Back to Nederland en O.G.D.

Records 1 to 10 of 10

van Dieten Stamp Auctions Sale: 648

Nederland en O.G.D.
LUCHTPOST
image Sale No: 648
Lot No:471

LP1/3, 10, 15 en 60 cent in postfrisse prachtblokken van vier. € 1000 (Image)

Closed..Oct-05-2022, 07:00:00 EST

image Sale No: 648
Lot No:472

LP1 t/m LP14, cpl. postfrisse prachtex. € 1013 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:473

image Sale No: 648
Lot No:474

image Sale No: 648
Lot No:475

LP1 t/m LP14, alle 5x, postfrisse prachtex. € 5065 (Image)

Opening EUR 740.00

image Sale No: 648
Lot No:476

LP6/LP8, Mercurius, 10 postfrisse prachtseries, € 800 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:477

LP6/LP8 en LP9, Mercurius en Fotomontage, in postfrisse prachtblokken van vier. € 620 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:478

LP12/LP13, Zeemeeuwen, postfrisse prachtex. € 600 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:479

image Sale No: 648
Lot No:480