Corinphila Veilingen BV Sale: 254
Netherlands and former colonies - Single lots
1872 King William Iii
Sale No: 254
Lot No:2233
Symbol:Ungeb
Cat No:26H
25 cent violet tanding 12½ x 12 grote gaten, pracht ex. met certificaat NVPH 1972, cat.w. 950(Image 1)
Closed..Mar-19-2022, 01:00:00 EST
Sale No: 254
Lot No:2234
Symbol:Brief
Cat No:26
25 cent violet op aangetekende waarde envelop met 1e aantekenstrookje (no. 1635 - 30 gram) verzonden vanuit Leeuwarden naar Beverwijk 1883, envelop op achterzijde fraai geïllustreerd met zondags boodschap, vrijwel pracht ex. (envelop achterzijde iets ruw geopend)(Image 1)