Back to Nederland en O.G.D.

Records 1 to 11 of 11

van Dieten Stamp Auctions Sale: 648

Nederland en O.G.D.
PORT
image Sale No: 648
Lot No:481

P1, 5 cent bruin op oranje, 2 gebruikte ex., resp. zeer fraai en prachtex. met interessante druktoevalligheden in het te betalen-kader. (Image)

Closed..Oct-05-2022, 07:00:00 EST

image Sale No: 648
Lot No:482

P5CII + P5BII, gecombineerde tanding 11½ x 12 - 12½ x 12, ongebr. vrijwel postfris prachtpaar met klein attest Vleeming (2022) € 375+ (Image)

image Sale No: 648
Lot No:483

P13/P21 en P23, postfrisse prachtex. € 475 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:484

P20, 6½ cent donkerblauw in postfris half vel van 50 stuks, tanding tussen rij 8 en 9 iets los, ov. grote eenheid in luxe kwaliteit € 5000 (Image)

Sold...EUR 15,000.00

Sold For 15000

image Sale No: 648
Lot No:485

P27, type I, II en III, 3 postfrisse prachtex. € 550 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:486

P31/P43, De Ruyter ½ cent t/m 1 gulden, cpl. postfrisse prachtex. € 1400 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:487

image Sale No: 648
Lot No:488

P31/P43, De Ruyter, ½ cent t/m 1 gulden, complete postfrisse prachtex. in blokken van vier € 5600 (Image)

Sold...EUR 24,000.00

Sold For 24000

image Sale No: 648
Lot No:489

P61/P68, 10 postfrisse prachtseries. € 760 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:490

P67a/P68b, keerdrukken zonder en met tussenstrook, postfrisse prachtex. € 825 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:491