van Dieten Stamp Auctions Sale: 648
Nederland en O.G.D.
LUCHTPOST
Sale No: 648
Lot No:471
LP1/3, 10, 15 en 60 cent in postfrisse prachtblokken van vier. € 1000 (Image)
Closed..Oct-05-2022, 07:00:00 EST
Sale No: 648
Lot No:472
LP1 t/m LP14, cpl. postfrisse prachtex. € 1013 (Image)
Sale No: 648
Lot No:473
Sale No: 648
Lot No:474
Sale No: 648
Lot No:475
LP1 t/m LP14, alle 5x, postfrisse prachtex. € 5065 (Image)
Opening EUR 740.00
Sale No: 648
Lot No:476
LP6/LP8, Mercurius, 10 postfrisse prachtseries, € 800 (Image)
Sale No: 648
Lot No:477
LP6/LP8 en LP9, Mercurius en Fotomontage, in postfrisse prachtblokken van vier. € 620 (Image)
Sale No: 648
Lot No:478
LP12/LP13, Zeemeeuwen, postfrisse prachtex. € 600 (Image)
Sale No: 648
Lot No:479
Sale No: 648
Lot No:480