Back to Los - Nederland en O.G.D.

Records 1 to 25 of 494

van Dieten Stamp Auctions Sale: 646

Los - Nederland en O.G.D.
CURAÇAO
image Sale No: 646
Lot No:1185

30, 32, 37 en 42, alle zonder gom met blauw Ultramar stempel € -.- (Image)

Closed..Oct-07-2021, 19:00:00 EST

image Sale No: 646
Lot No:1186

178/81, luxe gebr. serie waarbij de 10 gulden met Aruba afstempeling € 627 (Image)

DIENST
image Sale No: 646
Lot No:991

D9/15, Cour Permanente de Justice Internationale, 1½ ct. t/m 30 cent, cpl. ongebruikte prachtex. (nr.13 gom getint) met cert. Moeijes (1982) € 5000 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:992

D20/24, Cour Internationale de Justice, 7½ t/m 25 cent, cpl. postfrisse prachtex. € 1200 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:993

D25/26, Cour Internationale de Justice, 2 en 4 cent, postfrisse prachtex. € 750 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:994

D27/40, Cour Internationale de Justice, 2 cent t/m 1 gulden, cpl. postfrisse prachtex. € 1750 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:995

D41/43, Aanvullingswaarden Vredespaleis, 40, 45 en 50 cent, postfrisse prachtex. € 4750 (Image)

Sold...EUR 3,000.00

Sold For 3000

EMISSIE 1852 - DIVERSE AFSTEMPELINGEN OP LOSSE ZEG
image Sale No: 646
Lot No:820

Rondstempel, letters en cijfers met schreven, zonder jaartal en met rozet (K.42). ZAANDAM in rood met datum 10-1, vrijwel volledige afst. op 5 cent nr. 1j-Pl.III, prachtex. Niet gecatalogiseerd in EY. tabel 7.1 (Image)

EMISSIE 1852 - GEPLAAT
image Sale No: 646
Lot No:625

1a-Pl.I-27. Eerste dag-afstempeling Amsterdam 1-1(-1852). Prachtige, breed tot zeer breed gerande frisse zegel, mooie kleur diepdonkerblauw. Attest Vleeming (2017) waarin uiteenzetting waarom deze zegel afkomstig is van de eerste aflevering uit 1852. Geïll. in EY. als afb. 62 (blz. 156) (Image)

image Sale No: 646
Lot No:626

1i-Pl.III-94/95, 5 cent blauw in breedgerand prachtpaar met centrale, als gebruikelijke wat gevlekte afstempeling van Alkmaar A (EY.100) (Image)

image Sale No: 646
Lot No:628

1k-Pl.III-21. Breed tot zeer breed gerande prachtzegel met links in de onderrand een fragment van zegel 51 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:629

1r-Pl.VI-4/5. Breed tot zeer breed gerand luxe hoekpaar (Image)

image Sale No: 646
Lot No:630

2c, 10 cent plaat IA, mooi gerande zegel met volledig Alkmaar A. Registratienummer A3046. Waarschijnlijk is de zegel iets verkleurd, omdat de kleur licht bruinrood is i.p.v. diepdonkerkarmijn. Desondanks een mooie zegel! (Image)

Opening EUR 740.00

image Sale No: 646
Lot No:631

2h-Pl.V-06, normaal tot breedgerand prachtex. op verticaal geribd papier, zeldzaam! (Image)

image Sale No: 646
Lot No:632

2i-Pl.V-21. Zeer breed gerand schitterend, licht gestempeld hoekstuk met watermerklijn. Luxe! (Image)

image Sale No: 646
Lot No:633

3b, pos. 71/75. Breed tot zeer breed gerande luxe strip van vijf, afgestempeld Rotterdam C 11-11-185€ (zonder jaarcijfer), en rechts tevens in rood het fragment van het Britse rondstempel PAID/E/(datum + jaar). Pronkstuk voor iedere 1852-collectie! (Image)

image Sale No: 646
Lot No:634

3d, pos. 25/46. 15 Cent oranjegeel in zeer breed gerand brugpaar, elke zegel keurig afgestempeld met Franco in kader. Voor de volledigheid vermelden wij dat de kleur iets is teruggelopen, en dat de brug een verticale, licht uitgeperste vouw heeft, hetgeen uiteraard geen beschadiging is. Tentoonstellingsstuk! Ex De Jong, Van Hussen. Cert. NVPH (1982). 15 Cent orange yellow no. 3d, pos. 25 and 46, in a very wide-margined gutter-pair. Extremely rare and an exceptional item for the 1852 collection. (Image)

Opening EUR 10,000.00
Sold...EUR 10,000.00

Sold For 10000

EMISSIE 1852 - HALFROND-FRANCOSTEMPELS OP LOSSE ZE
image Sale No: 646
Lot No:639

ALMELO A (EY.250) op 15 cent. Prachtex. met ideale afst. (Image)

image Sale No: 646
Lot No:640

ALPHEN A (EY.100), duidelijke afstempeling op 10 cent Pl.IV-81, pracht linkerrandstukje (Image)

image Sale No: 646
Lot No:641

AMERSFOORT C (EY.700) op 15 cent. Normaal tot zeer breed gerand prachtex. met volledige, doch kopstaande afst. (Image)

image Sale No: 646
Lot No:642

AMSTERDAM C groot zonder jaartal (EY.100) op 10 cent. Aan alle zijden zeer breed gerande zegel met ideale afst. (Image)

Opening EUR 24.00

image Sale No: 646
Lot No:643

APPINGADAM B (EY.800) op 15 cent nr. 3b, pos. 100. Aan alle zijden zeer breed gerand prachtex. met vrijwel volledige afst. (Image)

image Sale No: 646
Lot No:644

ASSEN A (RR) op 15 cent nr. 3b, pos. 3. Breed gerand prachtex. met voor dit stempel een ideale afdruk. Attest Vleeming (2018): 'Tot heden 5 afdrukken op 15 cent bekend, waarvan dit de mooiste is.' Ex De Peijper (Image)

image Sale No: 646
Lot No:645

BERGEN OP-ZOOM A (EY.250) op 15 cent nr. 3b. Wat smal tot zeer breed gerand prachtex. met voor dit stempel een ideale afdruk (Image)

image Sale No: 646
Lot No:646

BERGEN-OP-ZOOM C groot (EY.300) op 10 cent. Goed tot breed gerand prachtex. met bijzonder mooie, scherpe en volledige afst. (Image)