van Dieten Stamp Auctions Sale: 649
Nederland en O.G.D.
LUCHTPOST
Sale No: 649
Lot No:987
LP1 t/m 14, cpl. postfrisse prachtex. € 1013 (Image)
Closed..Mar-23-2023, 14:00:00 EST
Sale No: 649
Lot No:988
Sale No: 649
Lot No:989
Sale No: 649
Lot No:990
LP6/8 en 9, Mercurius en Fotomontage, alle in postfrisse prachtblokken van vier € 620 (Image)
Sale No: 649
Lot No:991
LP6/8, Mercurius, 10 postfrisse prachtseries € 800 (Image)
Sale No: 649
Lot No:992
LP12/13, Zeemeeuwen, postfrisse prachtex. € 600 (Image)