Back to Netherlands and former colonies - Single lots

Records 1 to 25 of 206

Corinphila Veilingen BV Sale: 254

Netherlands and former colonies - Single lots
1852 King William Iii
Sale No: 254
Lot No:2153
Symbol:Ohne
Cat No:8C

Ongetande proef van de 15 cent donkergeeloranje pos. 4 zonder gom (zoals uitgegeven), 5e proef volgens Brandsma, pracht ex. (licht geoxydeerd) met certificaat Vleeming 2021(Image 1) (Image 2) (Image 3)

image (Image)

Closed..Mar-19-2022, 01:00:00 EST

Sale No: 254
Lot No:2154
Symbol:Ohne
Cat No:9

Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 1-14 in blok van 14, pracht ex.(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sold...EUR 950.00

Sale No: 254
Lot No:2155
Symbol:Ohne
Cat No:9

Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 91-92 en 96-97 in blok van 4 met hoekvelrand, pracht ex.(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 254
Lot No:2156
Symbol:Ohne
Cat No:9

Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 16-18 in strip van 3 met velrand, pracht ex.(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 254
Lot No:2157
Symbol:Ohne
Cat No:9

Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 84-85 in paar met velrand, pracht ex.(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 254
Lot No:2158
Symbol:Ohne
Cat No:10A

Kleurproef 5 cent plaat III pos. 15 in flets grijsblauw met velrand, pracht ex. zonder gom (zoals uitgegeven) met certificaat Vleeming 2012(Image 1) (Image 2) (Image 3)

image (Image)

Sale No: 254
Lot No:2159
Symbol:Ohne
Cat No:11G

Kleurproef 10 cent plaat V pos. 80 in steenrood met hoekvelrand met watermerklijn en deel POSTZ, pracht ex. (kleur iets flets) met certificaat Vleeming 2021(Image 1) (Image 2) (Image 3)

image (Image)

Sale No: 254
Lot No:2160
Symbol:Ohne
Cat No:1A

5 cent diepdonkerblauw plaat I pos. 5 met hoekvelrand, pracht ex. (licht horizontaal vouwtje) zonder gom met certificaat Vleeming 2021. Herkomst: collectie Berghuijs (1993)(Image 1) (Image 2) (Image 3)

image (Image)

Sale No: 254
Lot No:2161
Cat No:1E

5 cent grijsblauw plaat II pos. 52-54 in strip van 3, pracht ex.(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 254
Lot No:2162
Cat No:1E

5 cent grijsblauw plaat II pos. 63-65 in strip van 3, pracht ex.(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 254
Lot No:2163
Cat No:1I

5 cent donkerblauw plaat III pos. 71-72 in paar met hoekvelrand en watermerklijn, pracht ex.(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 254
Lot No:2164
Symbol:Brief
Cat No:1I

5 cent donkerblauw plaat III op envelop van Hasselt (langstempel achterzijde) via Zwolle 4-2-1857 naar Den Haag. Militair tarief! Fraai ex. (zegel onder aangesneden, envelop kreukjes en vouwtjes). Militairen met de rang van onderofficier of lager mochten in deze periode hun post tegen een gereduceerd tarief van 5 cent verzenden. Dergelijke brieven zijn zeldzaam, met Corinphila archief meldt er 12!(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 254
Lot No:2165
Cat No:1J

5 cent lichtblauw plaat III pos. 37-40 in strip van 4, pracht ex. (knipje tussen 2e en 3e zegel)(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 254
Lot No:2166
Cat No:1K

5 cent lichtblauw plaat III pos. 23-25 in strip van 3 met velrand, pracht ex.(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 254
Lot No:2167
Cat No:1O

5 cent blauw plaat V pos. 21-22 in paar met hoekvelrand, pracht ex.(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 254
Lot No:2168
Cat No:1O

5 cent blauw plaat V pos. 24-25 in paar met hoekvelrand, pracht ex.(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 254
Lot No:2169
Cat No:1O

5 cent blauw plaat V pos. 56-57 in paar, pracht ex.(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 254
Lot No:2170
Cat No:1O

5 cent blauw plaat V pos. 64-65 in breedrandig prachtpaar(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 254
Lot No:2171
Cat No:1O

5 cent blauw plaat V pos. 96-97 in paar met hoekvelrand, pracht ex.(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 254
Lot No:2172
Symbol:Brief
Cat No:1Q, 2P

5 cent blauw plaat VI op dik papier pos. 52 en pos. 51/56/61/66/71 (verticale strip van 5) en 10 cent rood plaat X pos. 81, 82, 83, 84 en 85 op complete brief (archiefvouw en onderzijde geplakt scheurtje) van Amsterdam 12/7 1863 via London naar New York, 80 cent frankering dubbelgewichtbrief naar Engeland, 16 cents zeeport Engeland-USA en 2x 5 cents binnenlands port USA. Strip van 5 breed tot zeer breedgerand, 2 ex. 10 cent smal randje (niet aangesneden). Attest Vleeming AIEP (2022). Volgens het Corinphila-archief de enige bekende strip van 5 cent plaat VI op brief!(Image 1) (Image 2) (Image 3) (Image 4)

image (Image)

Sold...EUR 5,000.00

Sold For 5000

Sale No: 254
Lot No:2174
Cat No:2C

10 cent diepdonkerkarmijn, plaat 1A, volrandig prachtstuk in mooie kleur met NYMEGEN 24/5, type A, van Balen Blanken A3025, cat.w. 3750, attest Vleeming AIEP (2022)(Image 1) (Image 2) (Image 3)

image (Image)

Sale No: 254
Lot No:2175
Cat No:2D

10 cent licht karmijn plaat II pos. 79-80, prachtpaar met centraal TIEL-C(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 254
Lot No:2176
Cat No:2E

10 cent donkerrood plaat III pos. 25 breedrandig pracht ex.(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 254
Lot No:2177
Cat No:2E

10 cent donkerrood plaat III pos. 96, pracht ex., links velrand(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 254
Lot No:2178
Cat No:2G

10 cent rood plaat IV pos. 51-52 in paar met hoekvelrand en deel buurzegel, pracht ex.(Image 1) (Image 2)

image (Image)