex. Herkomst: collectie Verkuil (2012) (Image 1)(Image 2)
S.S. Mossel (langstempel in zwart) op scheepjestype 12½ cent blauw op firma envelop uit Bindjei 20-7-1922 via Weltevreden naar Buitenzorg, vrijwel pracht ex. (enkele kreukjes) (Image 1)(Image 2)
S.S. Reyniersz (ovaal stempel in blauw) op Straits Settlements George V 12 cents op firma envelop van Singapore naar Samarinda 6-11-1926 met stempel Ontoereikend in kastje en beport met 15 cent lichtrood, vrijwel pracht ex. (boven iets ingekort) (Image 1)(Image 2)
S.S. Singkep (ovaal stempel in zwart) op Hulpuitgifte 12½ op 20 cent op envelop via Medan 23-11-1931 en Tandjong Balei naar Den Haag, fris pracht ex. (miniem bruin tandje) (Image 1)(Image 2)
Sale No: 250
Lot No:2714
M.S. Straat Soenda (ovaal stempel in zwart) op ongedateerde envelop uit Beira (Mozambique) naar Hong Kong, vrijwel pracht ex. (bovenzijde wat ruw geopend) (Image 1)(Image 2)
M.S. Tinombo (langstempel in violetblauw) op Karbouw 2½ cent en Kreisler 42½ cent op envelop van Pakanbaroe 1-5-1937 naar Wiesbaden (Duitsland), pracht ex. (Image 1)(Image 2)
M.S. Toboali (ovaal stempel in zwart) op Kreisler 12½ cent op firma envelop van Bagan Si Api Api via Singapore 1-7-1937 naar Soerabaja, zeer fris pracht ex. Herkomst: collectie Verkuil (2012) (Image 1)(Image 2)
M.S. Tohiti (langstempel in zwart) op hulpuitgifte 12½ op 20 cent op firma envelop van Makassar via Bandjermasin 21-7-1931 naar Tarakan, fris pracht ex. (Image 1)(Image 2)