Back to Nederland en O.G.D.

Records 1 to 25 of 59

van Dieten Stamp Auctions Sale: 648

Nederland en O.G.D.
NEDERLAND
image Sale No: 648
Lot No:365

7IIE, 5 cent ultramarijn, Lt.13¼ x 14 kl.g., postfris prachtex. met certificaat Vleeming (2022) € 1000 (Image)

Closed..Oct-05-2022, 07:00:00 EST

image Sale No: 648
Lot No:366

15P1, 1 cent groen, met plaatfout "grotendeels gespleten onderlijn", gebruikt prachtex met Franco-takjestempel Zalt-Bommel, klein attest Vleeming (2022) € 500 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:367

1869, Zegelproeven van Delpierre in velletjes op geglaceerd kartonpapier in de kleuren crème, lichtrose, blauw en groen, PC79l, m, n en o. Hfl. 1400 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:369

30AI, ½ cent rozerood, Lt. 14 gr.g., prachtex. afgestempeld Tiel 8 Sep 1877. € 750 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:370

30b/33a, Cijfer ½ cent t/m 2½ cent in nieuwe kleuren, postfrisse prachtex. met certificaat NKD (2020), € 400 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:371
Symbol:*/**

35, 5 cent blauw, in ongebruikt blok van zes, waarin 3 ex. postfris € 150+ (Image)

image Sale No: 648
Lot No:372
Symbol:#

35f, Kleurafwijking 5 cent oranje in plaats van blauw op envelop lokaal te Weesp 2-9-1895, vrijwel prachtex (zegel links 'n enkel iets korter tandje en ter controle afgeweekt geweest en weer teruggeplakt op envelop). Uitermate zeldzaam, slechts 3 brieven bekend! (Image)

Sold...EUR 42,000.00

Sold For 42000

image Sale No: 648
Lot No:374

48, 5 gulden bronsgroen en bruinrood, postfris vrijwel prachtex. met certificaat Muis (1991) € 2850 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:375

49, Kroningsgulden, postfris prachtex. € 1500 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:376

51v, 1 cent rood, driezijdig getand met deel van ongetand buurzegel, postfris prachtex. €550 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:377

51, 1 cent Vürtheim met variëteit "sterk verschoven perforatie, waardoor zegels deels ongetand" in postfris hoekrandblok van zes. Zie HPN A8-259/280. Spectaculair stuk! (Image)

Sold...EUR 13,000.00

Sold For 13000

image Sale No: 648
Lot No:378

57v, 3 cent olijfgroen met variëteit: "Bovenzijde ongeperforeerd", ongebruikt vrijwel prachtex. (enkele bruine plekjes) € 2600 (Image)

Sold...EUR 15,000.00

Sold For 15000

image Sale No: 648
Lot No:380

60P1, 5 cent rood met plaatfout: "ontbrekende 12e straal rechtboven", postfris prachtex. met klein attest Vleeming (2022) 5 250 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:381

61b/61c, keerdrukken zonder- en met tussenstrook, postfris, beh. 61c enkele bruine vlekjes, ov. pracht randstukken € 1000 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:382

69Av, 20 cent geelgroen en grijs met variëteit: "rechterzijde ongeperforeerd", ongebruikt met originele gom waarop plakkerrest en enkele bruine vlekjes, ov. uiterst zeldzaam prachtex.! €3200 (Image)

Opening EUR 740.00
Sold...EUR 16,000.00

Sold For 16000

image Sale No: 648
Lot No:384

77Cv, 1 gulden blauwgroen met variëteit: "onderzijde ongeperforeerd", ongebruikt met hoekvelrand en certificaat NKD (2012) € 550 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:385

78CP, 2½ gulden grijsviolet, Lt. 11 x 11½ met plaatfout: "punt in de E van Gulden", postfris prachtex. met certificaat Vleeming (2022) € 1800 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:386

79D, 5 gulden wijnrood, Lt.11½, postfris prachtex. met certificaat Muis (2003), € 925 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:387

82, 5 cent rood in verticaal paar, het onderste ex. met plaatfout 60P3, postfris prachtex. met klein attest Vleeming (2022) € 750 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:388

90Av, 2½ cent donkergroen met variëteit: "bovenzijde ongeperforeerd", gebruikt prachtex. € 450 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:389

91Av, 3 cent bruingeel met variëteit: "bovenzijde ongeperforeerd", postfris prachtex. tezamenhangend met een normaal ex. € 1900+ (Image)

Sold...EUR 16,000.00

Sold For 16000

image Sale No: 648
Lot No:390

94Av, 12½ cent violetblauw met variëteit: "onderzijde ongeperforeerd", ongebruikt prachtstuk met hoekvelrand. € 1800 (Image)

Opening EUR 740.00
Sold...EUR 13,000.00

Sold For 13000

image Sale No: 648
Lot No:391

98AP, 1 gulden wijnrood, Lt. 11½ x 11, met plaatfout: "streepje links naast 1813", postfris prachtex. met certificaat Vleeming (2022) € 1500 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:392

Jubileum 1913. Kleurproef van de 2½ gulden PC.172 in rozelila (Farbenführer Mi.23-21-6) op crèmekleurig papier, rechter zegel afkomstig uit velletje van vijf zegels, knip 15. Zie: HPN.B2-24/25. PC. fl. 200 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:394

101, 10 gulden roodoranje en 130/131, 2½ en 5 gulden jubileum, gebruikte, vrijwel pracht tot prachtex. € 1400 (Image)