7IIE, 5 cent ultramarijn, Lt.13¼ x 14 kl.g., postfris prachtex. met certificaat Vleeming (2022) € 1000 (Image)
Closed..Oct-05-2022, 07:00:00 EST
Sale No: 648
Lot No:366
15P1, 1 cent groen, met plaatfout "grotendeels gespleten onderlijn", gebruikt prachtex met Franco-takjestempel Zalt-Bommel, klein attest Vleeming (2022) € 500 (Image)
Sale No: 648
Lot No:367
1869, Zegelproeven van Delpierre in velletjes op geglaceerd kartonpapier in de kleuren crème, lichtrose, blauw en groen, PC79l, m, n en o. Hfl. 1400 (Image)
Sale No: 648
Lot No:369
30AI, ½ cent rozerood, Lt. 14 gr.g., prachtex. afgestempeld Tiel 8 Sep 1877. € 750 (Image)
Sale No: 648
Lot No:370
30b/33a, Cijfer ½ cent t/m 2½ cent in nieuwe kleuren, postfrisse prachtex. met certificaat NKD (2020), € 400 (Image)
Sale No: 648
Lot No:371
Symbol:*/**
35, 5 cent blauw, in ongebruikt blok van zes, waarin 3 ex. postfris € 150+ (Image)
Sale No: 648
Lot No:372
Symbol:#
35f, Kleurafwijking 5 cent oranje in plaats van blauw op envelop lokaal te Weesp 2-9-1895, vrijwel prachtex (zegel links 'n enkel iets korter tandje en ter controle afgeweekt geweest en weer teruggeplakt op envelop). Uitermate zeldzaam, slechts 3 brieven bekend! (Image)
Sold...EUR 42,000.00
Sold For 42000
Sale No: 648
Lot No:374
48, 5 gulden bronsgroen en bruinrood, postfris vrijwel prachtex. met certificaat Muis (1991) € 2850 (Image)