Back to Nederland en O.G.D.

Records 1 to 15 of 15

van Dieten Stamp Auctions Sale: 648

Nederland en O.G.D.
EMISSIE 1852 - POSTSTUKKEN
image Sale No: 648
Lot No:320
Symbol:#

5 cent blauw nr. 1j-Pl.III-07, prachtex. op zeer frisse briefomslag van Ouderkerk (az. naamstempel) over Amsterdam 3-7-1858 naar Ouder-Amstel (Image)

Closed..Oct-05-2022, 07:00:00 EST

image Sale No: 648
Lot No:322
Symbol:#

BERGEN OP-ZOOM A in blauw (de H/S 100+) op 10 cent nr. 2b-Pl.I-50. Zeer breed gerand pracht hoekstuk met mooie afst. op briefomslag van 15-5 naar jonkheer Six te Breda €-5-1852 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:337
Symbol:#

ASSEN B (de H/S 200) op 15 cent nr. 3b, pos. 8. Normaal tot breed gerand prachtex. op briefomslag van 28-7-1855 naar een hoogleraar, tijdelijk te Zeist 29-7-1855 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:342
Symbol:#

FRANEKER C type I (de H/S 400) op 5 cent. Prachtex. met duidelijke afst. op zeer frisse envelop van 19-4-1859 naar Mr. Tromp te Leeuwarden 19-4-1859. Afgebeeld in EY. als afb. 26 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:343
Symbol:#

GEERTRUIDENBERG B (de H/S 300) op 10 cent nr. 2b-Pl.I-44. Prachtex. met superbe afst. op zeer frisse brief van 23-3-1854 naar ´sGravenhage 24-3-1854. Van Hussen afb. 11 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:344
Symbol:#

GOES B (de H/S 500) op 15 cent. Breed gerand prachtex. op frisse briefomslag van 18-12-1853 naar Amsterdam 19-12-1853 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:345
Symbol:#

GOUDA A (de H/S 50 en 75) op 5 cent en 10 cent nr. 2a-Pl.I-51. Twee prachtex. met ideale afst. op gedateerde briefomslag van 20-2(-1852) naar de ´Onder Directeur op het 3e Gesticht´ te Veenhuizen, met op vz. ´Na Posttijd´ cursief in rood (Image)

image Sale No: 648
Lot No:347
Symbol:#

HEERENVEEN A (de H/S 125) op 10 cent nr. 2b-Pl.I-8. Breed gerand prachtex. met luxe afst. op frisse, gedateerde briefomslag van 9-9 naar Amsterdam 10-9-1852 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:350
Symbol:#

LEEUWARDEN C type III (de H/S 50) op 10 cent nr. 2e-Pl.III-77. Prachtex. met bijna volledige afst. op zeer frisse brief (nota) van 12-11-1856 per ´zeepost´ over de Zuiderzee met een particuliere bootdienst van Lemmer naar Amsterdam 13-11-1856 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:352
Symbol:#

MIDDELBURG A (de H/S 125) op 15 cent nr. 3b, pos. 91. Breed tot zeer breed gerande prachtzegel met mooie afst. op brief van 26-1 naar Amsterdam 28-1-1853 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:353
Symbol:#

MONNIKENDAM type II (de H/S 300) op 10 cent nr. 2g-Pl.IV-44. Vol tot breed gerand prachtex. met luxe afst. op zeer frisse briefomslag van 16-5-1858 naar Vlaardingen 17-5-1858 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:356
Symbol:#

Naamstempel OOSTERWOLDE in blauwzwart (EY.100) op 5 cent lichtblauw Pl.V-26, breedgerand prachtex. op briefje van Donkerbroek 1/11/1862 naar de bekende heer Tadema te Oosterwolde (Image)

image Sale No: 648
Lot No:357
Symbol:#

OUDEWATER B type I (de H/S 125) op 5 cent nr. 1i-Pl.III. Prachtex. met duidelijke afst. op zeer frisse briefomslag van Montfoort (az. naamstempel) via Oudewater 23-7-1856 naar Utrecht 23-7 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:361
Symbol:#

WOUDRICHEM C type II in blauw (de H/S 300+) op 10 cent nr. 2h-Pl.V-81. Vol tot zeer breed gerand prachtex. met mooie afst. op wat minder mooie, met plakkers verstevigde briefomslag van Veen (az. naamstempel in blauw) via Woudrichem 18-7-1860 naar een advocaat te Rotterdam 19-7-1860. Zeldzaam op brief! (Image)

image Sale No: 648
Lot No:362
Symbol:#

WYK BY DUURSTEDE B type I (de H/S 250) op 5 cent nr. 1i-Pl.III-96. Prachtex. met voor dit stempel een duidelijke afdruk op frisse briefomslag van 24-1-1856 naar den Secretaris der Sub-commissie voor de Parijsche Tentoonstelling te Utrecht 25-1 (Image)