Back to Netherlands and former colonies - Single lots

Records 1 to 10 of 10

Corinphila Veilingen BV Sale: 254

Netherlands and former colonies - Single lots
1891 Princess Wilhelmina
Sale No: 254
Lot No:2236
Symbol:Postf
Cat No:34-35, 37-38

3 cent oranje, 5 cent blauw, 10 cent roze, 12½ cent grijs en 22½ cent zwartgroen met attest Vleeming (22½ cent), cat.w. 545(Image 1) (Image 2) (Image 3)

image (Image)

Closed..Mar-19-2022, 01:00:00 EST

image Sale No: 254
Lot No:2237
Symbol:Brief
Cat No:35

5 cent blauw op envelop met inhoud van Ouderkerk aan de Amstel 3-3-1899 naar Leiden met op voorzijde en op brief prachtige aquarellen van resp. gezicht op Ouderkerk en molen, fraai ex. (envelop gebreken)(Image 1) (Image)

Sale No: 254
Lot No:2238
Symbol:Postf
Cat No:39D

15 cent donker geelbruin met certificaat Vleeming 2021, cat.w. 550(Image 1) (Image 2) (Image 3)

image (Image)

Sale No: 254
Lot No:2239
Symbol:Postf
Cat No:40D

20 cent lichtgroen met certificaat Vleeming 2021, cat.w. 675(Image 1) (Image 2) (Image 3)

image (Image)

Sale No: 254
Lot No:2240
Symbol:Postf
Cat No:42D

25 cent lila, attest Moeijes (1994), pracht ex., cat.w. 825(Image 1) (Image 2) (Image 3)

image (Image)

Sale No: 254
Lot No:2241
Symbol:Ungeb
Cat No:43B

50 cent geelbruin, vrijwel pracht ex. (tanding links) met certificaat Vleeming 2013, cat.w. 750(Image 1) (Image 2) (Image 3)

image (Image)

Sale No: 254
Lot No:2243
Cat No:48

5 gulden bronsgroen en roodbruin, pracht ex. met certificaat Moeijes 1990, cat.w. 575(Image 1) (Image 2) (Image 3)

image (Image)

Sale No: 254
Lot No:2244
Cat No:48

5 gulden bronsgroen en roodbruin, pracht ex., cat.w. 575(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 254
Lot No:2245
Cat No:48

image (Image)

Sale No: 254
Lot No:2246
Cat No:48

5 gulden bronsgroen en roodbruin, pracht ex. (miniem korter tandje links), cat.w. 575(Image 1) (Image 2)

image (Image)