1a-Pl.I-27. Eerste dag-afstempeling Amsterdam 1-1(-1852). Prachtige, breed tot zeer breed gerande frisse zegel, mooie kleur diepdonkerblauw. Attest Vleeming (2017) waarin uiteenzetting waarom deze zegel afkomstig is van de eerste aflevering uit 1852. Geïll. in EY. als afb. 62 (blz. 156) (Image)
Closed..Oct-07-2021, 19:00:00 EST
Sale No: 646
Lot No:626
1i-Pl.III-94/95, 5 cent blauw in breedgerand prachtpaar met centrale, als gebruikelijke wat gevlekte afstempeling van Alkmaar A (EY.100) (Image)
Sale No: 646
Lot No:628
1k-Pl.III-21. Breed tot zeer breed gerande prachtzegel met links in de onderrand een fragment van zegel 51 (Image)
Sale No: 646
Lot No:629
1r-Pl.VI-4/5. Breed tot zeer breed gerand luxe hoekpaar (Image)
Sale No: 646
Lot No:630
2c, 10 cent plaat IA, mooi gerande zegel met volledig Alkmaar A. Registratienummer A3046. Waarschijnlijk is de zegel iets verkleurd, omdat de kleur licht bruinrood is i.p.v. diepdonkerkarmijn. Desondanks een mooie zegel! (Image)
Opening EUR 740.00
Sale No: 646
Lot No:631
2h-Pl.V-06, normaal tot breedgerand prachtex. op verticaal geribd papier, zeldzaam! (Image)
Sale No: 646
Lot No:632
2i-Pl.V-21. Zeer breed gerand schitterend, licht gestempeld hoekstuk met watermerklijn. Luxe! (Image)
Sale No: 646
Lot No:633
3b, pos. 71/75. Breed tot zeer breed gerande luxe strip van vijf, afgestempeld Rotterdam C 11-11-185€ (zonder jaarcijfer), en rechts tevens in rood het fragment van het Britse rondstempel PAID/E/(datum + jaar). Pronkstuk voor iedere 1852-collectie! (Image)
Sale No: 646
Lot No:634
3d, pos. 25/46. 15 Cent oranjegeel in zeer breed gerand brugpaar, elke zegel keurig afgestempeld met Franco in kader. Voor de volledigheid vermelden wij dat de kleur iets is teruggelopen, en dat de brug een verticale, licht uitgeperste vouw heeft, hetgeen uiteraard geen beschadiging is. Tentoonstellingsstuk! Ex De Jong, Van Hussen. Cert. NVPH (1982). 15 Cent orange yellow no. 3d, pos. 25 and 46, in a very wide-margined gutter-pair. Extremely rare and an exceptional item for the 1852 collection. (Image)