AARLE-RIXTEL (EY.RR) op 5 cent. Rechts boven iets smal, overigens prima gerande zegel met goed herkenbare afst. (Image)
Closed..Oct-05-2022, 07:00:00 EST
Sale No: 648
Lot No:268
ARUM (EY.RR) op 5 cent nr. 1f-Pl.II-26. Breed gerand prachtex. (links boven knipje in rand, ver van zegelbeeld) met volledige afst. waar overheen Leeuwarden C 15-8-1856(€) (Image)
Sale No: 648
Lot No:269
BAAMBRUGGE (EY.R) op 5 cent nr. 1r-Pl.VI-41. Normaal tot breed gerand prachtex. met duidelijke, diagonale afst. (Image)
Sale No: 648
Lot No:270
BAARN-EEMNES in blauw (EY.RR) op 5 cent. Prachtig gerande zegel met duidelijke afdruk van het eerste deel van het stempel (Image)
Sale No: 648
Lot No:271
BATENBURG (EY.RR) op 5 cent nr. 1j-Pl.III-87. Smal tot zeer breed gerand prachtex. met duidelijke afst. (Image)
Sale No: 648
Lot No:272
BEILEN (EY.RR) op 5 cent. Breed gerand pracht randstuk met volledige afst. (Image)
Sale No: 648
Lot No:273
BERGEYK (EY.RR) op 5 cent. Prachtex. met volledige, diagonale afst. (Image)
Sale No: 648
Lot No:274
BEST (EY.RR) op 5 cent nr. 1r-Pl.VI. Wat smal gerande zegel met volledige afst. (Image)
Sale No: 648
Lot No:275
BEUGEN (EY.RR) op 5 cent nr. 1i-Pl.III-75. Prachtige zegel met bijna volledige afst. (Image)
Sale No: 648
Lot No:276
BLOKZYL (EY.125) op 5 cent. Prachtex. met zeer mooie afst. (Image)
Sale No: 648
Lot No:281
ENTER (EY.RR) op 5 cent. Mooi gerande zegel met volledige afst. (Image)
Sale No: 648
Lot No:282
GARDEREN in blauw (EY.R) op 5 cent. Prachtex. met duidelijke afst. waaronder tevens Franco (Image)
Sale No: 648
Lot No:283
GEMERT (EY.250) op 5 cent. Normaal tot zeer breed gerand prachtex. met complete afst. (Image)
Sale No: 648
Lot No:285
´sGRAVESANDE in zwart (EY.RR), bekend in blauw, zie ook Van Unen) op 5 cent nr. 1n-Pl.IV-51. Zeer breed gerand schitterend hoekstuk met volledige, wat lichte afst. Met loep is de plaatsnaam onmiskenbaar (Image)
Sale No: 648
Lot No:286
GROOTEGAST in zwart (EY.RR, vermeld in blauw) op 10 cent nr. 2j-Pl.V. Prachtex. met zo volledig mogelijke, diagonale afst. met tevens Franco (Image)
Sale No: 648
Lot No:287
HARDEGARYP (EY.100) op 5 cent nr. 1j-Pl.III-22. Prachtige zegel met ideale afst. (Image)
Sale No: 648
Lot No:288
HEEG (EY.250) op 5 cent nr. 1k-Pl.III-95. Bovenrand iets smal, overigens prachtig gerande zegel met volledige afst. met tevens Sneek C 25-8-185€ Attest Vleeming (2019): ´Naamstempel Heeg zeldzaam stempel op 5 c.´ (Image)
Sale No: 648
Lot No:289
HILLEGOM als centrale afst. op 5 cent nr. 1k-Pl.III-41/42 in breed gerand prachtpaar (EY.100), 10 cent in normaal tot breed gerand prachtpaar (EY.100) en 15 cent oorspronkelijk in paar maar doormidden geknipt (EY.250) (Image)
Sale No: 648
Lot No:290
HINDELOPEN in grote letters (EY.500) op 5 cent. Prachtex. met diagonale, dus maximale afst. (Image)
Sale No: 648
Lot No:291
HINDELOPEN in kleine letters (EY.500) op 5 cent. Prachtex. met ´punt op voorhoofd´ en zeer duidelijke afst. (Image)
Sale No: 648
Lot No:292
HOUTRYK ENZ. (EY.RR) op 5 cent nr. 1j-Pl.III-66. Prachtex. op briefstukje waarop volledige afst. met daaronder tevens FRANCO. Uitermate zeldzaam! (Image)
Sale No: 648
Lot No:293
LANGWEER (EY.R) op 5 cent nr. 1q-Pl.VI-6. Breed gerand prachtex. met vrijwel volledige afst. (Image)
Sale No: 648
Lot No:295
LITH (EY.RR) op 10 cent. Prachtex. met ideale afst. met tevens ´sHertogenbosch C van 1-10-1860 (Image)
Sale No: 648
Lot No:296
LOPPERSUM in blauw (EY.RR) op 5 cent nr. 1o-Pl.V-82. Prachtex. met goed herkenbare afst. (Image)
Sale No: 648
Lot No:297
MIDDELHARNIS (EY.R) op 5 cent. Prachtex. met twee afst. (Image)