Back to Los - Posthistorie

Records 1 to 25 of 27

van Dieten Stamp Auctions Sale: 646

Los - Posthistorie
NEDERLANDS-INDIË- STEMPELS OP LOSSE ZEGELS
image Sale No: 646
Lot No:1289

Halfrond-franco BENKOELEN op 10c nr. 1. Breed gerande zegel (mist hoekje linksboven, rechter rand iets onregelmatig, maar ver buiten zegelbeeld) met een prachtige afdruk van 18-8-1867 van dit op deze zegel uiterst zeldzame stempel! (V.1250). Voerman (1994): slechts 1 ex. op nr. 1 bekend (RRR, only 1 copy known on the 10 cent 1864) (Image)

Closed..Oct-07-2021, 19:00:00 EST

image Sale No: 646
Lot No:1290

Rond-franco BUITENZORG op 20c nr. 12. Zeer fraaie zegel met luxe afdruk van 10-12-1873. Uiterst zeldzaam op deze zegel en zeker in deze stempelkwaliteit, mogelijk uniek! (Image)

image Sale No: 646
Lot No:1291

Rond-franco BUITENZORG op 50c nr. 15. Vrijwel prachtex. met ideale afst. van 3-6-1873 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:1292

Halfrond-franco CHERIBON op 10c nr. 9. Prachtex. met ideale afst. van 30-12-1872 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:1293

Rond-franco INDRAMAJOE op 10c op briefstukje. Prachtex. met luxe afst. (Image)

image Sale No: 646
Lot No:1294

Halfrond-franco KEDIRIE op 10c nr. 9. Prachtex. met bijzonder mooie afdruk van 9-1-1871 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:1295

Halfrond-franco KEDIRIE op 10c nr. 9. Prachtex. met volledige afst. van 12-7-1872 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:1296

Rond-franco MALANG op 10c. Prachtex. met volledige, maar niet geheel overgekomen afdruk van 6-9-1873. Zeer zeldzaam! Voerman (1994): slechts 3 ex. op losse zegels emissie 1870 bekend! (Image)

image Sale No: 646
Lot No:1297

Halfrond-franco MENADO op 10c nr. 1. Mooi gerand prachtex. met zeer duidelijke, vrijwel ideale afst. van 27-7-1866 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:1298

Halfrond-franco MUNTOK op 10c nr. 1. Prima gerande prachtzegel met bijna volledige afst. van 13-11-1867 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:1299

Halfrond-franco NGAWIE op 50c nr. 15. Zeer fraaie zegel met volledige afst. van 22-10-1870 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:1301

Halfrond-franco PATJITAN op 10c nr. 1. Zeer fraaie zegel, mooie donkere kleur, met volledige afst. van 24-6-1868 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:1302

Halfrond-franco PATTIE op 10c nr. 2. Fraaie zegel (vouw) met lichte, bijna volledige afst. (Image)

Opening EUR 24.00

image Sale No: 646
Lot No:1303

Halfrond-franco PROBOLINGO op 10c nr. 9. Vrijwel prachtex. met volledige afst. van 31-3-1871 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:1304

Halfrond-franco REMBANG op 10c nr. 2. Prachtex. met mooie afdruk van 21-9-1870 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:1305

Halfrond-franco SALATIGA op 10c nr. 9. Prachtex. met ideale afst. van 30-1-1871 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:1306

Halfrond-franco SERANG op 5c nr. 8. Vrijwel prachtpaar met scherpe, mooie centrale afst. van 15-12-1871. Zeer zeldzaam (V.1000). Voerman (1994): slechts 2 afdrukken op emissie 1870 bekend (RRR, 1994: only 2 copies recorded on the 1870 issue) (Image)

image Sale No: 646
Lot No:1307

Halfrond-franco SINGKAWANG op 10c nr. 1. Zeer fraaie zegel met vrijwel volledige, mooie scherpe afst. van 12-9-1869 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:1308

Halfrond-franco SUMEDANG op 10c nr. 1. Zeer fraai ex. in mooie donkere kleur, met volledige prachtafdruk van 29-7-1868 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:1309

Halfrond-franco TAGAL op 10c nr. 9. Zeer fraai ex. met mooie afst. van 30-11-1873 (Image)

Opening EUR 24.00

image Sale No: 646
Lot No:1310

Halfrond-franco TOEBAN op 10c nr. 9. Prachtex. met volledige, goed herkenbare afst. van 11-11-1873 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:1311

Kleinrond BANDA op 2c nr. 18. Prachtex. met superbe afst. (Image)

image Sale No: 646
Lot No:1312

Kleinrond DJEMBER op 3c nr. 20. Luxe! (Image)

Opening EUR 24.00

image Sale No: 646
Lot No:1313

Puntstempel 1 = Weltevreden op 20c Hangend Haar. Vrijwel prachtex. met volledige afst. (Image)

Opening EUR 24.00

image Sale No: 646
Lot No:1314

Met pen geschreven ´Sonder 31/1 93´ op 10 cent. Prachtex. afkomstig van, hoogst waarschijnlijk, het fungerend hulppostkantoor Sonder (Noord-Celebes), waaronder vaag puntstempel 62 van Menado. Door ons nog niet eerder gezien (Image)

Opening EUR 24.00