Back to Miscellaneous

Records 1 to 25 of 40

Heritage Auctions Europe Sale: 77

Miscellaneous
Miscellaneous

Stamps and necessities
Sale No: 77
Lot No:708

Aantekenstrookjes. Gigantische collectie aantekenstrookjes in meer dam 100 dikke insteekboeken (in goede kwaliteit) in 8 verhuisdozen. Alles alfabetisch gesorteerd met alle voorkomende types va. 1936. Tevens div. literatuur desbetreffend.

Low Estimate € 350

Closed..Jan-12-2023, 12:00:00 EST

Sale No: 77
Lot No:709

Edel collectie Koningshuis in 5 speciale albums met postfrisse zegels en speciale covers van Nederland, Caribisch Nederland en Sint Maarten. Tevens 2 luxe cassettes met zwaar verzilverde penningen en een cassette met 2 € munten in een verhuisdoos.

Low Estimate € 100

Sale No: 77
Lot No:710

Doosje met diverse Nederlandse bankbiljetten.

Low Estimate € 75

image Sale No: 77
Lot No:711

Origineel "Drukwerkrolstempel "s-GRAVENHAGE Rps" zonder datum. Ogenschijnlijk in werkende staat. (Image)

Low Estimate € 50

image Sale No: 77
Lot No:712

Reclamezegels naar Emissie 1913 2½c t/m 10 Gld. op grootformaat cinderellas 'Zilver's A.N.P. betrekkingen kantoorpersoneel Rotterdam-Amsterdam en 3 ex. 'N.V. Steendrukkerij van de Ven, 's-Gravenhage. (Image)

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 77
Lot No:713

Verhuisdoos **/*/0 met veel artikelen om een postkantoor te starten, postzegels ook op rol inclusief loket houder, bestellers pet, diverse beeldjes, 3 Engelse miniatuur brievenbussen, mok, etc.

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 77
Lot No:714

Doos met drie verschillende staalstempels met verwisselbare data Resp. "Roosendaal 13", "Roosendaal 20" en "Maastricht". Tevens wat losse onderdelen.

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 77
Lot No:715

Government of India Judicial Stamp Paper - One Rupee Eight Annas (1 1/2 Rupees) ND (ca. 1910-36) in Persian & Latin legend - The foreground features a pair of elephants (in green) on two sides of the bust of King George V (1910-1936), facing left; INDIA (in red) below the bust; and in the background are four minarets - SPECIMEN in green & red across the middle of the stamp paper - SPECIMEN in black across the value (one rupee eight annas) - No Watermark - VF with two horizontal folds on each - 2 different varieties in blue and red.

Low Estimate € 20

Sale No: 77
Lot No:716

Verhuisdoos met 11 boeken w.o. albums Nederland Davo.

Low Estimate € 10

Opening EUR 10.00

Sale No: 77
Lot No:717

Een doos met nieuwe en ongebruikte Edelweis-albums, nog in cellophaan: 2 x 32 en 7 x 16 pagina's, 1 x extra

Low Estimate € 5

Opening EUR 5.00

Sale No: 77
Lot No:718

4 lege stockboeken in nieuwstaat.

Low Estimate € 5

Opening EUR 5.00
Sold...EUR 28.00

Sold For 28

Sale No: 77
Lot No:719

Luxe Davo banden deel V en VI incl. cassette, weinig of geen bladen.

Low Estimate € 5

Opening EUR 5.00
Sold...EUR 23.00

Sold For 23

Sale No: 77
Lot No:720

Luxe Davo Supplementen, nieuw in verpakking 2019 Nederland deel I en 2x Luxe Finland 2019.

Low Estimate € 5

Opening EUR 5.00
Sold...EUR 13.00

Sold For 13

Sale No: 77
Lot No:721

Large amount of PTT post office related promotional posters and banners

Low Estimate € 5

Opening EUR 5.00
Sold...EUR 10.00

Sold For 10

Sale No: 77
Lot No:722

Doos met leeg stockboekje, Davo supplementen Nederland en 2 albums voor PTT mapjes.

Low Estimate € 5

Opening EUR 5.00
Sold...EUR 13.00

Sold For 13

Sale No: 77
Lot No:723

Verhuisdoos met 10 davo albums Nederland vnl. met cassette, diverse perioden.

Low Estimate € 5

Opening EUR 5.00

Sale No: 77
Lot No:724

Verhuisdoos met 8 importa albums of banden vnl. Nederland.

Low Estimate € 5

Opening EUR 5.00
Sold...EUR 18.00

Sold For 18

Sale No: 77
Lot No:725

verhuisdoos met diverse soorten albums o.a. Lindner.

Low Estimate € 5

Opening EUR 5.00
Sold...EUR 13.00

Sold For 13

Sale No: 77
Lot No:726

Nederland 9 lege Davo vnl. luxe albums met diverse perioden.

Low Estimate € 5

Opening EUR 5.00

Sale No: 77
Lot No:727

Verhuisdoos met 12 lege albums of banden w.o. Lindner, Importa en Davo.

Low Estimate € 5

Opening EUR 5.00

Sale No: 77
Lot No:728

Doos met Davo supplementen Luxe en Standaard vnl. uit de euro periode.

Low Estimate € 5

Opening EUR 5.00

Sale No: 77
Lot No:729

Verhuisdoos met leeg materiaal van diverse merken.

Low Estimate € 5

Opening EUR 5.00
Sold...EUR 5.00

Sold For 5

Sale No: 77
Lot No:730

Verhuisdoos met leeg materiaal w.o. aanvullingen voor diverse albums.

Low Estimate € 5

Opening EUR 5.00
Sold...EUR 5.00

Sold For 5

Sale No: 77
Lot No:731

Doos vol supplementen veel uit de euro periode w.o. Lindner, Davo, Importa.

Low Estimate € 5

Opening EUR 5.00

Sale No: 77
Lot No:732

Doos met Importa supplementen veelal uit de euro periode w.o. Juweel.

Low Estimate € 5

Opening EUR 5.00