8G + 8F, 5 cent groen in de gecombineerde tanding 11½ : 12 + 12½ : 12 gr.g., gebruikt prachtpaar. Gebruikte paren zijn zeldzaam. € -.- (Image)
Closed..Mar-23-2023, 14:00:00 EST
Sale No: 649
Lot No:1015
8G + 8F, 5 cent groen in de gecombineerde tanding 11½ : 12 + 12½ : 12 gr.g., gebruikt prachtpaar op briefstukje. Gebruikte paren zijn zeldzaam. Attest Vleeming (2018). € -.- (Image)
Sale No: 649
Lot No:1016
9G + 9F, 10 cent oranjebruin in de gecombineerde tanding 11½ : 12 + 12½: 12 gr.g. met extra nr. 9F, gebruikte prachtstrip met puntstempel 46 en Aangetekend in kader. Zeer zeldzaam! € 1100 (Image)
Sale No: 649
Lot No:1017
10F, 12½ cent grijs in Kt.12½ : 12 gr.g., gebruikt vrijwel prachtex. (nauwelijks waarneembaar knipje rechts) met mogelijk unieke afstempeling Soerabaja 21-11-1896. Cert. NVPH (1959) € 2350 (Image)
Sale No: 649
Lot No:1018
13G + 13F, 25 cent donkerpaars in de gecombineerde tanding 11½ : 12 + 12½ : 12 gr.g. met extra nr. 13F, gebruikte prachtstrip met puntstempel 72. € 350+ (Image)
Sale No: 649
Lot No:1019
16G + 16F, 2½ gulden dofviolet en groen in gecombineerde tanding 11½ : 12 + 12½ : 12 gr.g. met twee extra zegels nr. 16F, gebruikte prachtstrip van vier met puntstempel 1. Uitermate zeldzaam! Cat. -.- (Image)
Sale No: 649
Lot No:1020
17/22, Cijfer 1 ct. t/m 5 ct., cpl. meest prachtex. (5 cent ultramarijn enkele oxidatie puntjes) € 450 (Image)
Sale No: 649
Lot No:1021
99/134, Cijfer en Koningin Wilhelmina, ½ ct. t/m 2½ Gulden cpl. postfrisse meest prachtex. € 750 (Image)
Sale No: 649
Lot No:1022
100, 1 Cent Cijfer in ongebruikt hoekblok van tien met variëteit ´Omgevouwen velrand waardoor gedeeltelijk onbedrukt´ (Image)
Kon. Wilhelmina Proeven. Ontwerpen van ir. A.R.M. Kreisler. Kleurproeven van het middenstuk op wit, ongegomd papier zonder watermerk en ongetand. Vijf stroken van 5 zegels in klein formaat 18 x 23 mm in de kleuren (simpel weergegeven) donkergrijs, ultramarijn, roodlila, roodoranje en geelgroen (uit PC.172). Tevens stroken van 5 zegels in groot formaat 21 x 30 mm in de kleuren donkergrijs, ultramarijn, roodlila en roodoranje (uit PC.174) (Image)
Sociaal Bureau 1939 Proeven. Ontwerpen van Wibbo Hartman. Kleurproeven van 10 cent op wit, gegomd papier met watermerk ringen in lijntanding 11¾. Twee ontwerpen, (I) de gekozen tekening van de Indonesische ziekenverpleging in liggend formaat (NVPH nrs. 267, 269) in de kleuren lilapaars, donker grijsgroen, donkerroze, donkerkarmijn en donker roodbruin, elke kleur 4x waarvan 4 in blokken en (II) een niet gekozen ontwerp in staand formaat van een lange Europese dame in lang gewaad en vreemd hoofddeksel, staande tussen een Europese man en vrouw waarnaast een uiltje, in de kleuren vermiljoenrood, zwartblauw, bruinrood en donker blauwachtig groen, los (2 ex.) of in paren, deels met witte tussenstrook, ook boven en/of onder ongetand. Enkele zegels iets minder mooi, wat abklatsch, vouw in de witte tussenstrook, merendeels volle gom zonder plakkers, maar het geheel is uniek (geen PC.221) en door ons nog niet eerder gezien (Image)
Opening EUR 740.00
Sold...EUR 1,700.00
Sold For 1700
Sale No: 649
Lot No:1030
Van Konijnenburg Proeven. Koninklijke Drukkerij ´De Unie´ te Batavia-Centrum. 10 Cent type II met landsnaam NEDERL.-INDIË op wit, ongegomd papier zonder watermerk en ongetand. Vijf stroken van 10 zegels in de kleuren (simpel weergegeven) rood, donkerviolet, blauw, roodoranje en groen, met plakkers aangebracht op origineel uit de jaren ´40 daterend zwart karton met in witte inkt PROEFDRUKKEN VAN ¨DE UNIE¨. Waarschijnlijk afgekeurd vooral wegens de slechte kwaliteit. In het Proevenboek (Van Dieten, 1988, alleen getand vermeld) en het standaardwerk over G. Kolff & Co. (Bessels, 2011) worden deze proeven toegeschreven aan G. Kolff & Co. Naar onze mening zeker geen Kolff-kwaliteit! Bijzonder geheel! (Image)
Sold...EUR 550.00
Sale No: 649
Lot No:1031
Van Konijnenburg Proeven. Koninklijke Drukkerij ´De Unie´ te Batavia-Centrum. 10 Cent type II met landsnaam NEDERL.-INDIË op wit, ongegomd papier zonder watermerk, ongetand en getand met kamtanding 12½. Negen ongetande stroken van 5 zegels in verschillende kleuren, waarvan 5 genoemd in Bessels en niet in de Proevencatalogus. Tevens acht getande strippen van 3 of 5 waarvan zeven met onder velrand waarin oplageletter A, ook in verschillende kleuren, genoemd in Bessels. Waarschijnlijk afgekeurd vooral wegens de slechte kwaliteit druk en perforatie. In het Proevenboek (Van Dieten, 1988, alleen getand vermeld) en het standaardwerk over G. Kolff & Co. (Bessels, 2011) worden deze proeven toegeschreven aan G. Kolff & Co. Naar onze mening zeker geen Kolff-kwaliteit! Bijzonder geheel! (Image)
Sold...EUR 950.00
Sale No: 649
Lot No:1032
Van Konijnenburg Proeven. Koninklijke Drukkerij ´N.V. G. Kolff & Co.´ te Batavia-Centrum. 10 Cent type I met landsnaam NED. INDIË op wit, ongegomd papier zonder watermerk en ongetand. Vijf stroken van 10 zegels in de kleuren (simpel weergegeven) rood, donkerblauw paars (op az. deel van violette afstempeling ´N.V. G. KOLFF & Co.´), ultramarijn, oranjerood en zwartachtig groen, met plakkers aangebracht op origineel uit de jaren ´40 daterend zwart karton met in witte inkt PROEFDRUKKEN VAN G. KOLFF & CO. In het Proevenboek (Van Dieten, 1988, alleen getand vermeld) nrs. 227a/e, en het standaardwerk van Bessels over G. Kolff & Co., blz. 43 (Image)
Sale No: 649
Lot No:1033
Van Konijnenburg Proeven. Koninklijke Drukkerij ´N.V. G. Kolff & Co.´ te Batavia-Centrum. 10 Cent type I met landsnaam NED. INDIË op wit, ongegomd papier zonder watermerk en ongetand. Vijf stroken van 5 zegels in de kleuren (simpel weergegeven) rood, donkerblauw paars (op az. deel van violette afstempeling ´N.V. G. KOLFF & Co.´), ultramarijn, oranjerood in twee vrijwel identieke tinten en zwartachtig groen. In het Proevenboek (Van Dieten, 1988, alleen getand vermeld) nrs. 227a/e, en het standaardwerk van Bessels over G. Kolff & Co., blz. 43 (Image)
Sold...EUR 550.00
Sale No: 649
Lot No:1034
285D, 1 gulden Van Konijnenburg met oplageletter A met zéér vroege stempeldatum Bandoeng 4.1.41. en tevens 10 gulden nr. 288D in prachtblok met luxe centrale afstempeling Pangkalan-/Brandan 28.11.41 (Image)
Sale No: 649
Lot No:1035
Kleurproeven van G. Kolff & Co. van Vrij Nederland-zegels van 1 + 1 gulden in geelgroen en blauw, en geel en blauw, PC.253a/b in vrijwel prachtblokken van vier (Image)
Sale No: 649
Lot No:1036
Sale No: 649
Lot No:1037
Symbol:#
NP2, Noodportstempel van 2½ cent met paraaf op 10 cent envelop van Modjokerto 2-2-1921 met stempel 'Ontoereikend' naar Soerabaja 2-2 -1921, daar afgestempeld met het noodportstempel (= aanvullend port van 2½ cent omdat op 1-2-1921 het briefport is verhoogd van 10 naar 12½ cent. Naar onze mening geen maakwerk! € 200+ (Image)