12IIA, 50 cent goudkleur type II, ongebruikt prachtex. met originele gom, flinke plakkerrest en keur op gomzijde, bijzonder mooi van kleur! Cert. Moeijes (1989) € 5000 (Image)
Closed..Oct-07-2021, 19:00:00 EST
Sale No: 646
Lot No:936
13v/18v, ½ cent t/m 2½ cent ongetand, ongebruikte zeer fraaie tot prachtex. € 1320 (Image)
Sale No: 646
Lot No:937
21J + 21H en 23J + 23H, gecombineerde tanding 11½ x 12 en 12½ x 12, 2 prachtparen met naamstempel van resp. Hillegersberg en Poortugaal € 350 + (Image)
27E + 27D in strip van drie, prachtex. met puntstempel 77 € 350 (Image)
Sale No: 646
Lot No:941
29, 2½ gulden rood en blauw, ongebruikt goed getand met originele gom, miniem papierrestje ov. prachtex. € 1400 (Image)
Sale No: 646
Lot No:942
30AI, ½ cent roze type I, Lt.14 gr.g., luxe gebruikt ex. met kleinrondstempel 'Tiel' € 750 (Image)
Sale No: 646
Lot No:943
PC.111, Goedgekeurd medaillon voor de uitgifte Wilhelmina met Hangend Haar, stempelafdruk met vierkante omranding in de door Van Dieten beschreven kleur lichtblauw, geplakt op kartonnetje, uit juli 1891. Korteweg noemt in zijn Proevenboek (1931) de kleur blauwgroen en meldt dat deze is gemaakt van metaalverf (proef nr. 83). Extreem zeldzaam, dit exemplaar afgebeeld in Proevenboek 1988. Past ook goed in een tentoonstellingscollectie van een van de Overzeese Rijksdelen. Ex Bulterman (Image)
Sold...EUR 8,500.00
Sold For 8500
Sale No: 646
Lot No:944
34/43, 3 ct t/m 50 ct, alle met opdruk Specimen, ongebruikte prachtex. ( 7½ ct z.g.) € 860 (Image)