EMISSIE 1852 - DIVERSE AFSTEMPELINGEN OP LOSSE ZEG
Sale No: 646
Lot No:820
Rondstempel, letters en cijfers met schreven, zonder jaartal en met rozet (K.42). ZAANDAM in rood met datum 10-1, vrijwel volledige afst. op 5 cent nr. 1j-Pl.III, prachtex. Niet gecatalogiseerd in EY. tabel 7.1 (Image)
Closed..Oct-07-2021, 19:00:00 EST
EMISSIE 1852 - GEPLAAT
Sale No: 646
Lot No:625
1a-Pl.I-27. Eerste dag-afstempeling Amsterdam 1-1(-1852). Prachtige, breed tot zeer breed gerande frisse zegel, mooie kleur diepdonkerblauw. Attest Vleeming (2017) waarin uiteenzetting waarom deze zegel afkomstig is van de eerste aflevering uit 1852. Geïll. in EY. als afb. 62 (blz. 156) (Image)
Sale No: 646
Lot No:626
1i-Pl.III-94/95, 5 cent blauw in breedgerand prachtpaar met centrale, als gebruikelijke wat gevlekte afstempeling van Alkmaar A (EY.100) (Image)
Sale No: 646
Lot No:628
1k-Pl.III-21. Breed tot zeer breed gerande prachtzegel met links in de onderrand een fragment van zegel 51 (Image)
Sale No: 646
Lot No:629
1r-Pl.VI-4/5. Breed tot zeer breed gerand luxe hoekpaar (Image)
Sale No: 646
Lot No:630
2c, 10 cent plaat IA, mooi gerande zegel met volledig Alkmaar A. Registratienummer A3046. Waarschijnlijk is de zegel iets verkleurd, omdat de kleur licht bruinrood is i.p.v. diepdonkerkarmijn. Desondanks een mooie zegel! (Image)
Opening EUR 740.00
Sale No: 646
Lot No:631
2h-Pl.V-06, normaal tot breedgerand prachtex. op verticaal geribd papier, zeldzaam! (Image)
Sale No: 646
Lot No:632
2i-Pl.V-21. Zeer breed gerand schitterend, licht gestempeld hoekstuk met watermerklijn. Luxe! (Image)
Sale No: 646
Lot No:633
3b, pos. 71/75. Breed tot zeer breed gerande luxe strip van vijf, afgestempeld Rotterdam C 11-11-185€ (zonder jaarcijfer), en rechts tevens in rood het fragment van het Britse rondstempel PAID/E/(datum + jaar). Pronkstuk voor iedere 1852-collectie! (Image)
Sale No: 646
Lot No:634
3d, pos. 25/46. 15 Cent oranjegeel in zeer breed gerand brugpaar, elke zegel keurig afgestempeld met Franco in kader. Voor de volledigheid vermelden wij dat de kleur iets is teruggelopen, en dat de brug een verticale, licht uitgeperste vouw heeft, hetgeen uiteraard geen beschadiging is. Tentoonstellingsstuk! Ex De Jong, Van Hussen. Cert. NVPH (1982). 15 Cent orange yellow no. 3d, pos. 25 and 46, in a very wide-margined gutter-pair. Extremely rare and an exceptional item for the 1852 collection. (Image)
Opening EUR 10,000.00
Sold...EUR 10,000.00
Sold For 10000
EMISSIE 1852 - HALFROND-FRANCOSTEMPELS OP LOSSE ZE
Sale No: 646
Lot No:639
ALMELO A (EY.250) op 15 cent. Prachtex. met ideale afst. (Image)
Sale No: 646
Lot No:640
ALPHEN A (EY.100), duidelijke afstempeling op 10 cent Pl.IV-81, pracht linkerrandstukje (Image)
Sale No: 646
Lot No:641
AMERSFOORT C (EY.700) op 15 cent. Normaal tot zeer breed gerand prachtex. met volledige, doch kopstaande afst. (Image)
Sale No: 646
Lot No:642
AMSTERDAM C groot zonder jaartal (EY.100) op 10 cent. Aan alle zijden zeer breed gerande zegel met ideale afst. (Image)
Opening EUR 24.00
Sale No: 646
Lot No:643
APPINGADAM B (EY.800) op 15 cent nr. 3b, pos. 100. Aan alle zijden zeer breed gerand prachtex. met vrijwel volledige afst. (Image)
Sale No: 646
Lot No:644
ASSEN A (RR) op 15 cent nr. 3b, pos. 3. Breed gerand prachtex. met voor dit stempel een ideale afdruk. Attest Vleeming (2018): 'Tot heden 5 afdrukken op 15 cent bekend, waarvan dit de mooiste is.' Ex De Peijper (Image)
Sale No: 646
Lot No:645
BERGEN OP-ZOOM A (EY.250) op 15 cent nr. 3b. Wat smal tot zeer breed gerand prachtex. met voor dit stempel een ideale afdruk (Image)
Sale No: 646
Lot No:646
BERGEN-OP-ZOOM C groot (EY.300) op 10 cent. Goed tot breed gerand prachtex. met bijzonder mooie, scherpe en volledige afst. (Image)