Back to Miscellaneous

Records 1 to 25 of 60

van Dieten Stamp Auctions Sale: 640

Miscellaneous
Munten en Bankbiljetten

image Sale No: 640
Lot No:1927
Cat No:Netherlands

HOLLAND, Gouden Dukaat 1769 (Delm.775) zeer fraai (Image)

Closed..Oct-05-2018, 23:59:00 EST

image Sale No: 640
Lot No:1928
Cat No:Netherlands

UTRECHT, Gouden Dukaat 1792 (Del.965) zeer fraai (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1929
Cat No:Netherlands

BATAAFSE REPUBLIEK, Gouden Dukaat 1805 (Sch.29) zeer fraai (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1930
Cat No:Netherlands

NEDERLAND, Willem I Gouden Dukaat 1814 (Sch.200) zfr./pr. (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1931
Cat No:Netherlands

NEDERLAND, Willem I Gouden Dukaat 1829 (Sch.213) zeer fraai (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1932
Cat No:Netherlands

NEDERLAND, Willem I Gouden 5 Gulden 1827 Br. (Sch.198) zeer fraai (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1933
Cat No:Netherlands

NEDERLAND, Willem I Gouden 10 Gulden 1828 Br. (Sch.194) zeer fraai (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1934
Cat No:Netherlands

NEDERLAND, Willem I Gouden 10 Gulden 1840 (Sch. 189) pr./fdc (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1935
Cat No:Netherlands

NEDERLAND, Lodewijk Napoleon 50 Stuivers (Sch. 149) zfr./pr. (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1936
Cat No:Netherlands

NEDERLAND, Willem I 2½ Gulden 1840 (Sch.257) zeer fraai+ (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1937
Cat No:Netherlands

NEDERLAND, Willem I, 1 Gulden 1821 (Sch.261) zeer fraai (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1938
Cat No:Netherlands

NEDERLAND, Willem I, 1 gulden 1824 (Sch.264) zeer fraai (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1939
Cat No:Netherlands

NEDERLAND, Willem I, 1 gulden 1840 (Sch.278) prachtig+ (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1940
Cat No:Netherlands

NEDERLAND, Willem I, ½ gulden 1819 (Sch. 280) zeer fraai (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1941
Cat No:Netherlands

NEDERLAND, Willem I, ½ gulden 1829 Br. (Sch. 282) zeer fraai (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1942
Cat No:Netherlands

NEDERLAND, Willem I, ½ gulden 1830 Br. (Sch.283)_ prachtig (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1943
Cat No:Netherlands

NEDERLAND, Willem I, 25 cent 1829 (Sch.292) zfr. en 25 cent 1830 (Sch.300), prachtig (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1944
Cat No:Netherlands

NEDERLAND, Willem I, 25 cent 1824 Br. (Sch.295) pr., 25 cent 1825 (Sch.289)pr. en 25 cent 1826 Br. (Sch.297) pr. (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1945
Cat No:Netherlands

NEDERLAND, Willem I, 5 cent 1828 Br. (Sch.321) zfr./pr. (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1946
Cat No:Netherlands

NEDERLAND, Willem I, ½ cent 1821 Br. (Sch.366) zeer fraai (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1947
Cat No:Netherlands

NEDERLAND, Wilhemina 2x Gouden 10 gulden 1912 (Sch.746) zfr., alsmede Wilhelmina Gouden 5 gulden 1912 (Sch.754) fr./zf. (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1948
Cat No:Netherlands

NEDERLAND, Wilhelmina Gouden 10 gulden 1925 (Sch.749) zf./pr. (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1949
Cat No:Netherlands

SURINAME, rood Gouden 100 gulden 1976 (Km.18b) Fdc (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1950
Cat No:Netherlands

FRANKRIJK, Louis Philippe I, 20 Franc 1837 W (Km.750.5) zeer fraai+ (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1951
Cat No:Netherlands

DUITSE KEIZERRIJK, Wilhelm I, 20 Mark 1873 (Km.501) Fr./zfr. (Image)