Partenophil Sale: 5
Italy, Italian States and Colonies
ITALY
Zante
Sale No: 5
Lot No:295
Symbol:10
Zante. 1943 - Francobolli delle Isole Jonie del 1941 soprastampati a mano n. 1/6+A1/2. Cert. R. Diena. Cat. € 2085,00. SPL (Image)
Opening EUR 440.00
Closed..Feb-24-2023, 07:00:00 EST