Back to Great Britain and British Commonwealth

Records 1 to 25 of 54

Heritage Auctions Europe Sale: 61

Great Britain and British Commonwealth
AUSTRALIA / Australië

Sale No: 61
Lot No:900

Australië 1913-1999 in insteekboek en op bladen. Collectie postfris/(on)gebruikt met veel postfris va. 1966 wb. tevens Austr. Antarctica 8/18**.

Low Estimate € 150

Closed..Feb-16-2019, 03:00:00 EST

Sale No: 61
Lot No:1302

Doos Australië 1913-1990 in 2 albums en insteekboek meest restcollecties met nog divers beter genoteerd wo. £ 2.- Bass gebruikt, Antarctica 8-18*, wat coil-stamps, modern postfris etc.

Low Estimate € 100

CHANNEL ISLANDS / Kanaaleilanden

Sale No: 61
Lot No:1359

Doos FDC's Kanaaleilanden meest 70/80er jaren, wat FDC's Engeland, Israël en postwaardestukken Nederland. Deels wat getint aan de randen. Tevens iets postfris in zakjes.

Low Estimate € 15

Opening EUR 15.00

Sale No: 61
Lot No:1685

Doos Kanaaleilanden wb. Collectie Jersey en Guernsey 1969-1999 postfris in 2 Davo albums, partij presentation pack Guernsey en Jersey en FDC's. Tevens wat postfris los materiaal tot 2002.

Low Estimate € 200

ENGELAND

Sale No: 61
Lot No:1677

Verhuisdoos massawaar Engeland in doosjes, kistjes, zakjes en bundels wb. heel veel Wilding en Machin.

Low Estimate € 5

Opening EUR 5.00

Closed..Feb-16-2019, 05:00:00 EST

Sale No: 61
Lot No:1678

Doos Engeland engros wo. kantoorpost en afgeweekt.

Low Estimate € 5

Opening EUR 5.00
Sold...EUR 8.00

Sold For 8

ENGLAND / Engeland

image Sale No: 61
Lot No:531

839c - postfrisse 5d 1970 Christmas 'imperforated pair' left hand corner piece, miniem vlekje in gom rechter zegel, ov. postfris in pr. kwaliteit, catw. £ 500 (Image)

Low Estimate € 125

Opening EUR 125.00

image Sale No: 61
Lot No:532

1193 - postfrisse 19½p Textiel 1982 met spectaculaire misperforatie, waarbij ½p links en 19p rechts van de zegel en links een extra strook 19 ongeperforeerd, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 75

image Sale No: 61
Lot No:533

1612 - postfrisse £1.50 Castle 1992 met spectaculiare misperforatie waardoor 2 zegels zijn ontstaan, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 50

image Sale No: 61
Lot No:534

2038GP - postfrisse 63p Lighthouse 1998 in gutterpair met misperforatie waardoor 2 zegels van 63p onstaan en rechts een zegels zonder waardeindruk, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 50

image Sale No: 61
Lot No:535

2064a - postfrisse 20p Christmas in strip van 3 wb. 'imperforate pair' rechts en deels ongeperforeerd linker zegel, specatculaire strip, pr.ex., catw. £ 1200++ (Image)

Low Estimate € 250

image Sale No: 61
Lot No:536

2103 - postfrisse 26p Galapagos Finch 1999 in strip van 3 met misperforatie van ca. 15 mm, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 50

image Sale No: 61
Lot No:537

X844c - postfrisse 1d 1971 crimson 'imperforate pair', zeer schaars, catw. £ 1700 (Image)

Low Estimate € 350

image Sale No: 61
Lot No:538

X930c - postfrisse 3d bright magenta 1989 met spectaculiare misperforatie, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 40

image Sale No: 61
Lot No:539

X949 - postfrisse 16d olive-drab 1983 'imperforate pair', pr.ex., catw. £ 200 (Image)

Low Estimate € 50

image Sale No: 61
Lot No:540

Y1743a - postfrisse £1 blueish-violet 1995 'imperforate pair', pr.ex., zeer zeldzaam, catw. £ 1800 (Image)

Low Estimate € 400

image Sale No: 61
Lot No:868

Engeland 1840-1915. Collectie klassiek materiaal in gevarieerde kwaliteit wb. 1 t/m 9, 35, 82/84, 115/117 en 141/143. (Image)

Low Estimate € 200

image Sale No: 61
Lot No:869

Engeland va. 1841. Insteekblad met 1d red wb. ongetand (38x), tanding 16 (12x) en tanding 14 (16x). (Image)

Low Estimate € 60

image Sale No: 61
Lot No:870

2008. 'The age of Lancaster en York' MS 2818 in ongesneden drukvel van 18 stuks. (Image)

Low Estimate € 50

image Sale No: 61
Lot No:873

34 poststukken Engeland, 1889-1910, meest gefrankeerde briefkaarten, vrijwel alle met goed leesbare plaatsnaamstempels. (Image)

Low Estimate € 20

Sold...EUR 23.00

Sold For 23

image Sale No: 61
Lot No:973

Engeland/Great Britain 1840-1844. Specialized collection 1d black and 2d blue containing plate 1 upto XI (XI 2x), various postmarks amongst which 'Cottingham Penny Post' Hull 1840 on piece, Plate II with London Distric Office postmark, Maltese Cross in Re (Image)

Low Estimate € 3000

Sold...EUR 10,000.00

Sold For 10000

image Sale No: 61
Lot No:974

Engeland 1911-2016 in 6 Davo de luxe albums. Collectie zeer overwegend postfris, zeer goed gevuld en va. 1937 vrijwel compleet aanwezig, met alle Wilding series incl. grafiet en fosfor, alle fosforseries jaren 60 en va. 1970 met zeer veel extra's wo. post (Image)

Low Estimate € 1500

Sold...EUR 1,700.00

Sold For 1700

Sale No: 61
Lot No:975

Collectie prestige booklets 1972-2014 in FDC album. Totaal 74 stuks met toenmalige kostprijs van ruim £ 550.-

Low Estimate € 200

Sale No: 61
Lot No:976

Engeland 1840-1991 in Davo album. Collectie (on)gebruikt met beter klassiek wb. mich. nrs. 5/7 in goede kwaliteit) en va. 1940 vrijwel compleet aanwezig.

Low Estimate € 200

Sale No: 61
Lot No:977

Engeland. 4 insteekboeken div. Engeland wb. veel postfris modern.

Low Estimate € 150