Miscellaneous Miscellaneous Stamps and necessities
Sale No: 77
Lot No:708
Aantekenstrookjes. Gigantische collectie aantekenstrookjes in meer dam 100 dikke insteekboeken (in goede kwaliteit) in 8 verhuisdozen. Alles alfabetisch gesorteerd met alle voorkomende types va. 1936. Tevens div. literatuur desbetreffend.
Low Estimate € 350
Closed..Jan-12-2023, 12:00:00 EST
Sale No: 77
Lot No:709
Edel collectie Koningshuis in 5 speciale albums met postfrisse zegels en speciale covers van Nederland, Caribisch Nederland en Sint Maarten. Tevens 2 luxe cassettes met zwaar verzilverde penningen en een cassette met 2 € munten in een verhuisdoos.
Low Estimate € 100
Sale No: 77
Lot No:710
Doosje met diverse Nederlandse bankbiljetten.
Low Estimate € 75
Sale No: 77
Lot No:711
Origineel "Drukwerkrolstempel "s-GRAVENHAGE Rps" zonder datum. Ogenschijnlijk in werkende staat. (Image)
Low Estimate € 50
Sale No: 77
Lot No:712
Reclamezegels naar Emissie 1913 2½c t/m 10 Gld. op grootformaat cinderellas 'Zilver's A.N.P. betrekkingen kantoorpersoneel Rotterdam-Amsterdam en 3 ex. 'N.V. Steendrukkerij van de Ven, 's-Gravenhage. (Image)
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 77
Lot No:713
Verhuisdoos **/*/0 met veel artikelen om een postkantoor te starten, postzegels ook op rol inclusief loket houder, bestellers pet, diverse beeldjes, 3 Engelse miniatuur brievenbussen, mok, etc.
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 77
Lot No:714
Doos met drie verschillende staalstempels met verwisselbare data Resp. "Roosendaal 13", "Roosendaal 20" en "Maastricht". Tevens wat losse onderdelen.
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 77
Lot No:715
Government of India Judicial Stamp Paper - One Rupee Eight Annas (1 1/2 Rupees) ND (ca. 1910-36) in Persian & Latin legend - The foreground features a pair of elephants (in green) on two sides of the bust of King George V (1910-1936), facing left; INDIA (in red) below the bust; and in the background are four minarets - SPECIMEN in green & red across the middle of the stamp paper - SPECIMEN in black across the value (one rupee eight annas) - No Watermark - VF with two horizontal folds on each - 2 different varieties in blue and red.
Low Estimate € 20
Sale No: 77
Lot No:716
Verhuisdoos met 11 boeken w.o. albums Nederland Davo.
Low Estimate € 10
Opening EUR 10.00
Sale No: 77
Lot No:717
Een doos met nieuwe en ongebruikte Edelweis-albums, nog in cellophaan: 2 x 32 en 7 x 16 pagina's, 1 x extra
Low Estimate € 5
Opening EUR 5.00
Sale No: 77
Lot No:718
4 lege stockboeken in nieuwstaat.
Low Estimate € 5
Opening EUR 5.00
Sold...EUR 28.00
Sold For 28
Sale No: 77
Lot No:719
Luxe Davo banden deel V en VI incl. cassette, weinig of geen bladen.
Low Estimate € 5
Opening EUR 5.00
Sold...EUR 23.00
Sold For 23
Sale No: 77
Lot No:720
Luxe Davo Supplementen, nieuw in verpakking 2019 Nederland deel I en 2x Luxe Finland 2019.
Low Estimate € 5
Opening EUR 5.00
Sold...EUR 13.00
Sold For 13
Sale No: 77
Lot No:721
Large amount of PTT post office related promotional posters and banners
Low Estimate € 5
Opening EUR 5.00
Sold...EUR 10.00
Sold For 10
Sale No: 77
Lot No:722
Doos met leeg stockboekje, Davo supplementen Nederland en 2 albums voor PTT mapjes.
Low Estimate € 5
Opening EUR 5.00
Sold...EUR 13.00
Sold For 13
Sale No: 77
Lot No:723
Verhuisdoos met 10 davo albums Nederland vnl. met cassette, diverse perioden.
Low Estimate € 5
Opening EUR 5.00
Sale No: 77
Lot No:724
Verhuisdoos met 8 importa albums of banden vnl. Nederland.
Low Estimate € 5
Opening EUR 5.00
Sold...EUR 18.00
Sold For 18
Sale No: 77
Lot No:725
verhuisdoos met diverse soorten albums o.a. Lindner.
Low Estimate € 5
Opening EUR 5.00
Sold...EUR 13.00
Sold For 13
Sale No: 77
Lot No:726
Nederland 9 lege Davo vnl. luxe albums met diverse perioden.
Low Estimate € 5
Opening EUR 5.00
Sale No: 77
Lot No:727
Verhuisdoos met 12 lege albums of banden w.o. Lindner, Importa en Davo.
Low Estimate € 5
Opening EUR 5.00
Sale No: 77
Lot No:728
Doos met Davo supplementen Luxe en Standaard vnl. uit de euro periode.
Low Estimate € 5
Opening EUR 5.00
Sale No: 77
Lot No:729
Verhuisdoos met leeg materiaal van diverse merken.
Low Estimate € 5
Opening EUR 5.00
Sold...EUR 5.00
Sold For 5
Sale No: 77
Lot No:730
Verhuisdoos met leeg materiaal w.o. aanvullingen voor diverse albums.
Low Estimate € 5
Opening EUR 5.00
Sold...EUR 5.00
Sold For 5
Sale No: 77
Lot No:731
Doos vol supplementen veel uit de euro periode w.o. Lindner, Davo, Importa.
Low Estimate € 5
Opening EUR 5.00
Sale No: 77
Lot No:732
Doos met Importa supplementen veelal uit de euro periode w.o. Juweel.