Back to Los - Nederland en O.G.D.

Records 1 to 5 of 5

van Dieten Stamp Auctions Sale: 646

Los - Nederland en O.G.D.
EMISSIE 1852 - PROEVEN EN ONGEBRUIKT
image Sale No: 646
Lot No:620

PC7, kleurproef van de 10 cent plaat I in de kleur diepkarmijn, met watermerk in spiegelbeeld, in zeer breed gerand luxe hoekblok van vier met volle, originele gom en enkele nauwelijks zichtbare plakkersporen, met watermerklijnen en gedeeltelijk de watermerkletters POSTZ(EGELS). Cert. NVPH (2020) (Image)

Sold...EUR 3,000.00

Closed..Oct-07-2021, 19:00:00 EST
Sold For 3000

image Sale No: 646
Lot No:621

PC9, zwarte zegelafdruk van de goedgekeurde plaat I op dik, wit kartonpapier, zonder watermerk en ongegomd. Rechter bovenkwadrant van het vel, pos. 26/50. In de velrand een vouw, verder enkele minimale tekortkomingen, overigens een spectaculaire eenheid die een plaats verdient in elke gespecialiseerde eerste emissie-collectie! (Image)

Sold...EUR 950.00

image Sale No: 646
Lot No:622

1r, 5 cent blauw op dun papier, Plaat VI-83, ongebruikt prachtex. met cert. Moeijes (1984) € 600 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:623

2l, 10 cent bruinrood Plaat VI, ongebruikt, vrijwel postfris prachtex. € 900 (Image)

image Sale No: 646
Lot No:624

3c, 15 cent oranje, ongebruikt prachtex. met originele gom en enkele papierrestjes € 1100 (Image)