Back to Los - Posthistorie

Records 1 to 10 of 10

van Dieten Stamp Auctions Sale: 646

Los - Posthistorie
NEDERLANDS-INDIË - INCOMING MAIL
image Sale No: 646
Lot No:1329
Symbol:#

CANADA. A-kaart G13 van Quebec 18-3-1902 (wilde afstempeling heeft kaart wat beschadigd) naar Soerabaja 23-4 (Image)

Closed..Oct-07-2021, 19:00:00 EST

image Sale No: 646
Lot No:1330
Symbol:#

DENEMARKEN. A-kaart G13 van Nakskov 5-12-1896 over Weltevreden en Soerabaja naar Pasoeroean 9-1-1897 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:1332
Symbol:#

DUITSLAND. A-kaart van G30 tijdens de infla-periode bijgefr. met paren van 4 en 5 miljoen mark, van Frankfurt (Main) 23-10-1923 naar Palembang 20-11, doorgezonden naar Semarang en verder naar Salatiga 24-11 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:1333
Symbol:#

EGYPTE. Prentbk. van Aswan 15-12-1926 naar Buitenzorg 18-1-1927, doorgezonden naar Ngawi 191-1. Buitenzorg stempelde 2x met het propagandastempel voor de 8e Jaarbeurs te Bandoeng (Image)

image Sale No: 646
Lot No:1334
Symbol:#

INDIA. Env. van 4a.6d. bijgefr. met ½a. van Sanawar 6-8-1887 via de N.I.Agent Singapore 25-8, Batavia 27-8 en Soerabaja 30-8 naar de suikerfabriek Toelangan bij Sidoardjo 31-8 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:1336
Symbol:#

ITALIË. Dubbele bk. G47 met nog aanhangende V-kaart, allebei beschreven, op 29-12-1930 van Cheribon naar Mezzano 25-1-1931, daar bijgefrankeerd en op 26-1-1931 vanuit Mezzano aangetekend terug naar Cheribon 21-2 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:1337
Symbol:#

NATAL, ZUID-AFRIKA. A-kaart van G19a van Verulam 26-5-1909, op twee verschillende uren afgestempeld, naar Ngawi (Image)

image Sale No: 646
Lot No:1338
Symbol:#

PERZIË. Bk. met gebruikssporen van Teheran 12-5-1900 over Boushir 31-5 over India 4-6, Colombo 19-6, N.I.Agent Singapore 256, Batavia 28-6 (kleinrond) en Soerakarta 30-6 naar Wonogiri (Image)

image Sale No: 646
Lot No:1339
Symbol:#

ROEMENIË. A-kaart van G13 van Iasi (= Tassy) 6-10-1900 over Weltevreden naar een 1e luitenant te Magelang 4-11 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:1340
Symbol:#

RUSLAND. ESTLAND. Bk. met gebruikssporen van Reval 28-4-1919 (= Tallinn) met R-stempel Tallinn over Helsinki 30-4 en 1-5, daar gecensureerd, naar Bandoeng, gewijzigd in Padang 30-6-1919. Zeldzame herkomst! (Image)