Back to Nederland en O.G.D.

Records 1 to 6 of 6

van Dieten Stamp Auctions Sale: 649

Nederland en O.G.D.
LUCHTPOST
image Sale No: 649
Lot No:987

LP1 t/m 14, cpl. postfrisse prachtex. € 1013 (Image)

Closed..Mar-23-2023, 14:00:00 EST

image Sale No: 649
Lot No:988

image Sale No: 649
Lot No:989

image Sale No: 649
Lot No:990

LP6/8 en 9, Mercurius en Fotomontage, alle in postfrisse prachtblokken van vier € 620 (Image)

image Sale No: 649
Lot No:991

LP6/8, Mercurius, 10 postfrisse prachtseries € 800 (Image)

image Sale No: 649
Lot No:992

LP12/13, Zeemeeuwen, postfrisse prachtex. € 600 (Image)