Back to Great Britain and British Commonwealth

Records 1 to 25 of 103

van Dieten Stamp Auctions Sale: 641

Great Britain and British Commonwealth
Album - Europa en gebieden

EUROPA EN GEBIEDEN
image Sale No: 641
Lot No:1844

ENGELAND 1840-2001, gebruikte voorraad in 2 dikke insteekboeken (Image)

Closed..Apr-12-2019, 23:59:00 EST

image Sale No: 641
Lot No:1845

ENGELAND 1884-1980, leuke voorraad */** in insteekboek met veel plaatnummers George V en VI (Image)

image Sale No: 641
Lot No:1846

ENGELAND 1887-1997, o/*/** collectie in Victoria album en insteekboek met een goed gevuld modern gedeelte, doch ook diverse betere oudere nummers w.o. S.G.442b, 450/51, 509/12 en diverse fosfor-series (Image)

image Sale No: 641
Lot No:1849

ENGELSE kOLONIËN, Falkland 1891-2010, mooie uitgebreide en meest postfrisse verzameling met diverse betere nrs., postzegelboekjes, gutterpairs, etc., tevens Falkland Dependencies, het geheel in 5 Victoria albums en hoge cat.wrd. (Image)

image Sale No: 641
Lot No:1851

ENGELSE KOLONIËN, Zuid Afrika Posthistorie, verzameling van 41 poststukken veelal Militaire Trainingskampen 2e Wereldoorlog, mooi opgezet op bladen in ringband (Image)

image Sale No: 641
Lot No:1852

ENGELSE KOLONIËN, Zuid Afrika Posthistorie, verzameling van ruim 70 gecensureerde poststukken 2e Wereldoorlog naar div. bestemmingen w.o. Belgisch Congo, Ceylon, Ierland, Uganda, etc. Mooi opgezet op bladen in 2 ringbanden (Image)

image Sale No: 641
Lot No:1865

FRANKRIJK 1849-1872, uitgebreide Tentoonstellingscollectie op zelfgemaakte bladen in ringband, wb. div. goede zegels, afstempelingen en maar liefst 95 brieven w.v. 24 naar het buitenland (2 x USA) verzonden. Prachtkoop met hoge waarde! (Image)

Album - Overige landen gehele Wereld

OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
image Sale No: 641
Lot No:1946

MOTIEF: Antartica ca.1948-2009, prachtige uitgebreide o/*/** verzameling, vaak dubbel verzameld in 12 Victoria albums met variëteiten, ongetand, Epreuves de Luxe (waarbij met handtekening), veel T.A.A.F. met betere zegels, etc. en hoge cat.wrd.! (Image)

Sold...EUR 1,400.00

Sold For 1400

image Sale No: 641
Lot No:1950

MOTIEF: Sport, verzameling postfris en gebruikt in 10 Victoria albums, wb. zeer aardige series en blokken en zeer hoge cat.wrd.! (Image)

image Sale No: 641
Lot No:1958

USA 1954-2002, postfrisse verzameling incl. postzegelboekjes en vellen, in 3 Victoria albums (Image)

Diversen in dozen

OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 641
Lot No:1968

ENGELAND & EMPIRE POSTHISTORIE, ruim 80 poststukken 1827, 1887-ca. 1963 o.a. uit Ceylon, Hong Kong, Kaap de Goede Hoop, Oranje Vrijstaat, etc. w.o. met censuur

image Sale No: 641
Lot No:2009

ENGELSE KOLONIËN POSTHISTORIE, ca.130 gebr./ongebr. poststukken, waarbij 47 stuks van India en Staten, met ouder materiaal (Image)

image Sale No: 641
Lot No:2037

PORTUGEES TIMOR, verzameling van vele tientallen poststukken, verzonden en niet verzonden briefkaarten en postbladen vanaf ca. 1900 tot modern, luchtpost, censuur, filatelistisch, zegels, knipsels, etc. (Image)

Sold...EUR 4,400.00

Sold For 4400

Sale No: 641
Lot No:2081

ISRAËL, verz. postzegelboekjes, inhouden, gutterpairs die dienden voor vervaardigen van boekjes, keurig beschreven op zelfgemaakte bladen, alsmede doosje postzegelboekjes wb. oudere ex.

Sale No: 641
Lot No:2093

NED.- INDIË POSTHISTORIE, restantverzamelingen stempels op zegels w.o. betere en mooie afdrukken, enige poststukken, iets N.N.G. etc. op bladen en 2 insteekboeken

Sale No: 641
Lot No:2095

USA, hoodzakelijk klassiek gebruikt op insteekbladen wb. aardig stempelmateriaal, alsmede 1 insteekboek Precancels

Sale No: 641
Lot No:2103

NEDERLAND, diversen o.a. o/*/** emissies Jubileum 1913 en 1923 tandingen, stempels, blokken, wat brieven en O.G.D in 4 albums, op bladen en kaartjes

Sale No: 641
Lot No:2114

ENGELAND ca.1948-2003, mooie uitgebreide collectie o/*/** met pzb., regionaal, smilers en veel gutterpairs, in 7 albums/insteekboeken, het nominale gedeelte bedraagt ruim £.2000

Sold...EUR 950.00

Sale No: 641
Lot No:2116

NEDERLAND en O.G.D., o/*/** in 9 albums/insteekboeken en op bladen, wb. verz. Ned.-Indië, proeven, uitknipsels, etc.

Sale No: 641
Lot No:2118

LATIJNS AMERIKA, gebruikt op insteekbladen en in insteekboek, wb. mooi klassiek stempelmateriaal

Sale No: 641
Lot No:2125

INDIA, partij van vele honderden brieven en telegrammen, wb. aardige frankeringen, afstempelingen, bestemmingen, etc. Interessante uitzoekklus!

Sale No: 641
Lot No:2126

INDIA, Convention States, omvangrijke doublettenpartij op kaartjes, in zakjes, bundels, etc. Pracht uitzoekklus voor de specialist!

Sale No: 641
Lot No:2142

WERELD, 24 gelopen rondzendboekjes waarin o.a. nog veel postfris, verzameling VN** vanaf 1951 op bladen in ordner, diversen etc.

Sale No: 641
Lot No:2166

NIEUW ZEELAND en AUSTRALIË, o/*/** in 9 dikke insteekboeken

Sale No: 641
Lot No:2180

ENGELAND, meest gebruikte verz. met ouder materiaal in 12 insteekboeken en 1 map. Hoge cat.wrd.

Sold...EUR 550.00