Great Britain and British Commonwealth OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 645
Lot No:865
NEDERLAND, ruim 135 poststukken gefrankeerd met zegels van de emissies 1852, 1864, 1869 en 1872 (w.o. 4 linnen monsterzakjes), inclusief (niet bijgefrankeerde) briefkaarten en postbladen, waarbij met aardige stempels (Image)
Closed..Apr-14-2021, 23:59:00 EST
Sale No: 645
Lot No:2064
USA, CANADA en NOVA SCOTIA, o/(*)/* op 2 insteekbladen met beter materiaal (Image)
Closed..Apr-16-2021, 23:59:00 EST
Sale No: 645
Lot No:2240
AFRIKA, 4 dikke voorraadboeken met postfrisse series en blokken, wb. veel Sierra Leone en Tanzania, deels in kleine aantallen. Omvangrijke koop met een grote hoeveelheid thematisch materiaal! (Image)
Sale No: 645
Lot No:2241
CUBA 1855-1857, uitgebreide gespecialiseerde verzameling o/* op tentoonstellingsbladen. Zelden zo omvangrijk aangeboden (Image)
Sale No: 645
Lot No:2246
USA 1861-1920, uitgebreide, meest gebruikte verzameling met diverse betere nrs., kleur- en tandingvariëteiten op oude bladen in album (Image)
Opening EUR 1,050.00
Sold...EUR 3,200.00
Sold For 3200
Sale No: 645
Lot No:2249
WERELD LUCHTPOST, verzameling van ca.370 naoorlogse gebruikte, doch meest ongebruikte luchtpostbladen w.o. schaars materiaal, in 3 albums (Image)
Sale No: 645
Lot No:2252
ZUID EN MIDDEN AMERIKA, mooie oude verzameling o/* tot ca.1900 op albumbladen in ringband met talrijke variëteiten en veel Back of the Book met o.a. goed Brazilië, Argentinië, Uruguay waarbij Scott nrs.5 en 6 met cert. APS en Moorhouse, Guatemala met Scott nr.6 met cert. Sismondo, Curaçao, etc., etc. (Image)
Sold...EUR 2,600.00
Sold For 2600
Sale No: 645
Lot No:2307
ENGELAND en KOLONIËN, ruim 50 oude brieven en poststukken wb. aardige ex. (Image)
Sale No: 645
Lot No:2311
O.G.D., Curaçao, Ned. Antillen en Aruba, ruim 300 poststukken vanaf ca. 1935 w.o. (enkel)frankeringen, R-stroken en R-stempels, (nood)stempels, machine- en propagandastempels, luchtpostbladen, eerste vluchten, censuurstempels en stroken, FDCs, roodfrankeringen, etc.
Sale No: 645
Lot No:2338
USA, hoofdzakelijk naoorlogs ongebr. resp. postfris in 4 albums en op bladen waarbij flink deel frankeergeldig materiaal
Sale No: 645
Lot No:2342
OOSTENRIJK, o/*/** in 8 albums/insteekboeken en op losse bladen en insteekkaarten, meest naoorlogs tot 2006 (Image)
Sale No: 645
Lot No:2350
ENGELSE KOLONIËN, Indian Feudatory States, nice accumulation with lots of better numbers, Perf-, Colour-, Paper- and overprint-varieties and flows from Bundi, Bhopal, Cochin, Hyderabad, Jaipur, Soruth, Travancore and everything in between. Despite of some reprints and dubious numbers a beautiful lot for the adventurer (Image)
Sale No: 645
Lot No:2361
ENGELSE KOLONIËN, Indian Feudatory Sates, on albumpages with serveral nice covers from f.i. Faridkot, Jhind, Jaipur, Junagadh, Travancore and Chocin. High cat. value (Image)
Sale No: 645
Lot No:2368
AZIË, o/*/**, Maleise Staten, Indiase Staten, Feudatory en Conventional, Zuid Korea, waarbij diverse aardige nummers, series, variëteiten, etc., etc.
Sale No: 645
Lot No:2371
ENGELSE KOLONIËN, Indian Feudatory States, Siruth, Bopal, Kishangar, o/* on stockcards with paper- and colour-varieties (Image)
Sale No: 645
Lot No:2373
ENGELSE KOLONIËN, */** op kavelkaarten veelal langlopende series, alsmede verzameling Tristan da Cunha op albumbladen (Image)
Sale No: 645
Lot No:2374
MIDDEN OOSTEN, hoofdzakelijk gebruikt op zelfgemaakte bladen in ringband waarbij aardig Irak en Iran
Sale No: 645
Lot No:2375
OUD DUITSE STATEN, almede iets overige Duitse Gebieden o/*/** in insteekboek en op bladen
Sale No: 645
Lot No:2376
PORTUGESE KOLONIËN, India, Macao en Timor, alsmede iets Azoren en Madeira, o/* op insteekbladen
Sale No: 645
Lot No:2391
DUITSLAND 1914-1944, Bezette Gebieden, Memel, Danzig, o/* op albumbladen waarbij beter materiaal (Image)
Sale No: 645
Lot No:2401
SPANJE 1964-1976, postfris in Spaans album en op bladen
Opening EUR 24.00
Sold...EUR 25.00
Sold For 25
Sale No: 645
Lot No:2408
AUSTRALIË 1913-1994, o/*/** in albums, insteekboeken, jaarcollecties, blik met postzegelboekjes, alsmede verz. Fdc's
Sale No: 645
Lot No:2413
ENGELSE KOLONIËN, ruim opgezette verzameling o/*/** in 9 dikke insteekboeken, verzameld tot in de 70-er jaren met veel betere nrs. en series, tevens aardige afdeling Back of the Book, Fiscaal, etc. met name van Queensland en Mauritius. Zie fotocollage voor 1e indruk (Image)
Sold...EUR 2,400.00
Sold For 2400
Sale No: 645
Lot No:2418
ENGELAND 1840-2001, o/*/** in 2 albums en op insteekbladen waarbij aardige nrs. en series, alsmede £.660 frankeergeldig materiaal (Image)
Sale No: 645
Lot No:2427
FRANKRIJK 1999-2004, postfris in 3 insteekboeken en op bladen waarbij € 1160 frankeergeldig materiaal