1, 10 cent rood op briefstukje met mooie centrale afstempeling Djokjokarta 1-3-1867 € 125 + 60 (Image)
Closed..Oct-07-2021, 19:00:00 EST
Sale No: 646
Lot No:1017
1, strip van 3 met mooie afstempeling Bandong 7-10-1866 € 650 (Image)
Sale No: 646
Lot No:1018
2, strip van 3 met halfrondstempel Soerabaja 10-7-1870, vrijwel prachtex. (iets onregelmatige tanding) € 1000 (Image)
Sale No: 646
Lot No:1019
PC6, Proef van J. Vürtheim, Koning Willem III in uniform der Gele Rijders, 5 cents zwart, op karton, iets getint, zeer zeldzame proef (3 ex. bekend) met certificaat NVPH (1997) (Image)
Sold...EUR 2,200.00
Sold For 2200
Sale No: 646
Lot No:1020
PC7, Afdruk van Virey Frères, 10 cent zwart op zeer dun papier, ongetand, zonder gom. Zeer zeldzaam! Hfl.500 (Image)
Sale No: 646
Lot No:1021
Proef als PC7, een afdruk van Virey Frères op een klein velletje, ongetand, zonder gom, dun papier, maar de waarde 50 cent i.p.v. 10 cent, certificaat NVPH (1997) -.- Tot op heden het enige bekende exemplaar! (Image)
Sold...EUR 2,600.00
Sold For 2600
Sale No: 646
Lot No:1022
PC8, losse afdruk Virey Frères op velletje, 15 cent zwart, ongetand, zonder gom, met zwarte omranding. Zeldzaam! Hfl.350 (Image)
Sold...EUR 1,400.00
Sold For 1400
Sale No: 646
Lot No:1023
Kleurproeven van Oscar Berger Levrault PC9m, 5 cent in zwart in blok van 10 en 10 cent in blokken van vier: PC10i (licht ultramarijn), 10k (bruinlila) en 10l (zwart), alle ongegomde, ongetande prachtex. Hfl.1320 (Image)
Sale No: 646
Lot No:1024
Diverse proeven los en in blokken van vier tussen PC13 en PC37, specificatie bij kavel, cat.wrd. Hfl.2200 (Image)
Sale No: 646
Lot No:1025
PC38a, b en c, kleurproeven van de 30 cent ongetand, ongegomd in de kleuren zwartblauw, lila en bruin, in prachtblokken van vier Hfl.360 (Image)
Sale No: 646
Lot No:1026
Symbol:(*)/*
1870-1888, Specimen-opdrukken 1 ct. t/m 2½ gulden in verschillende typen op meerdere tandingen waarbij blokken van vier. Hoge waarde (Image)
Sale No: 646
Lot No:1027
Symbol:*/**
3C, 1 cent grijsgroen, Lt.13¼ x 14 kl.g. in veldeel van 40 stuks, gomzijde tropisch, maar een spectaculaire eenheid! € 800 ++ (Image)
Sale No: 646
Lot No:1028
4G, 6G en 8G, 1 cent grijsgroen, 2 cent roodbruin en 5 cent groen, Kt.11½ x 12 gr.g., ongebr. zeer fraaie ex. € 305 (Image)
Sale No: 646
Lot No:1029
4G + 4F, 1 cent grijsgroen in gecombineerde tanding 11½ x 12-12½ x 12, gebruikt prachtpaar € 175 (Image)
Sale No: 646
Lot No:1031
5G + 5F, 2 ct. lilabruin in de gecombineerde tanding 11½ x 12-12½ x 12, ongebruikt prachtpaar met originele gom waarin enkele puntjes en houtvezeltje, met cert. Bakker (1998) € 1500 (Image)
Sale No: 646
Lot No:1032
6Fb, 2 cent strogeel, Kt.12½ x 12 in ongebruikt prachtblok van tien zonder gom (zoals uitgegeven), mogelijk grootst bekende eenheid in privé-hand € 150 ++ (Image)
Sale No: 646
Lot No:1033
6Fb + 6Gb, 2 cent strogeel, in de gecombineerde tanding 11½ x 12-12½ x 12, ongebr. prachtpaar zonder gom (zoals uitgegeven) met cert. Vleeming (2017) € 1250 (Image)
Sale No: 646
Lot No:1034
6Ga + 6Fa, 2 ct. roodbruin in de gecombineerde tanding 11½ x 12-12½ x 12 in veldeel van 25 zegels waarin 5 x de combinatie, prachtex. zonder gom, waarschijnlijk de grootst bekende eenheid. * = € 1475 (Image)
7G + 7F, 2½ cent geel in de gecombineerde tanding 11½ x 12-12½ x 12, 3 paren in hoekrandblok van zes, gomzijde met albumzwart en papierrestjes, -1 tandje, ov. pracht en zeldzaam € 1350 (Image)
Sale No: 646
Lot No:1039
9G + 9F, 10 cent oranjebruin in de combineerde tanding 11½ x 12-12½ x 12, ongebr. zeer fraai paar met gomloos plekje en enkele bruine tanden, ov. zeer zeldzaam paar € 1100 (Image)
10H, 12½ cent grijs, Kt.12½ kl.g. in ongebruikt veldeel van 32, w.v. ca. 20 stuks postfris, beh. enkele bruine puntjes een prachtige zeldzame eenheid! (Image)
Sale No: 646
Lot No:1043
Symbol:*/**
11C, 15 cent grijsbruin, Lt. 13¼ x 14 kl.g. in veldeel van 50 stuks w.v 45 ex. postfris! Enkele ex. met roestvlekjes, ov. pracht. Een absoluut spectaculaire, en grootste bekende eenheid! € 16.100 (Image)