Back to Great Britain and British Commonwealth

Records 1 to 25 of 121

van Dieten Stamp Auctions Sale: 642

Great Britain and British Commonwealth
Album - Europa en gebieden

EUROPA EN GEBIEDEN
image Sale No: 642
Lot No:2038
Symbol:

DUITSE RIJK 1923, gespecialiseerde verzameling 'OPD-Drucke der Milliardenüberdrucke' getand en doorstoken zegels postfris, meest met bovenvelranden, met veel kennis van zaken opgezet op Safe bladen in ringband (Image)



Opening EUR 100.00
Sold...EUR 160.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 160

image Sale No: 642
Lot No:2048
Symbol:

ENGELAND 1840-1975, o/*/** verzameling in Davo album met diverse betere nrs. en series w.o. Mi.nrs.102/114 * (Image)



Opening EUR 100.00
Sold...EUR 340.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 340

image Sale No: 642
Lot No:2049
Symbol:

ENGELAND 1840-1980, o/*/** verzameling met doubletten in 2 insteekboeken, met o.a. mooie nrs.1/2, leuke watermerk- en fosfor-variëteiten, etc., tevens map met brieven waarbij oudere (Image)



Opening EUR 150.00
Sold...EUR 600.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 600

image Sale No: 642
Lot No:2050
Symbol:

ENGELAND 1840-1984, o/*/** verzameling met beter materiaal o.a. 1, 2, Puc Pond, etc., in 3 Lindner albums (Image)



Opening EUR 300.00
Sold...EUR 750.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 750

image Sale No: 642
Lot No:2051
Symbol:

ENGELAND 1840-2010, o/*/** verzameling in 4 Davo albums, aanvankelijk gebruikt met betere nrs. o.a. S.G.1/2, later ook postfris waarbij nominaal (Image)



Opening EUR 300.00
Sold...EUR 550.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 550

image Sale No: 642
Lot No:2052
Symbol:

ENGELAND 1935-1993, postfris in dik insteekboek (Image)



Opening EUR 100.00
Sold...EUR 160.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 160

image Sale No: 642
Lot No:2053
Symbol:

ENGELAND 1970-1985, postfris in Davo album en circa 190 postzegelboekjes in Lindner album, hoog nominaal (Image)



Opening EUR 200.00
Sold...EUR 280.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 280

image Sale No: 642
Lot No:2055
Symbol:

ENGELAND en KOLONIËN, betere nummers en series o/* op kaartjes in insteekboek, waarbij leuk Maleise en Australische Gebieden (Image)



Opening EUR 200.00
Sold...EUR 800.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 800

image Sale No: 642
Lot No:2060
Symbol:

ENGELSE KOLONIËN, o/*/** in 3 insteekboeken, met aardig Australië met Staten en Nieuw Zeeland (Image)



Opening EUR 100.00
Sold...EUR 420.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 420

image Sale No: 642
Lot No:2063
Symbol:

ENGELSE KOLONIËN, Australië 1927-1997, meest ongebr. resp. postfrisse verzameling met betere nummers, in 2 Davo albums (Image)



Opening EUR 100.00
Sold...EUR 220.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 220

image Sale No: 642
Lot No:2064
Symbol:

ENGELSE KOLONIËN, Nieuw Zeeland 1855-1990, o/*/** verzameling in Davo album, met leuk ouder materiaal w.o. 2 x 'Mount Cook', goed Port o.a. 1/8 en Dienst (Image)



Opening EUR 210.00
Sold...EUR 440.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 440


Diversen in dozen

OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 642
Lot No:2239
Symbol:

GEHELE WERELD, o/*/**/FDC diversen in 9 albums, doosje met zakjes en los op bladen, waarbij veel motief, boekjes, enveloppen, etc., etc., in 2 verhuisdozen



Opening EUR 100.00
Sold...EUR 100.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 100

Sale No: 642
Lot No:2261
Symbol:

NED.- INDIË POSTHISTORIE, vele honderden poststukken ca. 1874-1949 met frankeringen, bestemmingen, postwaardestukken, aangetekend, talrijke stempeltypen w.o. van schaarse kantoren, KPM, postagenten, censuurstempels en strookjes, veldpost 1946-1949 w.o. militaire luchtpostbladen, luchtpost, etc. etc. Prachtige uitzoekpartij!



Opening EUR 500.00
Sold...EUR 850.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 850

Sale No: 642
Lot No:2269
Symbol:

NED.- INDIË POSTHISTORIE, 29 poststukken 1945-1949 w.o. veldpost (o.a. 2x Rode Olifant), marine, Rapwi, noodstempels, port, baarfrankering (Merauke 40 ct), Rode Kruis, etc. beschreven op bladen



Opening EUR 150.00
Sold...EUR 300.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 300

Sale No: 642
Lot No:2272
Symbol:

WERELD POSTHISTORIE, vele honderden meest vooroorlogse poststukken van vnl. Europese landen w.o. Duitse Rijk vroege luchtpost 1912-14, Zwitserland, Guernsey 1941-43, vroeg Israël, etc. in 3 albums en blikje



Opening EUR 100.00
Sold...EUR 300.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 300

Sale No: 642
Lot No:2277
Symbol:

NED.- INDIË STEMPELS, restantverzamelingen van allerlei soorten stempels w.o. punt, klein- en grootrond, korte- en langebalk, naam (lang), propaganda, haltes, naoorlogs w.o. noodstempels, scheepsstempels, zegels in aantallen, zegels met variëteiten, portzegels, losse R-strookjes O.R. etc. op bladen en 11 insteekboeken, alsmede literatuur (Bulterman, SvL)



Opening EUR 200.00
Sold...EUR 600.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 600

image Sale No: 642
Lot No:2288
Symbol:

NEDERLAND, diversen op kaartjes, in insteekboekjes en op bladen, wb. div. betere nrs. en series o.a. 13/18 *, 56/76 * (2), E3, typen en tandingen, goed Roltanding, Port, plaatfouten, proeven, etc., etc. Leuke snuffelkoop met mogelijkheden! (Image)



Opening EUR 300.00
Sold...EUR 1,800.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 1800

Sale No: 642
Lot No:2290
Symbol:

WERELD, Afrikaanse landen, meest motief, waarbij blokken, vellen en veldelen, hoofdzakelijk postfris in insteekboeken en op albumbladen



Opening EUR 100.00
Sold...EUR 100.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 100

Sale No: 642
Lot No:2311
Symbol:

DIVERSEN, Griekenland, Turkije en Albanië o/*/** op insteekbladen waarbij aardige nrs.



Opening EUR 100.00
Sold...EUR 100.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 100

Sale No: 642
Lot No:2312
Symbol:

USA, hoofdzakelijk gebruikt en iets postfris op insteekbladen/kaarten waarbij klassiek, precancels, Back of the Book, etc.



Opening EUR 100.00
Sold...EUR 160.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 160

Sale No: 642
Lot No:2328
Symbol:

WERELD, diversen in 12 insteekboeken/albums/mapjes met Fdc's, etc., waaronder aardig Engelse Koloniën met Australië o.a. Kangroos t/m 5 Shillings



Opening EUR 150.00
Sold...EUR 150.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 150

Sale No: 642
Lot No:2329
Symbol:

ENGELAND ca.1970-2005, verzameling in 2 Lindner albums en 1 insteekboek met doubletten, postzegelboekjes, jaarboeken, doosje diversen, etc. Nominaal ruim £.1700



Opening EUR 500.00
Sold...EUR 800.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 800

Sale No: 642
Lot No:2332
Symbol:

ZWITSERLAND 1881-2000, o/*/** in insteekboek en op albumbladen, wb. diverse aardige nummers en series, keerdrukken, boekjes, etc. Cat.wrd.vlgs.inz. ruim € 8000



Opening EUR 300.00
Sold...EUR 400.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 400

Sale No: 642
Lot No:2340
Symbol:

ENGELAND en KOLONIËN, o/*/** waarbij div. aardige postfrisse series en blokken



Opening EUR 100.00
Sold...EUR 140.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 140
image Sale No: 642
Lot No:2352
Symbol:

ENGELSE KOLONIËN, A t/m Z in 7 albums wb. goed Australië, Nieuw Zeeland, Maleise Staten, Caribische Gebieden, etc. Mooie koop met zeer hoge waarde! (Image)



Opening EUR 500.00
Sold...EUR 1,100.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 1100


StampAuctionCentral and StampAuctionNetwork are
Copyright © 1994-2022 Droege Computing Services, Inc.
All Rights Reserved.
Mailing Address: 20 West Colony Place
Suite 120, Durham NC 27705
Back to Top of Page