D8, 1½ cent met rode opdruk Armenwet in postfris prachtblok van vier. € 1200 (Image)
Closed..Oct-05-2022, 07:00:00 EST
Sale No: 648
Lot No:495
D9/D15, Cour Permanente de Justice Internationale, 1½ t/m 30 cent, complete ongebruikte prachtserie met klein 1e plakkertje en certificaat NVPH (1977) € 5000 (Image)
Sold...EUR 2,000.00
Sale No: 648
Lot No:496
D16/D19, 7½ t/m 30 cent in postfrisse prachtblokken van vier, € 480 (Image)
D20/D24, Cour Internationale de Justice, 7½ t/m 25 cent, cpl. postfrisse prachtex. € 1200 (Image)
Sale No: 648
Lot No:499
D25/D26, Cour Internationale de Justice, 2 cent blauw en 4 cent groen, postfrisse prachtex. € 750 (Image)
Sale No: 648
Lot No:500
D27/D40, Cour Internationale de Justice, 2 cent t/m 1 gulden, de complete serie, postfrisse prachtex. € 1750 (Image)
Sale No: 648
Lot No:501
D36, 15 cent rood, Cour Internationale de Justice, postfris hoekrandpaar, prachtex. van de waarschijnlijk lastigste zegel van de serie. € 700 (Image)
EMISSIE 1852 - DIVERSE AFSTEMPELINGEN OP LOSSE ZEG
Sale No: 648
Lot No:258
DELFT naamstempel op 5 cent (EY. € 250) en 10 cent (EY. € 250). Op de 5 cent (prachtex.) twee afst. en op de 10 cent (prachtex.) een volledige afst. over een niet te identificeren halfrond-francostempel. Het naamstempel is gebruikt om niet of zeer onduidelijk afgestempelde zegels bij aankomst alsnog af te stempelen. Zie: EY. p.186, afb. 177 (Image)
Sale No: 648
Lot No:259
ENSCHEDE rondstempel met de plaatsnaam tussen twee cirkels (type als een distributiekantoorstempel) op 10 cent nr. 2o-Pl.IX-94. Prachtex. met lichte, wel goed leesbare afst. Merkwaardig stempel voor dit postkantoor. Mogelijk slechts 2 exemplaren bekend. Zie: EY. p.188, tabel 10 (€ 1250). Ex Reed (Image)
Sale No: 648
Lot No:261
MADE als naamstempel (PEP.5251-01) op 5 cent. Fraaie zegel (gerepareerd) met volledige, zeer mooie afdruk van dit bestelhuisstempel met tevens vage afdruk halfrond-francostempel. Hoogst waarschijnlijk enig bekende afst. Zie: Van Unen p.108 (€ 500). Keur H. Okker (Image)
Sale No: 648
Lot No:265
ZIERIKZEE / FRANCO op 5 cent nr. 1o-Pl.V-79/80 (EY.RR). Normaal tot zeer breed gerand prachtpaar met daarop de enig bekende afstempeling van het naamstempel Zierikzee (voor-filatelistisch€ administratief€), waaronder (ter correctie€) Franco in kader. Zie: EY. p.186, afb. 179 (Image)
Sold...EUR 12,000.00
Sold For 12000
EMISSIE 1852 - GEPLAAT
Sale No: 648
Lot No:4
1a Pl.I-26/31, 5 cent blauw op dun papier, mooi gerand verticaal prachtpaar (Image)
Sale No: 648
Lot No:5
1a Pl.I-84/85, 5 cent diepdonkerblauw, gebruikt prachtpaar met lichte centrale afst. Amsterdam A (Image)
Sale No: 648
Lot No:6
1b-Pl.I-02/03, breedgerand prachtpaar met afst. Amsterdam A (Image)
Sale No: 648
Lot No:7
1b-Pl.I-13, goed gerand gebruikt prachtex met eigendomsstempeltje op az. (Image)
Opening EUR 24.00
Sale No: 648
Lot No:8
1b-Pl.I-18/19, goed gerand, gebruikt prachtpaar (Image)
Sale No: 648
Lot No:9
1b-Pl.I-34/39, goed gerand verticaal paar met iets gevlekte afst. Dirksland A (deH/S 300) en penvernietiging (Image)
Sale No: 648
Lot No:10
1b-Pl.I-39/40, mooi gerand prachtpaar met afst. 'sGravenhage B (Image)
Sale No: 648
Lot No:11
1b-Pl.I-42/43, mooie gerand prachtpaar met centrale afst. Amsterdam A op briefstukje (Image)
Sale No: 648
Lot No:12
1b-Pl.I-58/59, gebruikt prachtpaar met 2 volledige afst. Vlissingen B (Image)
Sale No: 648
Lot No:13
1b-Pl.I-76/81, breed tot zeer breed gerand prachtig verticaal hoekpaar (Image)
Sale No: 648
Lot No:14
1b-Pl.I-78/80, strip van drie met 3x Enschede B, linkerex. kort, ov. prachtex. (Image)