Back to Los - Nederland en O.G.D.

Records 1 to 25 of 146

van Dieten Stamp Auctions Sale: 646

Los - Nederland en O.G.D.
NEDERLAND
image Sale No: 646
Lot No:931

4/6, 5 cent blauw, 10 cent rood (getinte gom) en 15 cent oranje, ongebruikte prachtserie € 2300 (Image)

Closed..Oct-07-2021, 19:00:00 EST

image Sale No: 646
Lot No:933

7/10, 5 cent blauw, 10 cent rood, 15 cent oranjebruin en 20 cent groen, ongebruikte fraaie tot zeer fraaie ex. € 3245 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:934

11IA, 25 cent donkerviolet, ongebruikt prachtex. met miniem plakkerrestje € 3300 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:935

12IIA, 50 cent goudkleur type II, ongebruikt prachtex. met originele gom, flinke plakkerrest en keur op gomzijde, bijzonder mooi van kleur! Cert. Moeijes (1989) € 5000 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:936

13v/18v, ½ cent t/m 2½ cent ongetand, ongebruikte zeer fraaie tot prachtex. € 1320 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:937

21J + 21H en 23J + 23H, gecombineerde tanding 11½ x 12 en 12½ x 12, 2 prachtparen met naamstempel van resp. Hillegersberg en Poortugaal € 350 + (Image)

image Sale No: 646
Lot No:938

25L, 22½ ct. blauwgroen Kt.12½ gr.g., prachtex. met puntstempel 120 = Weesp € 300 + (Image)

image Sale No: 646
Lot No:939

25L, 22½ ct. blauwgroen Kt.12½ gr.g., vrijwel prachtex. met puntstempel 187 = Elst (200) € 300 + (Image)

image Sale No: 646
Lot No:940

27E + 27D in strip van drie, prachtex. met puntstempel 77 € 350 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:941

29, 2½ gulden rood en blauw, ongebruikt goed getand met originele gom, miniem papierrestje ov. prachtex. € 1400 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:942

30AI, ½ cent roze type I, Lt.14 gr.g., luxe gebruikt ex. met kleinrondstempel 'Tiel' € 750 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:943

PC.111, Goedgekeurd medaillon voor de uitgifte Wilhelmina met Hangend Haar, stempelafdruk met vierkante omranding in de door Van Dieten beschreven kleur lichtblauw, geplakt op kartonnetje, uit juli 1891. Korteweg noemt in zijn Proevenboek (1931) de kleur blauwgroen en meldt dat deze is gemaakt van metaalverf (proef nr. 83). Extreem zeldzaam, dit exemplaar afgebeeld in Proevenboek 1988. Past ook goed in een tentoonstellingscollectie van een van de Overzeese Rijksdelen. Ex Bulterman (Image)

Sold...EUR 8,500.00

Sold For 8500

image Sale No: 646
Lot No:944

34/43, 3 ct t/m 50 ct, alle met opdruk Specimen, ongebruikte prachtex. ( 7½ ct z.g.) € 860 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:945

34, 35, 37, 38 en 41, postfrisse luxe ex.! € 760 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:946

39, 15 cent geelbruin, postfris luxe ex.! € 550 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:947

40, 20 cent geelgroen, postfris, luxe ex. € 675 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:948

44, 1 gulden grijsviolet, ongebruikt prachtex. € 1000 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:949

47A, 2½ gulden wijnrood en lichtblauw, Lt.11½, ongebruikt prachtex. € 650 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:950

48, 5 gulden bronsgroen en roodbruin, ongebruikt prachtex. € 1000 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:951

48, 5 gulden bronsgroen en roodbruin, ongebruikt prachtstuk! € 1000 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:952

48, 5 gulden bronsgroen en bruinrood, gebruikt prachtex. € 575 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:953

49, 1 gulden blauwgroen, Inhuldigingszegel, postfris prachtex. met rechtervelrand en cert. Muis (1989) € 1500 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:954

61b/61c, keerdrukken zonder en met tussenstrook, postfrisse prachtex. met cert. Muis (1988) € 1000 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:955

65C, 15 cent blauw en karmijn, Lt.11 x 11½, iets onregelmatig getand vrijwel prachtex. met keur Bühler € 725 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:956

84/86, TBC, postfrisse prachtex. € 700 (Image)