Back to Nederland en O.G.D.

Records 1 to 25 of 69

van Dieten Stamp Auctions Sale: 649

Nederland en O.G.D.
NEDERLAND
image Sale No: 649
Lot No:923

PC 54f, stempelproef van Berger-Levrault zonder waardecijfer in klein velletje in de kleur blauw, prachtex. Hfl.600 (Image)

Closed..Mar-23-2023, 14:00:00 EST

image Sale No: 649
Lot No:924

PC.92a en f, Haarlemse kleurproef uit 1872 van de 50 cent in blauw resp. geelbruin, pracht randstukken, 92f met volle, originele gom. In de onderrand zitten kleine streepjes in de kleur van de zegel, de blauwe alleen rechts en de geelbruine zowel links als rechts. Fl. 200 (Image)

image Sale No: 649
Lot No:925

PC.93, kleurproeven uit mei 1875 van de 12½ cent, 9 van de 10 gecatalogiseerde verschillende kleuren w.o. in de gekozen kleur parelgrijs, 2 ex. met gom, de overige ex. zonder gom, tevens enkele randstukken. Fl. 630 (Image)

image Sale No: 649
Lot No:926

PC.93d, kleurproef uit mei 1875 van de 12½ cent in de gekozen kleur parelgrijs in luxe randblok van vier met volle, originele gom. Zeldzaam! € 300+ (Image)

image Sale No: 649
Lot No:927

PC.94a/g, kleurproeven uit mei 1875 van de 12½ cent, Lt. 14 gr.g., 94d (gekozen kleur) zonder gom, de overige ex. met gom. Fl. 600 (Image)

image Sale No: 649
Lot No:928

PC.95a/u, kleurproeven uit 1888 van de 22½ cent, ongetand en zonder gom, prachtex. Fl. 1970 (Image)

image Sale No: 649
Lot No:929

19A, 5 cent ultramarijn in Lt. 14 kl.g., gebruikt vrijwel prachtex. (miniem speldenprikje). € 800 (Image)

image Sale No: 649
Lot No:930

22J+H, 12½ cent grijs, gecombineerde tanding 11½ x 12, 12½ x 12, ongebruikt prachtpaar met cert. Muis (2004) € 1100 (Image)

image Sale No: 649
Lot No:931

23D, 15 cent oranjebruin in Kt. 12½ : 12 kl.g., ongebruikt vrijwel prachtex. (boven miniem plekje) met volle, originele gom en wat grote 1e plakker. € 770 (Image)

image Sale No: 649
Lot No:932

25H, 22½ cent blauwgroen, postfris prachtex. met miniem bruin puntje en certificaat Vleeming (2019) € 1500 (Image)

image Sale No: 649
Lot No:933
Symbol:#

26F, 25 cent donkerviolet in Lt. 14 gr.g., prachtex. op briefvoorzijde van Schiedam 11-10-1875 naar Boston (USA). Deze zegel is op compleet poststuk zeer zeldzaam. € 150+ (Image)

image Sale No: 649
Lot No:934

27E, 50 cent geelbruin in Kt. 11½ : 12 kl.g., ongebruikt prachtex. met volle, originele gom en 1e plakker. € 2000 (Image)

image Sale No: 649
Lot No:935

28H, 1 gulden grijsviolet in kt. 12½ : 12 gr.g., postfris prachtex. waarvan de boventanding wat onregelmatig is zoals gewoonlijk bij deze tanding, met linker velrand waarin kleurdot met punctuurgaatje. Zeldzaam! € 3000+ (Image)

Opening EUR 740.00

image Sale No: 649
Lot No:936

30/33, Cijfer ½ t/m 2½ cent, postfrisse prachtex. met cert. Muis (2006) € 1650 (Image)

image Sale No: 649
Lot No:937

30b/33a, Cijfer ½ t/m 2½ cent in nieuwe kleuren, postfrisse prachtex. € 400 (Image)

image Sale No: 649
Lot No:938

40, 20 cent lichtgroen beh. 'n enkel stomp tandje een postfris prachtex. met cert. Vleeming (2022) € 675 (Image)

image Sale No: 649
Lot No:939

42, 25 cent lila, postfris prachtex. met cert. NVPH (1997) € 825 (Image)

image Sale No: 649
Lot No:940

44, 1 Gld. grijsviolet, ongebruikt prachtex. met cert. Vleeming (2013) € 1100 (Image)

image Sale No: 649
Lot No:941

49, Kroningsgulden, postfris prachtex. met cert. C. Muis (2003) € 1500 (Image)

image Sale No: 649
Lot No:942

49, Kroningsgulden, postfris prachtex. met certificaat Vleeming (2021) € 1500 (Image)

Sold...EUR 550.00

image Sale No: 649
Lot No:943

56/76, Bontkraag 3 ct. t/m 60 cent (20 cent heeft een miniem korter tandje niet vermeld op cert.), postfrisse prachtserie met cert. C. Muis (2009) € 3960 (Image)

Sold...EUR 1,400.00

Sold For 1400

image Sale No: 649
Lot No:944

56/76, Bontkraag 3 t/m 60 cent compleet, postfrisse prachtserie met cert. Muis (1996) € 3960 (Image)

image Sale No: 649
Lot No:945

61b/c, 7½ cent Bontkraag keerdrukken met en zonder tussenstrook, postfrisse prachtex. met cert. Moeijes (1995) € 1000 (Image)

image Sale No: 649
Lot No:946

84/86, TBC, postfrisse prachtex. met cert. Bakker (2009) € 700 (Image)

image Sale No: 649
Lot No:947

88, 1 cent De Ruyter (prachtex.) waarop met de pen is geschreven Portzegel waaronder ½ ct, afgestempeld grootrond MAARHEEZE 4 APR 07 en een tweede 1 cent (mist tand) met geschreven Portzegel waaronder ½ Cent, afgestempeld langebalk GENNEP 30.5.07. Naar ons idee authentiek. Blijkbaar hadden deze kantoren een tekort aan portzegels van ½ cent en gebruikten daarvoor de De Ruyterzegels van 1 cent. Daarmee waren beide kantoren gezien de data van afstempeling hun tijd ver vooruit (Image)