Back to Nederland en O.G.D.
Records 1 to 2 of 2
van Dieten Stamp Auctions Sale: 648
Nederland en O.G.D.
TELEGRAM
Sale No: 648
Lot No:502
TG4v, 5 CENT LILA EN ZWART MET VARIETEIT: "RECHTS AAN EEN ZIJDE ONGEPERFOREERD", ONGEBRUIKT HOEKRANDSTUK MET ORIGINELE GOM IN LUXE KWALITEIT. UITERST ZELDZAAM. TENTOONSTELLINGSSTUK! € 8000 (cursief)
Opening EUR 5,000.00
Sold...EUR 8,000.00
Closed..Oct-05-2022, 07:00:00 EST
Sold For 8000
Sale No: 648
Lot No:503
TG6, 20 cent lila en zwart, iets onregelmatig getand, postfris prachtex. € 2000