Great Britain and British Commonwealth Album - Europa en gebieden EUROPA EN GEBIEDEN
Sale No: 642
Lot No:2038
DUITSE RIJK 1923, gespecialiseerde verzameling 'OPD-Drucke der Milliardenüberdrucke' getand en doorstoken zegels postfris, meest met bovenvelranden, met veel kennis van zaken opgezet op Safe bladen in ringband (Image)
Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sale No: 642
Lot No:2048
ENGELAND 1840-1975, o/*/** verzameling in Davo album met diverse betere nrs. en series w.o. Mi.nrs.102/114 * (Image)
Sale No: 642
Lot No:2049
ENGELAND 1840-1980, o/*/** verzameling met doubletten in 2 insteekboeken, met o.a. mooie nrs.1/2, leuke watermerk- en fosfor-variëteiten, etc., tevens map met brieven waarbij oudere (Image)
Sale No: 642
Lot No:2050
ENGELAND 1840-1984, o/*/** verzameling met beter materiaal o.a. 1, 2, Puc Pond, etc., in 3 Lindner albums (Image)
Sale No: 642
Lot No:2051
ENGELAND 1840-2010, o/*/** verzameling in 4 Davo albums, aanvankelijk gebruikt met betere nrs. o.a. S.G.1/2, later ook postfris waarbij nominaal (Image)
Sold...EUR 550.00
Sale No: 642
Lot No:2052
ENGELAND 1935-1993, postfris in dik insteekboek (Image)
Sale No: 642
Lot No:2053
ENGELAND 1970-1985, postfris in Davo album en circa 190 postzegelboekjes in Lindner album, hoog nominaal (Image)
Sale No: 642
Lot No:2055
ENGELAND en KOLONIËN, betere nummers en series o/* op kaartjes in insteekboek, waarbij leuk Maleise en Australische Gebieden (Image)
Sale No: 642
Lot No:2060
ENGELSE KOLONIËN, o/*/** in 3 insteekboeken, met aardig Australië met Staten en Nieuw Zeeland (Image)
Sale No: 642
Lot No:2063
ENGELSE KOLONIËN, Australië 1927-1997, meest ongebr. resp. postfrisse verzameling met betere nummers, in 2 Davo albums (Image)
Sale No: 642
Lot No:2064
ENGELSE KOLONIËN, Nieuw Zeeland 1855-1990, o/*/** verzameling in Davo album, met leuk ouder materiaal w.o. 2 x 'Mount Cook', goed Port o.a. 1/8 en Dienst (Image)
Opening EUR 210.00
Diversen in dozen OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 642
Lot No:2239
GEHELE WERELD, o/*/**/FDC diversen in 9 albums, doosje met zakjes en los op bladen, waarbij veel motief, boekjes, enveloppen, etc., etc., in 2 verhuisdozen
Sale No: 642
Lot No:2261
NED.- INDIË POSTHISTORIE, vele honderden poststukken ca. 1874-1949 met frankeringen, bestemmingen, postwaardestukken, aangetekend, talrijke stempeltypen w.o. van schaarse kantoren, KPM, postagenten, censuurstempels en strookjes, veldpost 1946-1949 w.o. militaire luchtpostbladen, luchtpost, etc. etc. Prachtige uitzoekpartij!
WERELD POSTHISTORIE, vele honderden meest vooroorlogse poststukken van vnl. Europese landen w.o. Duitse Rijk vroege luchtpost 1912-14, Zwitserland, Guernsey 1941-43, vroeg Israël, etc. in 3 albums en blikje
Sale No: 642
Lot No:2277
NED.- INDIË STEMPELS, restantverzamelingen van allerlei soorten stempels w.o. punt, klein- en grootrond, korte- en langebalk, naam (lang), propaganda, haltes, naoorlogs w.o. noodstempels, scheepsstempels, zegels in aantallen, zegels met variëteiten, portzegels, losse R-strookjes O.R. etc. op bladen en 11 insteekboeken, alsmede literatuur (Bulterman, SvL)
Sale No: 642
Lot No:2288
NEDERLAND, diversen op kaartjes, in insteekboekjes en op bladen, wb. div. betere nrs. en series o.a. 13/18 *, 56/76 * (2), E3, typen en tandingen, goed Roltanding, Port, plaatfouten, proeven, etc., etc. Leuke snuffelkoop met mogelijkheden! (Image)
Sale No: 642
Lot No:2290
WERELD, Afrikaanse landen, meest motief, waarbij blokken, vellen en veldelen, hoofdzakelijk postfris in insteekboeken en op albumbladen
Sale No: 642
Lot No:2311
Sale No: 642
Lot No:2312
USA, hoofdzakelijk gebruikt en iets postfris op insteekbladen/kaarten waarbij klassiek, precancels, Back of the Book, etc.
Sale No: 642
Lot No:2328
WERELD, diversen in 12 insteekboeken/albums/mapjes met Fdc's, etc., waaronder aardig Engelse Koloniën met Australië o.a. Kangroos t/m 5 Shillings
Sale No: 642
Lot No:2329
Sale No: 642
Lot No:2332
Sale No: 642
Lot No:2340
ENGELAND en KOLONIËN, o/*/** waarbij div. aardige postfrisse series en blokken
Sale No: 642
Lot No:2352
ENGELSE KOLONIËN, A t/m Z in 7 albums wb. goed Australië, Nieuw Zeeland, Maleise Staten, Caribische Gebieden, etc. Mooie koop met zeer hoge waarde! (Image)